Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.11.2021 o 13:53, Bartosz10 napisał:
 
 

wg. mnie lepiej było by puścić jaką transmisje Mszy Św. wieczornej/popołudniowej - bo rano jest od groma tych transmisji w innych telewizjach

Też tak uważam i już wcześniej, na samym początku istnienia stacji, to proponowałem. Część użytkowników mnie za to ostro zrugała. Nie sądzę, żeby te transmisje miały jakąś oglądalność. Gdyby to była Msza o godzinę, dwie, trzy po emisji ostatniej w innej otwartej tv, to mogliby obejrzeć ci, co wcześniej przegapili. A tak to mają u innych nadawców o podobnej porze i już są bardziej do tych emisji przyzwyczajeni. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2021 o 13:38, PowerTV napisał:

Dokładnie tak. Nie będziemy nadawać tej samej Mszy, co TVP i Trwam, aby nie robić im konkurencji.

Jednakże o godz. 7.00 na TVP1 jest msza św., a według programu naziemnej na Antena/SilverTV, też o tej godzinie jest.

Chyba lepiej wybrać inna godzinę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2021 o 16:23, pavl6 napisał:

Zdaje się, że w innym wpisie nadawca sugerował, że to będzie taka pora, o której inni nie nadają Mszy. A teraz okazuje się, że nie tylko o tej porze, ale i dokładnej godzinie nadają. Rzucanie słów na wiatr.

Nie no o 6 rano to by była lekka przesada.😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 6 rano miałoby jakieś uzasadnienie w okresie Adwentu, bo w rozmaitych parafiach są o tej godzinie msze św. roratnie. Natomiast z kontekstu wynika, że miałem raczej na myśli godziny popołudniowe, bo sam o tym pisałem we wcześniejszych wpisach, jak i inni o tym pisali w tej dyskusji.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że ci dadzą msze po południu. Ja od razu wiedziałem, że dadzą rano dla odczepnego.

Coś knują chyba chcą się pozbyć "Świętej Wojny" wieczorem, bo dzisiaj zapowiadali "Świetą wojnę" rano i dawali kolejne odcinki zamiast powtórek chyba chcą szybko skończyć te odcinki co mają i pewnie wcisnąć kabarety zamiast "Świętej wojny" wieczorem.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu namieszali, ze "świetą wojną" znowu odwalili tym razem dali jeden cały odcinek i dwa odcinki w półowie.

13 godzin temu, Simplus napisał:

Od kiedy emitowane jest polskie karaoke zamiast power karaoke ?




 

Polskie karaoke to jest power karaoke.

Eh znowu od 8 grudnia bedą dawać od 1 odcinka " Świetą Wojne" i od grudnia kończą z emisją filmów.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, maks27 napisał:

Jutro ma być Msza Święta z Jasnej Góry jednocześnie z TVP 1, miała być o innej porze  niż w innych stacjach TV, będzie okazja porównać jakość transmisji.

Nie będzie, bo to z innego kościoła.

Msze są o:

7.00 TVP1 / Silver 

9.00 Polsat News

9.30 Trwam

11.00 TVP1

13.00 TVP Polonia

(w czasie jakiś świąt/uroczystości mogą być inne godziny)

Jeśli miałaby być o innej godzinie, trzeba poszukać innej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.11.2021 o 00:43, PowerTV napisał:
 
 

Moglibyśmy też emitować Anioł Pański, ale jeśli leci jednocześnie chyba na 5 stacjach na raz, to co w tym będzie unikalnego?

Wolimy nadać Mszę w takiej porze, która przyciągnie widza i nie będzie jej wtedy na żadnej innej dużej stacji TV.

Tak to jest wierzyć w zapowiedzi @PowerTV. A może TVP1 to jest jego zdaniem mała stacja? :D

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...