Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.03.2023 o 15:31, PowerTV napisał(a):

Kto oglądał Donieck - premierę w Polsce?

To nie mój gust. Nie lubię filmów wojennych i z gatunku "byleby trup ścielił się gęsto" z Stallone, Schwarzeneggerem i Lundgrenem.

W dniu 7.03.2023 o 00:13, maks27 napisał(a):

 

A był napis w lewym górnym rogu ekranu ?

Odkąd jest w rogu ekranu tytuł włączyłem pomijanie kanału, od tego jest EPG, abym wiedział co  oglądam. 🧐

Widzę, iż tylko mnie się spodobał ten pomysł.

15 godzin temu, Fan WWE Superstars napisał(a):

Kiedy jakiś nowy serial komediowy ?

Co jak co, ale w Twoim wykonaniu taki sarkazm? Nie podejrzewałbym, aż takiej złośliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, A&G napisał(a):

Widzę, iż tylko mnie się spodobał ten pomysł.

Myślę że nie tylko Tobie, ale zdecydowanie więcej znajdziemy przeciwników  ;)

Ekran to przede wszystkim przestrzeń do oglądania. Każdy stały graficzny element zaburza tę przyjemność, a tytuł tego co się ogląda widać w EPG, oraz na pasku informacyjnym po przełączeniu na kanał.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, dvbtowiec napisał(a):


A jak zmieniasz kanał, to zmienia się na "do widzenia"? ;)

 

Tego nie widziałem 🧐  a rzadko włączam ten kanał przez zmienianie proporcji emitowanych programów. Choćby Bonanza raz w 4:3 inny odcinek inaczej 🙃 a skoro takie mają kopie to już wszystkie odcinki bym puścił jednakowo jak to zrobiono z "Tata a Marcin powiedział" 

Oferta Antena HD stopniowo się poprawia i coraz trudniej trafić na zmienione proporcje w emisji.

 

Co do EPG to w Vectrze przez kilka dni nie było go wcale .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2023 o 10:52, daniel103108 napisał(a):

Coś nie grają tego co na EPG. Teraz mają być "Ukryte dowody: eksplozje 11 września" a leci coś o II Wojnie Swiatowej.

Dzisiaj podobna sytuacja, ale z Fokus TV: Obecnie na godz. 13:17 powinno lecieć wg EPG Sekretne życie ZOO s.I, odc. 2 a leci coś o Mussolinim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jax napisał(a):

To jest stacja dla seniorów.

Oglądałem ten kanał może ze dwa razy.

Ten kanał powinien mieć odebraną koncesję za nieprzestrzeganie wymogów koncesyjnych. Kanałem dla seniorów był kanał czeskiej telewizji z masą archiwalnych programów dla starszej grupy wiekowej. W Czechach miał bardzo wysoką oglądalność. 31 grudnia ub.r. z przyczyn finansowych zakończył nadawanie. W Antena TV próżno szukać takich programów. 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dla seniorów; - można zobaczyć w niektórych programach co wnusio  potrafi np. na granicy przemycić i w czym. (Kontrola graniczna USA). Na innych kanałach są też wersje z UE. Inaczej mówiąc; - jaka jest dzisiejsza (europejska nowoczesna) młodzież - nic nie robić, bawić się i jeszcze na tym trzepać kasę (kosztem zdrowia innych.

 

Edytowane przez daniel103108
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...