Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się, ale akurat Puls jest jednym z moich ulubionym stacji. Ale na swoją pozycje musieli zapracować. A Antena HD dopiero zaczyna. :)  Z tym, że premiera to nie był zarzut tylko pokazanie, że Puls leci na powtórkach i się szczyci, że premiera. A jak Antena HD ma wpisane premiera to od razu, ale mi premiera.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do Pulsu to dopiero. Puls do tej pory zdążył się rozpaść i go nie było kilka lat na naziemnej. No dwa lata niecałe i idzie do przodu. Szybciej się rozwijają od niektórych stacji jak Zoom TV czy innych śmietników.

Dla mnie jest plusem, że Antena HD kupiła filmy na nowy rok może niższej klasy, ale coś się ruszyło i mają jakiś konkret a nie tak jak wcześniej filmy darmowe z netu puszczane późną nocą.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Popracuj nad pisownią.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sprecyzowanie, ale czy przypadkiem nie było tak, że Polsat im podał ręke i dlatego szybko wrócili. Mam nadzieje, że z Antena HD z roku na rok będzie coraz lepiej. kasa będzie płyneła i  będzie coraz więcej filmów kupowanych i więcej programów rozrywkowych i może kupią jakiś nowy serial ;)

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ramówkę przeważnie sobotnią większość z

was się uśmieje. 6:00 Kabarety  7:00 Kabarety o 12, 13, 14 Kabarety i godzina 20, 21 i 22:00. 8 godzin kabaretów. Wiem że musza spełnić 33% polskiej no ale bez przesady Kabarety. Oj panowie MWE Network te soboty nie będą wasze. Niestety.  Kolejny temat @PowerTV dlaczego od 14 lutego 22:00 a nie o 20:00 będzie ten serial  Gdzie jesteś Markus?

Najwyłączniej widać lubicie o 20:00 dawać Kabarety. To pasmo powinno zarabiać. Zrobiliście eksperyment w święta. I się opłaciło. Nie musicie Premier nadawać w tym paśmie 20:00 ale wykorzystujcie  proszę ten potencjał. Większość z was słucha próśb i dobrze bo mamy pasmo niedzielnego kina o 20.00  to jest plus. Zrób cie też pasmo na tygodniu i nie musi to być pasmo cały czas filmowe  może być nawet dokumentalne lub przyrodnicze serialowe i też rozrywkowe. Jak nie wiecie jak to my wam pomożemy tu na forum.  Przydałby się wam inny kontent rozrywkowy by ograniczyć kabarety i kontentu polskiego czyli produkcje polskie. Ponieważ na samych Kabaretach daleko nie zajedziecie. Mam nadzieję że jak zarobicie kupicie jakiś program wyprodukowany w Polsce. 

Kabarety możecie nadawać po serialu gdzie jest Markus?  Więc po serialu Możecie nadawać ile chcecie Kabaretowych Szałów. Wilk syty i owca cała 

Popracujcie nad sobotnią ramówką bo jak zobaczyłem to koło oczami mi wyszło gdy zobaczyłem te ramówkę aż mi się przypomniała sylwestrowa ramówka tylko że o różnych porach. 

Edytowane przez Kirk
Popracuj nad pisownią.
  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy wczoraj sobie skakałem po kanałach, trafiłem właśnie na program kabaretowy, był ciekawy skecz, którego dawno nie widziałem. Może bym został na dłużej przy tej stacji, gdyby nie jeden irytujący moment: przerwanie skeczu w jego trakcie po to, żeby nadać reklamy. Tak się nie powinno robić.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym umniejszał innym stacjom, ale na naziemnej jest co najmniej połowa nie profesjonalnych stacji, więc Antena HD wpasował się w standardy na ziemnej. Taki Puls leci na powtórkach z Polsatu i daje znaczek premiera. Wczoraj dawali film z przed ponad 20 lat "Ja, Irena i ja".
Antena to Pulsowi do pięt nie dorasta
  • Popieram 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym się zgodze bo Puls ma większe dochody. Jakby Antena HD miała taki budżet jak Puls to by miała ramówke extra. Puls troche w ostatnich latach osłabł według mnie kiedyś się bardziej starali mieli premierowe seriale a teraz troche spoczeli na laurach. I lecą na starych filmach powtarzane dwa razy w roku i na lombardzie.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty naprawdę żyjesz w jakiejś alternatywnej rzeczywistości. Antena to pierwsza trójka najgorszych stacji w NTC. Tak było, jest i będzie, gdyż ten twór ma przynosić dochody z reklam jak najmniejszym nakładem finansowym.
 

W dniu 13.01.2023 o 14:17, Fan WWE Superstars napisał(a):
Szybciej się rozwijają od niektórych stacji jak Zoom TV czy innych śmietników.


Jeśli Zoom to śmietnik, to Antena jest wysypiskiem śmieci.
 

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Fan WWE Superstars napisał(a):

Z tym się zgodze bo Puls ma większe dochody. Jakby Antena HD miała taki budżet jak Puls to by miała ramówke extra. Puls troche w ostatnich latach osłabł według mnie kiedyś się bardziej starali mieli premierowe seriale a teraz troche spoczeli na laurach. I lecą na starych filmach powtarzane dwa razy w roku i na lombardzie.

Pieniądze to nie wszystko, trzeba mieć trochę pomysłu, wizji i odwagi. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej kabarety mają dobrą oglądalność. Jeżeli im się cały czas opłaca dawać kabarety o 20:00 a premiere wolą dawać o 22:00. Znam typka który w Sylwestra wybrał kabarety na Antena HD.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Fan WWE Superstars napisał(a):

Nie wiem, bo w międzyczasie były wstawiane nowe a tych starych już nie dają. Może 4 góra 5. Mi się ten film średnio podobał "Pociąg Straceńców". "Potwór z głębin" bardziej mi się podobał.

 

Jeśli tyle jest faktycznie nadawane w granicach pięciu w kółko to bardzo źle to świadczy o widzach. Będą te kabarety nadawać w kółko dopóki będzie oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...