Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, xXsummerprismaXx napisał:

Ten kanał jest S T R A S Z N I E amatorski, jak Polonia 1. Mam trochę argumentów, m.in:

Filmy mają lagi straszne i nie jest to wina anteny DVB-T albo osprzętu

Filmy 4:3 zamiast rozciągnięcia na 16:9 to są w 4:3 WRAZ Z LOGO I OZNACZENIEM WIEKOWYM!

Nie no, filmy 4:3 mi akurat pasują, ale co lagów zgadzam się. Nie fajne to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, exmartino napisał:

Mnie najbardziej denerwuje opis w programie tv naziemna.info że wszystkie filmy fabularne oprócz dzisiejszego "Dyliżans" są nazwane jako "film fabularny". Sorry ale nikt poważny kto chce zobaczyć jakiś film nie będzie czekał do 23:45 jaki tytuł ma ten "film fabularny". Samo to świadczy o totalnym amatorstwie tej telewizji mimo iż bardzo im kibicuję ponieważ jest to niezależny od wielkich firm mediowych prywatny nadawca który może zapewnić różnorodność programową. Na litość boską skończcie pisać w programie tv "film fabularny" bo nikt nie będzie tego oglądał. Jako widz chciałbym wiedzieć jaki film (tytuł) będzie nadawany.

Nie tylko oni, TVS robi to samo. Nie dowiedziałem się jaki film dziś leciał w tej stacji, nawet na ich stronie w programie na dziś,  widniał wpis Film Fabularny

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie tylko mnie denerwuję rozciąganie 4:3 po prostu chce się oglądać oryginalnych proporcjach, tak jak nagrano dany program czy film, jeśli ktoś chce to sam może sobie rozciągnąć do 16:9.

Film "Dyliżans" chętnie bym obejrzał ale o wcześniejszej porze, może 21:00 i jeśli będą filmy z napisami to dobrze o tym informować choćby w EPG symbolem "n".

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, TvFanR-sko napisał:

 

Nikt was nie zmusza do oglądania, macie wybór, ale nie macie prawa krytykować innych,tych co chcą oglądać‼️‼️🤦🤦😎

Tak to w Iraku za Husaina było. Trochę się zagalaopowałeś.

Ja krytykuje , a nie hejtuje. Ostatnio wszystko pod hej jest podciągane :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, maks27 napisał:

Widzę że nie tylko mnie denerwuję rozciąganie 4:3 po prostu chce się oglądać oryginalnych proporcjach, tak jak nagrano dany program czy film, jeśli ktoś chce to sam może sobie rozciągnąć do 16:9.

Film "Dyliżans" chętnie bym obejrzał ale o wcześniejszej porze, może 21:00 i jeśli będą filmy z napisami to dobrze o tym informować choćby w EPG symbolem "n".

Też lubię westerny i też chętnie obejrzałbym Dyliżans ale godzina jest marna.

Może dyrektor programowa się troche ogarnie.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie stosuje. Seriale w 4/3 emitują w 4/3, czyli w "znaczku pocztowym". W zeszłym roku były to "Moonlighting", "Nash Bridges", a w tym roku chociażby telenowela "Zbuntowany anioł".

 

14/9 stosuje też na swoich kanałach Universal. Przynajmniej na niektórych serialach coś takiego widziałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marek79 napisał:

Też lubię westerny i też chętnie obejrzałbym Dyliżans ale godzina jest marna.

Może dyrektor programowa się troche ogarnie.

Kabaretowy szał jest ważniejszy. 

 

Więcej dokumentów i programów z Adventure, Home TV i pozostałości po TVR w paśmie 20-23 

 

Nie wróże sukcesów temu kanałowi WP pokazało ze lepiej w pasmie wieczornym dać rozrywkę i dokument niż serial a już na pewno nie odgrzewany kotlet lepiej stała pozycje z Adventure i Home codziennie inne niż to samo w pasmie 20-24 i pozycje opisane jako Film Fabularny i emitowany w tygodniu o 22:55, dla kogo? 45-60/65 pracuje a 65+ chodzi wcześniej spać wiec możecie co najwyżej muzykę na dobranoc puścić. Ramówka do przesunięcia o 2h w dół. 25 odcinkowy serial odgrzewany emitowany codziennie o 20, Moda na sukces codziennie do tego o najgorszych z możliwych godzinach zbliżonych do tej w Nowa TV. Nie ma nic co by przyciągnęło do pasma wieczornego bo przecież nie Bonanza na dodatek też codziennie.  Na razie kanał się nadaje do kabaretu. 

 

Dobrym wzorem na kanał TV jest TVS. 

 
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Jantar said:

A nie można 4/3 nadawać w tzw. "znaczku pocztowym"?

Tu najlepsze jest chyba rozwiązanie używane przez TVN - nadawanie w oryginalnym formacie 4:3 z logiem i oznaczeniem wiekowym mieszczącym się w ramce obrazu. Wtedy można oglądać w 4:3 i można sobie też rozciągnąć to do 16:9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...