Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Póki co III rzesza :). A tutaj pisali coś o tym, że Antena będzie reaktywować emisje starych seriali to prawda ?

Według mnie ten "Markus" się kupy nie trzymał i zakończenie dziwne.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem serialu. Nigdzie nie mogłem znaleźć o nim recenzji, zatem stwierdziłem że nie ma co rezerwować czasu :)

W dniu 6.04.2023 o 17:42, neo_patryk napisał(a):

Z drugiej strony czego mamy oczekiwać? Hitów Netflixa?

W telewizji naziemnej jest kilkanaście kanałów ogólnotematycznych. Ramówka nie składa się z samych nowości, ale też nie ma wyłącznie samych powtórek.

Nikt nie oczekuje hitów z Netflixa, ale odgrzewane kotlety w formacie SD na pewno widowni nie przyciągnie.

Zgadzam się z jednym z przedmówców, nie wszystkie stare seriale będą mieć widownię. Mamy standard HD, ramówka z pozycji w formacie SD to kiepski pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dvbtowiec napisał(a):

Nikt nie oczekuje hitów z Netflixa, ale odgrzewane kotlety w formacie SD na pewno widowni nie przyciągnie.

Zgadzam się z jednym z przedmówców, nie wszystkie stare seriale będą mieć widownię. Mamy standard HD, ramówka z pozycji w formacie SD to kiepski pomysł.

Zgoda, ale nikt przecież nie napisał, że ramówka ma się składać wyłącznie ze starych seriali w SD. Kluczem jest po prostu odpowiedni dobór. Poza tym przeciętny widz aż tak bardzo nie zwraca uwagi na HD, SD, 4K, 8K, kodowania, etc., a na zawartość właśnie. Jeśli ktoś zechce oglądać serial to będzie - nie ważne, czy serial jest w SD, czy w HD. Jeśli ktoś lubi jakichś aktorów to dla swoich ulubieńców będzie oglądać każdą produkcję, w której wystąpili. A ramówka jest po to, żeby każdy znalazł coś dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej zbieraninie każdy może znaleźć coś dla siebie. Ciekawa jestem, ilu tutaj piszących oglądało Legendy opery i Mistrzów muzyki filmowej? Poza mną pewnie nikt, bo jakoś ich emisja przeszła na forum prawie bez echa. A mnie emisje tych serii bardzo ucieszyły i czekam jeszcze na 2: Legendy komedii i Gwiazdy srebrnego ekranu. Cykl Reżyserów ma TVP, więc jest nie do kupienia. Ale jest podobna seria o reżyserach - tyle, że z przełomu lat 90-ch i milenijnych. Może warto by było ją zaprezentować. Kiedyś niektóre odc. emitowały TV4 i AleKino.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jantar napisał(a):

Ciekawa jestem, ilu tutaj piszących oglądało Legendy opery i Mistrzów muzyki filmowej? Poza mną pewnie nikt, bo jakoś ich emisja przeszła na forum prawie bez echa.

Pewnie dlatego że mało kto się tym interesuje :) Dlatego piszemy że nie liczy się to co się komu podoba, ale jaką ta ma widownię. Jeśli niszową, to zniknie z anteny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Jantar napisał(a):

Przy takiej zbieraninie każdy może znaleźć coś dla siebie. Ciekawa jestem, ilu tutaj piszących oglądało Legendy opery i Mistrzów muzyki filmowej? Poza mną pewnie nikt, bo jakoś ich emisja przeszła na forum prawie bez echa. A mnie emisje tych serii bardzo ucieszyły i czekam jeszcze na 2: Legendy komedii i Gwiazdy srebrnego ekranu. Cykl Reżyserów ma TVP, więc jest nie do kupienia. Ale jest podobna seria o reżyserach - tyle, że z przełomu lat 90-ch i milenijnych. Może warto by było ją zaprezentować. Kiedyś niektóre odc. emitowały TV4 i AleKino.

Obejrzałam "Mistrzowie muzyki filmowej", ciekawy dokument. Z tym, że oglądam z catch-up w streamingu, kanałów na żywo unikam, ze względu na reklamy jak też nie zawsze mam akurat czas w porze emisji. Jeśli chodzi o Antena HD, faktycznie mydło i powidło więc każdy coś tam dla siebie znajdzie.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jantar napisał(a):

Przy takiej zbieraninie każdy może znaleźć coś dla siebie. Ciekawa jestem, ilu tutaj piszących oglądało Legendy opery i Mistrzów muzyki filmowej? Poza mną pewnie nikt, bo jakoś ich emisja przeszła na forum prawie bez echa. A mnie emisje tych serii bardzo ucieszyły i czekam jeszcze na 2: Legendy komedii i Gwiazdy srebrnego ekranu. Cykl Reżyserów ma TVP, więc jest nie do kupienia. Ale jest podobna seria o reżyserach - tyle, że z przełomu lat 90-ch i milenijnych. Może warto by było ją zaprezentować. Kiedyś niektóre odc. emitowały TV4 i AleKino.

Ja na Antenie za bardzo nie widzę nic dla siebie, a dodatkowo jakość kanału z satelity odstrasza. Dwa, większość rzeczy emitowana tam była już emitowana na innych stacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Legendy opery na Antenie były premierowe w Polsce. Mistrzowie muzyki filmowej - fakt, byli na Canal+, ale to kanały płatne i zupełnie inna widownia, niż Anteny. Serialu Gdzie jesteś Marcus nie widziałam na żadnym kanale, więc to raczej też premiera w Polsce.

 

Ale możesz się cieszyć, @Bloo411, bo do MWE dołącza p. Maja Rojek, która będzie odpowiedzialna za produkcję programów własnych na wszystkie anteny nadawcy. Tak więc dostaniesz premierowy kontent w HD, za którym tak tęsknisz, który będzie wałkowany przynajmniej tak samo, jak do tej pory kabarety. Idę o zakład, że znów będziemy mieć na kolejnym kanale całe dnie w paradokumentach. Bo są najtańsze i można je wałkować latami bez tantiemów dla osób występujących w nich. No chyba, że na okrasę będzie jakaś gwiazda aktorska za jakąś tam gażę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mały popyt jest na msze sam nie oglądam to nie to samo jak na żywo w kościele nie ma tego klimatu. Jak była pandemia i były ograniczenia to musiałem się ograniczyć do transmisji ale to jednak nie to samo.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2023 o 11:48, Mati06 napisał(a):

Dopóki stacja nie pojawi się w PB dopóty nie ruszy w HD na sat . To przez wgląd na abonentów PB są w SD, plus brak miejsca na tp. 😊

 

TVC jest w PB i nadal w SD więc nie liczyłbym na Antenę w HD z sat gdyby weszła do oferty PB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PowerTV obiecywał klasyczne seriale lubiane przez seniorów i jakoś niewiele tego było. W dodatku w formacie obrazu, że oczy bolą... Obiecywał też nowości nie emitowane w Polsce i jak do tej pory były chyba tylko 2. Choć teraz tą obietnicę zrealizuje przez naprodukowanie tanim kosztem tysiąca odcinków jakiegoś paradokumentu. Obiecywał drugą ścieżkę audio z napisami, żeby nie były na sztywno, a tymczasem nadal mamy lektora i napisy w dublu w niektórych filmach. Więc z tym spełnianiem obietnic jest dość krucho. Cud musiałby się wydarzyć, żeby Antena była szybko w HD na sat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...