Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Proszę o informację, jaką wersję androida posiadasz.

Już kilka stron wcześniej w tym temacie przy okazji poprzedniej rundy eliminacji pisałem, że wersja 8.0

 

4 godziny temu, bart18 napisał:

Wygląda na to, że właśnie o to chodzi. Na czas rozgrywek UEFA, jeśli oczywiście jesteś w kraju, aby oglądać mecze musisz odpiąć numer. Jednak w przypadku meczów polskiej reprezentacji to chyba nie zadziała:

OK, ale dlaczego tylko w Android TV (jak wspominałem w aplikacji na telefon i w przeglądarce działa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dzisiaj daliście plamę. Na android TV nie było kanałów Polsat Sport oraz Polsat Sport Extra, natomiast na iOS również nie było Polsatu Sport, jedynie Polsat Sport Extra - czyli brak możliwości obejrzenia meczu naszych rodaków!

 

Na www działa, ale nie po to wydałem sporo pieniędzy na shielda i wykupiłem pełny pakiet tv w ipli, żeby oglądać mecz na laptopie.

 

Spore rozczarowanie, tyle mogę powiedzieć.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanowię się nad przedłużeniem pakietu. 25zł to nie fortuna, ale jeśli na ipli oglądam głównie mtv rocks i czasami coś tam popstrykam, żeby zastąpić sobie brak dekodera z kablówki to chyba trochę za dużo. Kontent w stylu "love island" itp. jest nie dla mnie, a jak będę chciał raz na kiedyś z sentymentu obejrzeć "rodzinę zastępczą" czy "świat według kiepskich" - mam to za darmo bez reklam w ipli dla abonentów plusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale o jakich prawach licencyjnych mowa, jeśli transmitują jako Ipla przez przeglądarkę lub Androida na telefonie/tablecie?

Zawsze twierdziłem, że najlepszą, a przede wszystkim bezproblemową przystawką w stylu smart tv jest NUC od Intela na Windowsie. Male, wydajne, nie trzeba się szarpać z doinstalowywaniem .apk ze względu na wykastrowany sklep pod Android TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o tym, jak również o intel sticku, który jest takim pendrivem na HDMI. NUC jest droższy i mniej wygodny w użyciu niż interfejs android TV. Jak testowałem swojego ASUS VivoBooka na i5 8 generacji podpiętego pod TV to zdarzały się sporadyczne zacinki. Na Shieldzie działa wszystko idealnie i dołączony pilot jest genialny (steruje wzmacniaczem NAD, Telewizorem LG i oczywiście samym Shieldem). Mogę włączyć jednym małym pilocikiem 3 urządzenia na raz. Do tej pory żonglowałem pilotem od tv, wzmacniacza i dekodera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, bart18 said:

Dokładnie tak. Z Ligą Mistrzów i Europy jest tak samo.

Bez sensu, gdzie tu sens i logika, skoro na aplikacji na telefon i na komputerze transmisje są dostępne z podpiętym numerem. Żeby to chociaż gdzieś było sklaryfikowane. Dzięki za info, spróbuję odłączyć numer w następnej kolejce LM, bo pomocy od pomoc@ipla.tv się nie doczekam (kwestii powodu niedziałania aplikacji też sam musiałem się domyślić).

 

11 hours ago, regedit32 said:

Ale dzisiaj daliście plamę. Na android TV nie było kanałów Polsat Sport oraz Polsat Sport Extra, natomiast na iOS również nie było Polsatu Sport, jedynie Polsat Sport Extra - czyli brak możliwości obejrzenia meczu naszych rodaków!

 

Na www działa, ale nie po to wydałem sporo pieniędzy na shielda i wykupiłem pełny pakiet tv w ipli, żeby oglądać mecz na laptopie.

 

Spore rozczarowanie, tyle mogę powiedzieć.

U mnie to samo wczoraj było. Nie wiedziałem jeszcze o tym myku z telefonem, może po odłączeniu by działało, nie wiem, sprawdzę w niedzielę.

 

W każdym razie sytuacja jest idiotyczna - żeby oglądać ligę mistrzów w 4k trzeba mieć adroid tv albo odpowiedni telewizor, a  żeby obejrzeć reprezentację, trzeba podpinać pod telewizor komputer. Czy jest jakieś urządzenie, na którym działa wszystko z maksymalnymi parametrami? A może mamy żonglować urządzeniami? Jak widać tabela dostępności nie wyjaśnia wielu kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
22 minuty temu, diabeu napisał:

@Specjalista Cyfrowy Polsat widzę że już nawet Polsat Sport usunęliście na stałe z aplikacji Ipla na LG Smart TV. Może już przestańcie całkowicie udawać ze jest taka aplikacja i ją w ogóle usuńcie bo to jest kpina.

Nie gwarantujemy pełnego dostępu na tym urządzeniu, tabela znajduje się tutaj: https://bit.ly/2VseVFC
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, diabeu napisał:

@egedit32 tak by chyba trzeba było zrobić. Olać tą dziadowską aplikację. Szkoda tylko że mając numer telefonu w Plusie mam fajne promocje na pakiety Ipli, ale co z tego skoro muszę kanały oglądać w przeglądarce na laptopie.

Fakt. Cena to największy plus. Kolejnym plusem jest to,  że konkurencyjna aplikacja playera działa jeszcze gorzej ?

 

WP pilot działa świetnie, ale nie ma nawet programu tv ani tytułów. No i nie można cofać, co akurat w ipli działa (tyle, że 3h często nie załatwiają sprawy).

 

Przed chwilą chciałem jednak cofnąć decyzję o nieprzedłużaniu subskrycji i przywrócić płatności cykliczne. Spowodowało to obciążenie karty na 25zł i przedłużenie ważności pakietu o 30 dni :D Zachłanny ten polsat, nie ma co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...