Skocz do zawartości

[net] TVN Med


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
15 tys. abonentów TVN Med

22 czerwca przedstawiciele TVN Med, medycznego kanału edukacyjnego, podali, że platforma edukacyjna dla środowiska medycznego ma już 15 tys. użytkowników – głównie lekarzy. TVN Med można odbierać wyłącznie z nboxów HDTV telewizji nowej generacji na kanale 777.Twórcy TVN Med podkreślili, że dokładnie tylu absolwentów kończy polskie uczelnie medyczne w ciągu 6 lat. TVN Med za darmo udostępnia dekodery nbox wszystkim zainteresowanym lekarzom, a szczególnie lekarzom pierwszego kontaktu. Dostępu do kanału 777 nie mają zwykli abonenci n telewizji.

 

Do końca 2007 TVN Med ma zamiar przekroczyć liczbę 40 tysięcy abonentów, co stanowi połowę społeczności lekarskiej.

 

Projekt TVN Med działa od października 2006 roku. Na platformę edukacyjną składają się kanał telewizyjny TVN Med oraz specjalistyczny portal internetowy.

 

Satkurier.pl

 

james_b :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego,abonament i tak trzeba placic :?::!: Alez mi oszczednosc-99 za n-boxa.Bo z tego co sie orientuje recorderow w tym przypadku nie daja,chybaze ktos doplaca.Te komentarze oburzenia to tylko bicie piany...Nie jestem zwolennikiem naszych lekarzy,ale to im sie nalezy.Niech sie lepiej doksztalcaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko,czy przez dekodre N,odbiorcy TVN MED,moga odbierać inne kanały,czy są zablokowane?I jak można odblokować takie kanały?

A promocja dla lekarzy ciekawa,za darmo zainstalowali antene,dali za darmo dekoder,za darmo odbierasz TVN MED,dobry ruch marketingowy który szybko sie zwróci.

Można obejrzeć inne kanały o ile wykupi się pakiety. Za darmo wrzucają pakiet informacja i rozrywka.

A można na odwrót :?: Tzn. Jak ktoś jest już zwykłym abonentem n-ki, który właśnie został lekarzem, to czy może on złożyć wniosek o odblokowanie TVN Med na tym samym sprzęcie :?: Zapewne nie, bo już to sobie wyobrażam - kanał by oglądała cała rodzina tego lekarza, mogłby on również zaprosić do oglądania innych "nie-lekarzy" (np. sąsiadów) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie czy tvn med bedzie w kablowkach czy tylko n.

No, a zastanów się. Kanał dostępny jest tylko dla posiadaczy nboxa z odpowiednią autoryzacją. Jak sobie wyobrażasz transmisję kanału dla zamkniętej grupy odbiorów np. w kablówce analogowej (kodowanie Luxcryptem, Systerem ?? :P, jaki to dla nich interes?). To chyba logiczne, że jest i będzie tylko w n. Poza tym uda im się naciągnąć kilku/kilkunastu odbiorców TVN Med na jakiś pakiecik w ich platformie i dodatkowo zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale lekarze też są ludźmi, i TVN Med jeśli będzie miał dobrą oprawę to więcej osób pracujących w tym zawodzie zainteresuje się tym kanałem.

 

Jeszcze jedno: czy za TVN Med lekarze muszą coś płacić? Jak tak to czy ktoś orientuje się ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...