Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kabarety w tym samy czasie na 3 kanał MWE. Trochę jak Polsat z Gliniarzami które lecą w tym samym czasie na Polsat 2 i Nowa TV

 

3 odcinek "Tata, a Marcin powiedział" trzeba było sobie darować po co dawać 20:15 jak można 20:05

Edytowane przez Golbi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla widza DVBT, różnorodność programowa nieco się zwiększy. ATM maglowal chyba Polsatowe powtórki, a tutaj mamy trochę nowości z kanałów satelitarno-kablowych i premierowy serial codzienny.
 

Z ciekawości obejrzę „Tata, a ...”. No i oczywiście o 17:50 się wstawię :)

 

@PowerTV i całe MWE wyjątkowo skromne w informowaniu o tym, że to nowe odcinki „The Bold and The Beautiful”. W żadnym z materiałów prasowych ta informacja się nie pojawiła, a przecież to istotny fakt nawet w kontekście marketingowym...  

 

Czy zgodnie z zapowiedziami, które wyszarpalismy od @PowerTV jutro będą odcinki z 2015 roku (7138,7139)? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, CYFROmaniak napisał:

@PowerTV i całe MWE wyjątkowo skromne w informowaniu o tym, że to nowe odcinki „The Bold and The Beautiful”. W żadnym z materiałów prasowych ta informacja się nie pojawiła, a przecież to istotny fakt nawet w kontekście marketingowym...  

 

Czy zgodnie z zapowiedziami, które wyszarpalismy od @PowerTV jutro będą odcinki z 2015 roku (7138,7139)? 

No właśnie, mam ten sam zarzut: zero informacji o odcinkach "Mody..." emitowanych tak na Antenie, jak i na Filmaxie i TVC. Nadal czekam na info, @PowerTV , w kwestii numeracji odc., godzin emisji i kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnorodność?

W MUX-8 w Zoom TV kabarety, w Nowa TV kabarety (chodź ostatnio tylko w weekendy), w WP kabarety i teraz... znowu kabarety

 

Ale może ramówka wypali... Takie Metro chodź emituje tyle rzekomo pożądanego w każdych badaniach do naziemnej tv kontentu od Discovery a mimo to w gr. komercyjnej przepaść do WP 

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, CYFROmaniak napisał:

Dla widza DVBT, różnorodność programowa nieco się zwiększy. ATM maglowal chyba Polsatowe powtórki, a tutaj mamy trochę nowości z kanałów satelitarno-kablowych i premierowy serial codzienny.

Polsatowskie powtórki lepsze niż jakieś komediowe programiki za grosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogło być lepiej, ale mogło być też gorzej. 

Nie od razu Kraków zbudowano. Życzę nadawcy, żeby zaczął zarabiać na reklamach i z czasem wypełniać program tv kolejnymi programami. Najgorzej, jeśli okaże się, że kabarety i ukryte kamery będą się najlepiej oglądać. ;-/ Na tle naziemnej telewizji, to Antena moim zdaniem nie prezentuje się aż tak fatalnie. :-)

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Jantar napisał:

Przecież to nie są kanały naziemne.

Ale to nie jest kanał komediowy gdzie są te programy poradnikowe sprawdź ramową z PR TVP a to badziewie nie pod rząd jak nie jest się kanałem wyspecjalizowanym to nie daje się komediowego pod rząd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, CYFROmaniak napisał:

To już kwestia gustów. Komedia i uśmiech w obecnych czasach są bardzo potrzebne. 
 

 

Owszem serialem lub komedią jak ktoś krytykuje Kiepskich a popiera głównie kabarety to z nim coś nie tak. ATM zaczęło się rozkręcać pojawiały się własne produkcje.

 

A najlepsze jest to ze najlepsze leci rano :D sobota rano to zakupy, porządki itd. Zamiast to poukładać logiczniej to na odpierzę dali podrząd taki sam typ programu

Edytowane przez Golbi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ja Kiepskich krytykuje? Ja kocham Ferdka! 
Za kabaretami nie przepadam co nie znaczy, że mam coś przeciwko ich obecności w porcji 3 odcinki na dzień. Jeżeli za kilka miesięcy to wyewoluuje w stronę TVC i zrobi się z tego 8 godzin, to wtedy możemy marudzić. Ale nie sądzę, żeby tak się miało stać.
 

Na razie jest dobrze! Życzmy powodzenia nadawcy :) 

Edytowane przez CYFROmaniak
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, CYFROmaniak napisał:

Gdzie ja Kiepskich krytykuje? Ja kocham Ferdka! 
Za kabaretami nie przepadam co nie znaczy, że mam coś przeciwko ich obecności w porcji 3 odcinki na dzień. Jeżeli za kilka miesięcy to wyewoluuje w stronę TVC i zrobi się z tego 8 godzin, to wtedy możemy marudzić. Ale nie sądzę, że tak się stanie. 
 

Na razie jest dobrze! Życzmy powodzenia nadawcy :) 

Szkoda że pod rząd. I nie 3 tylko 5. 3 po kolei wcześniej 1 i wieczorem 1 do tego ukryte kamery nie wiele lepsze a nawet gorsze. Bonanza o 19:15 już lepiej Moda na sukces o tej porze bo nowsza o 17:50 trudni się przebić przez Klany i Pierwsze miłości. Dwa MnS w sobotę to tez inteligentnie [beep]nie pachnie mi taką sama [beep]ianą ramówką codziennie bardziej maraton bym dał MdM w sobote. MWE na kazdym kanale odwala kichę ze to samo leci w tygodniu i w weekendy

Edytowane przez Golbi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się już tego czytać ,w większości są tu sami maruderzy i,, fachowcy o robienia tv,,Może tak więc stwórzcie własny kanał i zobaczymy ....Wiadomo było że cudów- nie można było się spodziewać ,tym bardziej  na początku i przy tak szybko robionej ramówce.Dla mnie i tak puki co ramówka wygląda przyzwoicie i nie wygląda to na stacje tylko dla seniorów.

  • Popieram 2
  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, rotalplus napisał:

Różnorodność?

W MUX-8 w Zoom TV kabarety, w Nowa TV kabarety (chodź ostatnio tylko w weekendy), w WP kabarety i teraz... znowu kabarety

 

Ale może ramówka wypali... Takie Metro chodź emituje tyle rzekomo pożądanego w każdych badaniach do naziemnej tv kontentu od Discovery a mimo to w gr. komercyjnej przepaść do WP 

także w Stopklatce z kanału Kino Polska.

Edytowane przez Mateusz2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...