Skocz do zawartości

[net] TVN Med


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 października startuje kolejny kanał Grupy ITI - TVN Med

 

Więcej informacji jest na stronie: http://www.tvnmed.pl

 

Przekaz będzie prowadzony w ramach platformy N i prawdopodobnie nie pojawi się w ofercie innych platfrom (będzie emitowany z transpondera N-ki w DVB-S2, więc będzie to technicznie nie wykonalne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenkanał co cos w stylu

Discovery Home&Health!

bardzo dobre posunięcie, kanał odniesiesukces w Polsce

 

Tak tylko "TVN Med" nie będzie kanałem dla każdego (wyraźnie piszą, że to kanał wyłącznie dla lekarzy, czyli zwykły abonent "N" go nie obejrzy) !

Na stronie jest formularz zamówienia darmowego ! ( :shock: ) "nboxa" do jego odbioru i trzeba tam wpisać m. in. dane o prawie wykonywania zawodu lekarza !

 

Trochę zaskakujące, że komercyjny "TVN" wszedł w taki projekt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie to wcale nie dziwi. Dzięki temu, że kanał jest przeznaczony wyłącznie dla lekarzy będą mogli reklamować leki na receptę (ich reklama jest zakazana w telewizjach ogólnie dostępnych). No i oczywiście będą monopolistą na tym polu więc dyktują ceny.

Ciekawy jestem tylko czy lekarze będą zainteresowani taką telewizją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Forumowiczu-Moderatorze bogdan425

Jako że jeden aspekt poruszony przez Sołtysa, Koledze nie wystarczył, pozwolę sobie na poszerzenie odpowiedzi na temat. / w profesorskiej formie :wink: /

Korporacja ITI jest potężną, jak na polskie realia instytucją, nastawioną na zysk i posiadajacą odpowiednie narzędzia do maksymalizacji tego zysku. Jednym z nich jest dział marketingu, a tam namniejszy nawet trybik wie , że istnieją w biznesie tzw. grupy targetowe. W miliardowym, bezimiennym tłumie zwanum konsumentami, który marketing doraźnie grupuje w różne "targety" , istnieje kilka grup konsumentów , które są "Targetem" prawie zawsze, np. : lekarze, prawnicy,menedżerowie i przedsiębiorcy. Dlaczego ?

Bo nie wdając się w detale, mają; stały, przewaznie powyżej średniej, dochód. Nie "piracą" czego się da :wink: ,i reguluja swoje zobowiązania / np. abonament :shock: /.

Dlatego Powstaje KODOWANA oferta, dla grupy targetowej. Dlatego opłaci się N-ce darmowy dekoder / 99 PLN, o droższych nie ma mowy :wink: /

Co zyskają? Możliwość reklamy produktu, zakazanej w "otwartej" telewizji.Wartość takiej reklamy to kilkanaście milionów :!: złotych rocznie. Przychylność "wierchuszki" zawodowej / vide ; Rada Naukowa TVNmed złożona ze 100 Profesorów- czy to nie piękne :) /. Duże, wypłacalne i stabilne grono abonentów ,ktora poszerzy swój "darmowy" dekoder o możliwość odbioru pakietowego. Czego chcieć więcej ?

A czy lekarze to zaakceptują ?

Jak najbardziej. I nie dla odbiornikowej, groszowej "darmochy". Ale dla możliwośći zdobywania tzw. " punktów edukacyjnych" przez sms-y.A taką możliwość ten kanał oferuje. Co jest kolejnym dowodem "genialnośći", czytaj-profesjonalizmu twórców oferty :idea: . Bo każdy lekarz jest USTAWOWO zobowiązany do doskonalenia zawodowego na WŁASNY koszt. A to zaoszczędzi mu tego co w zyciu najlepsze / jak spiewała M. Rodowicz o leżeniu pod gruszą/......wolnego CZASU, poświącanego na wyjazdy dokształacające. I....pieniądze.

 

Pozdrawiam Kolegę i wszystkich forumowiczów

 

Mam nadzieję że Moderator się nie obrazi ? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, chciałem tu zagaić i jednocześnie wszystkich zaprosić do dyskusji, aby temat ten, za szybko się nie wypalił. Szanowny Kolega wstrzelił tu, taki post, który nie dość, że szybko, to jeszcze wszystko wyjaśnił. :D:lol:

Czy się gniewam? - absolutnie nie. :D:lol:

 

-serdecznie pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Odkopuję ten temat, bo mam pytanie dotyczące TVN Med.

 

Czy ktoś z was jest lekarzem i ma dostęp do tego kanału :?: Jak ten kanał wygląda i czy można go porównywać np. do Polsatu Zdrowie i Uroda :?:

Ja wyobrażam sobie, gdyby te kanały porównać do erotyki, to Zdrowie i Uroda to soft, więc dla wszystkich, a TVN Med to HARD, czyli tylko dla lekarzy. :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź do paru postów wstecz, jestem na forum i jestem lekarzem, to aż takie dziwne :?: . A odnośnie TVNmed, ten program jest oczywiście tylko dla lekarzy, weryfikacja danych w moim przypadku trwała 6 tygodni, programy są interesujące tylko dla wąskiej grupy odbiorców. Nie obrażając oczywiście nikogo, ale nawet terminologia stosowana w programach jest słabo zrozumiała dla osób z poza branży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No MPEG4 to zawsze większa kompresja.

A co za tym idzie czasami obraz jest gorszy!

 

Nie wiem czy dobrze rozumiem ale jak większa kompresja co Ty za herezje opowiadasz?? Przy MPEG4 gorszy obraz?? W porównani z czym MPEG2?? Wolne żarty.

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź do paru postów wstecz, jestem na forum i jestem lekarzem, to aż takie dziwne :?: . A odnośnie TVNmed, ten program jest oczywiście tylko dla lekarzy, weryfikacja danych w moim przypadku trwała 6 tygodni, programy są interesujące tylko dla wąskiej grupy odbiorców. Nie obrażając oczywiście nikogo, ale nawet terminologia stosowana w programach jest słabo zrozumiała dla osób z poza branży.

 

Ciekawy jestem jakie jest zainteresowanie firm farmacetycznych takim "nowym medium" tzn. czy wykorzystują ten program do reklamowania swoich produktów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanko,czy przez dekodre N,odbiorcy TVN MED,moga odbierać inne kanały,czy są zablokowane?I jak można odblokować takie kanały?

A promocja dla lekarzy ciekawa,za darmo zainstalowali antene,dali za darmo dekoder,za darmo odbierasz TVN MED,dobry ruch marketingowy który szybko sie zwróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...