Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A tak wogóle to stacja robi ludzi w balona. Przy reklamie "Gdzie, jesteś Markus" widnieje godzina 20:00 i sobie pomyślałem o zmienili a potem na koniec o 22:00 co to prima aprilis 😀

21 godzin temu, Marek79 napisał(a):

Ale ja chciałbym je ocenić na Filmwebie i nie mogę znaleźć.

Bo może jeszcze nikt nie dodał jak to jest ogólnopolska premiera 😀

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.02.2023 o 19:51, Fan WWE Superstars napisał(a):

A tak wogóle to stacja robi ludzi w balona. Przy reklamie "Gdzie, jesteś Markus" widnieje godzina 20:00 i sobie pomyślałem o zmienili a potem na koniec o 22:00 co to prima aprilis 😀

Bo może jeszcze nikt nie dodał jak to jest ogólnopolska premiera 😀

Generalnie szkoda że Antena HD nie ma na Filmwebie  bo łatwiej by  to wszystko oceniac.

Pewnie trzeba poszukać w Telemagazynie tam są oryginalne tytuły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Antena HD się dzieją dziwne rzeczy o 19:00 zamiast "Celnicy" kolejny odcinek "Łowcy skarbów" 🤔 Aha czyli zmienili bo teraz reklamowali "Łowcy skarbów" od poniedziałku do soboty od 17:00 3 odcinki.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że relacjonujesz co jest nadawane na tym kanale, inaczej bym nie wiedział jakie to fajne pomysły są w tej stacji :D

Film czy serial, przed obejrzeniem także ja oceniam po recenzji. Jeśli krytycy mają w większości pozytywne opinie, uznaję że warto rezerwować czas przed ekranem. Sądzę że postępuje tak większość ludzi korzystających z internetu w dzisiejszych czasach. Nikt nie jest w stanie obejrzeć wszystkiego i na wszystko zwracać uwagę, zwłaszcza na nowe filmy czy seriale. Źródeł w których możesz obejrzeć dziś film czy serial jest dużo. Mało kto tak uważnie śledzi i relacjonuje każde wydarzenie na jednym kanale telewizyjnym jak Ty to robisz.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm dziwne jakbym pisał relacje z innych stacji tutaj jak ten wątek jest poświęcony właśnie tej stacji.

W dniu 12.02.2023 o 19:34, Marek79 napisał(a):

Skoro nie mogę ocenić to nie oglądam.

Możesz ten film ocenić tutaj, albo na innym forum nie musisz się ograniczać do filmwebu. Bo to dziwne nie oglądać filmu bo go nie ma.

A jutro o 22:00 dwa pierwsze premierowe odcinki serialu "Gdzie jesteś,Markus"  ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Fan WWE Superstars napisał(a):

Hm dziwne jakbym pisał relacje z innych stacji tutaj jak ten wątek jest poświęcony właśnie tej stacji.

Ale z innych nie piszesz, a jeśli zamierzasz, to życzę powodzenia relacjonowania wszystkiego na ponad 200 kanałach + serwisach VOD. Może Ci doby nie zabraknie :)

16 godzin temu, Fan WWE Superstars napisał(a):

Bo to dziwne nie oglądać filmu bo go nie ma.

Nie to nie jest dziwne z powodu jaki wymieniłem wyżej.

Masz wiele stacji telewizyjnych, serwisy VOD i gdyby chcieć oglądać wszystko co się nowego pojawia, aby to ocenić zabraknie doby.

Dlatego posługujemy się recenzjami, aby wyselekcjonować to co jest warte obejrzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Antena HD, aż tak dużo nowości nie ma żeby aż tak brakowało czasu żeby obejrzeć. Szczególnie, że stacja tą daną pozycje powtarza kilkakrotnie jakby ktoś przegapił premierę. 

Poza tym regulamin nie zabrania komentować premiery danej stacji ;) Poza tym inne stacje mają tyle relacjonujących, że ja tam jestem zbędny. 

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci to piszę w kontekście Twojego dziwienia się, że chętniej zaglądamy na serial, czy film, po przeczytaniu jego recenzji.

Nie ma znaczenia ile nowości ma konkretnie Antena HD.

Chodzi o sumaryczną liczbę nowości we wszystkich dostępnych kanałach i serwisach VOD.

Nie śledzę dokładnie nie tylko Antena HD, ale taże innych telewizji.

Albo trafię na coś przypadkiem i mi się spodoba, albo nastawiam się na coś świadomie, po zapoznaniu się z recenzją i częściej ma miejsce to drugie.

Ty głównie śledzisz ramówkę Antena. Gdybyś tak miał skrupulatnie śledzić każdą ramówkę nie byłbyś w stanie nad tym zapanować i również posługiwałbyś się recenzjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markowi raczej o to nie chodzi co ty piszesz. Pisał, że nie ogląda filmów których nie może ocenić. Zresztą nie wszystkie filmy na Filmwebie mają recenzję. No to ja nie wiem o co ci chodzi to Antena HD ma tylko szukać filmów takich które są na filmwebie mi się bardziej podoba, że próbują znaleźć taki film czy serial który nie był puszczany w Polsce.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Fan WWE Superstars napisał(a):

Markowi raczej o to nie chodzi co ty piszesz. Pisał, że nie ogląda filmów których nie może ocenić.

Tak samo robię ja.

Nie oglądam, gdyż nie mam jak ocenić czy mnie zainteresuje. Nie znajdę takiego filmu po prostu w żadnej telewizji sam.

 

Godzinę temu, Fan WWE Superstars napisał(a):

mi się bardziej podoba, że próbują znaleźć taki film czy serial który nie był puszczany w Polsce.

To nie oznacza że film ma nie posiadać recenzji.

Jest wiele filmów czy seriali które nie były emitowane w Polsce.

A te które nie mają rekomendacji zazwyczaj są niszowe, czyli mało atrakcyjne dla widza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesto w takich niszowych produkcjach można znaleźć perełke. Oczywiście niszowe nie oznacza gorsze. Mało aktrakcyjne dla tych widzów które szukają tylko dobre znane produkcje. No i oczywiście te zwane atrakcyjne filmy z znanymi aktorami są non stop puszczane w konkurencyjnej telewizji. Jakby Antena HD też tak robiła to by dla mnie nie była atrakcyjną stacją, bo by miała to co konkurencja. A Antenie HD nic to nie da najpierw muszą zainteresować widza. No i oczywiście musi być dobry lektor, bo przykładowo te filmy które Antena HD dawała podczas świąt to lektor do tych filmów się nie dopasował zbytnio mówie o tych czeskich produkcjach. Ale już w niedziele co był puszczany film "Baśn o najlepszym przyjacielu" oglądało się bardzo dobrze wszystko zależy od lektora tak naprawde.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Fan WWE Superstars napisał(a):

Jakby Antena HD też tak robiła to by dla mnie nie była atrakcyjną stacją, bo by miała to co konkurencja.

To co emituje ten konkretny kanał jest wprost proporcjonalne do budżetu jakim dysponuje.

Mało znane produkcje są po prostu tanie.

 

13 minut temu, Fan WWE Superstars napisał(a):

 Ale już w niedziele co był puszczany film "Baśn o najlepszym przyjacielu" oglądało się bardzo dobrze wszystko zależy od lektora tak naprawde.

Myślałem że od fabuły. Ale skoro tak twierdzisz :)

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No od fabuły też, ale słaby lektor popsuje najlepszą  fabułe. Przykładowo "Ja chcem być Chłop" film nawet niezły, ale lektor psuł cały urok filmu. Nie wiem jakiego lektora miała TV6 bo tam nie oglądałem.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo tyczy się wczorajszej premiery. Serial (fabuła) super. Wciąga, jak "Unforgotten" na BBC First. Lektor super, ale jak zwykle w przypadku MWE, nie może być idealnie, więc trzeba było coś s...przyć.

 

Po jaką ch...rę wyciszono oryginalną ścieżkę niemal do zera??!!!??? To popsuło cały efekt końcowy!!!! :chair:

Przecież dźwięk przekazuje mnóstwo emocji, a nie było w ogóle słychać na przykład krzyku złości Poliny na komisariacie, po odrzuceniu prośby o wznowienie śledztwa w sprawie zaginięcia Marka.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...