Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to dlatego się pytam a raczej zastanawiam się kiedy dadzą coś nowego. Nie wiem czy to tak trudno się domyśleć o co chodzi.

P.s mogłem skierować pytanie do nadawcy to by nikt nie dawał głupich odpowiedzi. Wiadomo, że muszą bardziej urozmaicić ten blok kabaretowy jak chcą żeby ktoś to oglądał. Bo na zmiane dając 4 kabarety z tymi samymi skeczami to raczej Szału nie zrobią. Przecież codziennie jest to samo i tak wkółko.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Fan WWE Superstars napisał:

Nadawca przecież może nadawać inne kabarety albo inne programy tego kabaretu.

To nie działa tak prosto. To nie jest tak, że na tym kanale może sobie lecieć dowolny program na przykład Kabaretu Moralnego Niepokoju. Do wielu z nich prawa ma Telewizja Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, PowerTV napisał:

Przez wakacje będziemy nagrywać dużo programów kabaretowych.

O taką odpowiedz mi chodziło. Dziękuje i działajcie dalej. Ja póki co jestem zadowolony z rozwoju kanału :) 

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, PowerTV napisał:

Przez wakacje będziemy nagrywać dużo programów kabaretowych.

A coś poza tym przez wakacje będzie nagrywane? :D

 

@Fan WWE Superstars O wysokim poziomie kanałów moglibyśmy podyskutować, gdyby Twój gust nie kończył się na kabaretach i starych powtórkowych serialach.

Ja się już wypowiadałem o współczesnych filmach i serialach, oraz kanałach dokumentalnych.

Ramówki idealne nie są. Ale można odszukać sporo interesujących pozycji także w kanałach naziemnych.

Twoja aktywność na tym forum to głównie kanał Antena HD. To faktycznie taki ideał dla Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostawie to bez komentarza bo nie jestem tutaj po to żeby odpowiadać na twoje zaczepki. Na innym forum udzielam się w różnych. A tutaj wchodze tylko dla Antena HD. A po za tym to nie twoja sprawa gdzie się udzielam. Ty też tu często wchodzisz.

 

A udzielam się  tutaj dlatego, że licze, że ten kanał pójdzie w dobry kierunku. I opowiada mi tematyka tego programu i wchodze tutaj bo interesuje mnie jak będzie rozwijał się ten kanał. Bo co poniektórzy wchodzą tylko po to żeby jechać ramówke.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiamy o guście i wysokim poziomie kanałów. Zatem masz rację, to nie moja sprawa co lubisz oglądać i gdzie jest Twoja aktywność, ale przyznasz że to dziwne? :)A skoro podważasz publicznie poziom innych kanałów, to mam prawo to skomentować.

I w żadnym razie to nie jest zaczepka. Widocznie trafiłem w sendo i stąd ten nerw u Ciebie :)

 

Osobiście wchodzę na ten temat, bo jest dla mnie pasjonujący społecznie.

Edytowane przez dvbtowiec
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak ja komentuje podważanie wysokiego poziomu tego kanału. Nadawca cały czas podkreśla, że te stacje które mają rzekomo wysoki poziom nie są na naziemnej  od kilku miesiecy. Tylko pracowali na to kilkanaście lat i mają napewno większy budżet.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na DVBT jest to ich pierwszy kanał. A wątpie, żeby na poprzednich się dorobił. Mówimy tu cały czas o kanałach na naziemnej a nie kablówkach czy satelitach.

A nawet jak Np. Polsat czy TVP ma kilka kanałow na naziemnej to mają tak bogatą oferte w swoich kanałach, że mogą ją zapchać jakimiś powtórkami z Polsatu czy TVN

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Antena HD jest najlepsza z najlepszych tylko trzeba dać im czasu. Zresztą jak ktoś kiedyś pisał na dopracowanie ramówki mają jeszcze czas przynajmniej do czasu kiedy przejdziemy na DVB-T 2.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych peanów pochwalnych nie daje się już czytać. Co drugi wpis to tylko to. Nie widzisz nic innego. Na drugim forum na czacie relacjonujesz pozycja po pozycji, co stacja emituje. To jest już nie tylko męczące, ale wkurzające. A jako, że jest to kanał nowy, nadawca ma prawo do wpadek i błędów. Widz takie rzeczy widzi i komentuje, ale ty natychmiast każde krytyczne zdanie odbierasz jako bezpardonowy atak na kanał. Chyba już czas, żeby moderatorzy zafundowali ci odpoczynek od tego forum.

 

PS. @PowerTV czekam na odpowiedzi na zadane pytania...

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie atakuje tych którzy chcą dobrze dla kanału jakbyś niezauważył. Tylko tych którzy krytykują kanał i nie mówią nic konkretnego co by chcieli poprawić. I tylko krytyka i nic więcej. Moge ci zacytować o jakie wpisy mi chodzi.

 

A ty widzisz tylko mój pozytywny odbiór tego kanału a ja widziałem tu też sporo innych osób którzy pozytywnie odpierają ten kanał i widzą oferte dla siebie. A ty widzisz tylko tych co krytykują stacje ;)

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chcąc wrócić do merytorycznych dyskusji chciałbym przypomnieć mój poprzedni wpis i dołączyć pytanie @AntenaHDFan:

W dniu 18.06.2021 o 21:10, A&G napisał:

tym razem kieruję je bezpośrednio do @PowerTV:

 

Takie pytanie, które "odżyło" po pojawieniu się kanału Antena na satelicie. Jak to jest, że na wybranych kanałach MWE jest EPG, a na innych nie? Na przykład na Biznes24 - jest, na Adventure - nie, na TVC jakie jest, takie jest, ale - jest, na Power - nie, na Home - jest, na Gold TV - nie?

 

O co chodzi??? Przecież niektóre z nich nadają z tego samego transpondera (11,393 i 10,892) i dla jednych jest dostępne, dla innych nie (informacja  dekodera - Brak EPG). Ja nie mam pojęcia.

 

Bardzo proszę o odpowiedź.

1 godzinę temu, AntenaHDFan napisał:

@PowerTVKiedy się doczekamy lepszej jakości na sat? To co jest teraz w porównaniu z NTC to jakaś kpina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Fan WWE Superstars napisał:

 

A ty widzisz tylko mój pozytywny odbiór tego kanału a ja widziałem tu też sporo innych osób którzy pozytywnie odpierają ten kanał i widzą oferte dla siebie. A ty widzisz tylko tych co krytykują stacje ;)

Jedyne pozytywy Anteny "HD" widzisz tylko ty. Oglądanie tego kanału może popadać pod masochizm. Nie ma na nim nic ciekawego, a jakość na satelicie to jest kpina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...