Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, A&G napisał:

Jedno jest pewne - wszystkim nam nie dogodzą. Ja też chciałem "Air Wolf'a", "The A-Team", "Ally McBeal", "Nowere Man'a", "Remingtona Steel'a" itd. Ale pamiętajmy, że dopiero zaczynają. Dajmy im szanse, jakiś kredyt zaufania, trochę czasu. Pozwólmy się rozwinąć.

W pełni się zgadzam. I tak na początek "Moda..." jest, więc tragedii nie ma. Stopniowo zapewne pojawią się inne tytuły.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Liam napisał:

Mam nadzieję, że w przyszłości stacja postara się o jakieś inne kultowe seriale jak "Pełna chata", "Dynastia", "Yo soy Betty, la fea", "Sunset Beach" i kilka innych.

Może na razie bez "Dynastii". W sumie nie aż tak bardzo dawno temu była ze 4 razy emitowana w całości na CBS Drama.

 

Sunset Beach jak najbardziej - ze szczególnym naciskiem na emisję 3-go sezonu, którego na CBS Drama zabrakło.

3 minuty temu, Dzono napisał:

A tak w ogóle... no kto by się spodziewał że będzie Kabaretowy szał? Kto? 😆

Raczej powinieneś zapytać, kto się spodziewał, że NIE BĘDZIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że bezpłatną stację naziemną powinniśmy porównywać do innych takich stacji, a nie jak nie TVP Seriale, to CBS Drama. Dla mnie, mającego tylko tv naziemną i satelitarną FTA fakt, że coś było kilka lat temu w CBS Drama, jest tak samo ważny, jak ramówka tajskich tv z lat 90.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pioterek214 napisał:

@Jantar mimo wszystko nie wszyscy mają kanał CBS Drama. Ja z sentymentu chętnie zobaczyłbym taką "Dynastię" na tym kanale. 

 

Poprawka: MIELI - czas przeszły, bo stacja została zlikwidowana od stycznia 2017 r. A "Dynastię" całą sobie nagrałam na dvd. Także "Dynastię Colbych", bo też ją emitowali.

Edytowane przez Jantar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się nie podobają kabarety i te śmieszne filmiki w ramówce, ale rozumiem, że kabarety w przeszłości były zapowiadane na tym kanale, także rozumiem. Co do ogółu ramówki, to myślę, że tragedii nie ma, ale mogło być lepiej. Pamiętajmy, że to jest kanał tworzony na szybko, w ekspresowym tempie, i po jakimś czasie kanał może się rozwinąć. Jestem ciekawy ramówki na niedzielę, czy będzie zapowiadana msza. Pomimo wszystko - ode mnie za ramówkę w skali szkolnej +2, ale dam szansę temu kanałowi. :) 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...