Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Simplus Ale prawa do całego Gangu Olsena siedzą w Zoom, a to też kanał naziemny. Jeśli mają na wyłączność, a chyba mają, bo pamiętam, że przez jakiś czas Olsen leciał na ATM-ie, a potem wrócił do Zoom to na Antenie nie ma szans. Dopóki prawa nie wyjdą, a to może potrwać, jeśli Zoom zechce je przedłużać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Simplus napisał:

Swego czasu ATM rozrywka emitowała filmy z Charlie Chaplinem z tego co pamiętam. Na Antenie chętnie bym (seriale i filmy) zobaczył Gang Olsena @PowerTV co o tym sądzisz?








 

 Dobry zapychacz który można oglądać cały czas bo każdy się przy tym filmie chyba gubi :D Ale są tez inne ciekawe stare filmy jak angielski cykl 30 komedii Carry On (Do dzieła) o którym kiedyś wspominałem w jakimś temacie. Połowę wydano na DVD w Polsce ponad 10 lat temu i królowały w koszykach z filmami  w hipermarketach po 5 zł. To pewnie nie byłoby zbyt drogo zakupić prawa, tym bardziej że ostatnio w Red Carpet pojawił się jeden z tych filmów - Duchu do dzieła, który chyba nie był u nas wydany na DVD ani nigdy nie było go wcześniej w TV. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ramirez Takich i innych perełek znajdzie się sporo, które widza przyciągną. Problem tylko w tym, żeby zechcieli je emitować i żeby nie było sztucznego przerabiania formatu obrazu. Pomoc domową uwielbiam, ale format mnie wkurza, więc zrezygnowałam. To samo z polskimi serialami. Po co mam się denerwować, skoro obejrzę sobie w prawidłowym formacie na którymś z kanałów TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rotalplus napisał:

chwalił się że prawdziwy kanał ruszy we wrześniu, bo mają w planach hollywoodzkie produkcje.

widze, że jesteś troche na bakier z planami stacji na przyszłość to cię oświece. Obecna ramówka   wygląda prawie tak, jak sobie to wymarzyli na start wiosną.

Chcą mieć jeszcze więcej autorskich produkcji oryginalnych (szanse są w listopadzie/grudniu) oraz więcej znanych seriali fabularnych (grudzień). Więc stacja się rozwija i mają plany na przyszłość gorzej było jakby powiedzieli  no jest taka ramówka jak sobie wymarzyliśmy i czekamy co z tego wyniknie.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Fan WWE Superstars napisał:

widze, że jesteś troche na bakier z planami stacji na przyszłość to cię oświece.

Kochani, mamy rzecznika stacji na forum!!! 😅😅😅😅😅 Ciekawe, ile mu płacą...

 

Każdy z nas doskonale wie, jakie były plany i co z tych planów wyszło. Każdy, kto pisze w tym wątku, także go czyta. Nikogo nie trzeba "oświecać". Od co najmniej kilku miesięcy ciągle o tym piszemy, zwracamy uwagę na różne szczegóły, ale wszystko jak grochem o ścianę. A miałam naprawdę wielkie nadzieje po zapowiedziach. Rozczarowanie jest jeszcze większe.

  • Popieram 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma zbyt wielkie oczekiwania od nowo powstałej stacji to nic dziwnego, że jest rozczarowany. Mi się podobają seriale które są na tej stacji i dlatego zerkam też czasem na inne pozycje tej stacji. Jakby nie było seriali to nawet bym na tą stacje nie zerknął ;)

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Simplus napisał:

Swego czasu ATM rozrywka emitowała filmy z Charlie Chaplinem z tego co pamiętam. Na Antenie chętnie bym (seriale i filmy) zobaczył Gang Olsena @PowerTV co o tym sądzisz?

Gang Olsena masz stale na Zoom TV.... Nawet kilka razy w tygodniu.

3 minuty temu, rotalplus napisał:

Dlatego proponuję czarno-białą oprawę. A gdzie polskie produkcje własne? Czy ktoś ma może dane jakie udziały stacja ma w DVB-T?

"Cyfrowy niezbędnik".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry @matjot, ale kanale Antena HD nie ma nic, co by mnie osobiście mogło przyciągnąć. Stacja HD, a inwestuje w seriale takie jak "Bonanza",  "Święta wojna" czy "Pomoc domowa", które HD jeszcze nie znały, nie wspominając już o tym, że były kręcone w formacie 4:3. Dla mnie to kpina z widza, aby inwestować w przechodzone produkcje, które wcześniej już mieliły inne stacje.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda sobie psuć wzrok czymś takim.

9 minut temu, matjot napisał:

W naziemnej jakość obrazu nie jest najgorsza, ale na satelicie się tego nie da oglądać dłużej niż chwilę. Nawet, gdyby było tam coś ciekawego, to odpuściłbym oglądanie ze względu na jakość.

W streamie jest trochę lepiej, ale ramówka nie zachęca.

W dodatku podwójne logo..jakaś kpina, żeby śmiecić z każdej strony ekran.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Bloo411 napisał:

Sorry @matjot, ale kanaleAntena HD nie ma nic, co by mnie osobiście mogło przyciągnąć. Stacja HD, a inwestuje w seriale takie jak "Bonanza",  "Święta wojna" czy "Pomoc domowa", które HD jeszcze nie znały, nie wspominając już o tym, że były kręcone w formacie 4:3. Dla mnie to kpina z widza, aby inwestować w przechodzone produkcje, które wcześniej już mieliły inne stacje.

Pamiętaj że to jest kanał dla seniorów, których stare filmy i seriale mogą zainteresować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Bloo411 napisał:

Stacja HD, a inwestuje w seriale takie jak "Bonanza",  "Święta wojna" czy "Pomoc domowa"

Są tacy widzowie którzy z chęcią obejrzą te seriale. No może poza "Bonanzą". Ja liczę, że z "Świętą Wojną" to dojdą do tych odcinków ze spotkaniami w Barze z Kipusiem i Alojzem no i akcje z nimi w plenerze. "Pomoc domową" bym chciał zobaczyć wszystkie sezony(Widziałem już na TV6, ale to już trochę minęło od ich emisji i chciałbym sobie przypomnieć) może być z przerwami oby dali. Bo uważam, że jeśli już się zacznie pokazywać jakiś serial to powinno się go dokończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bartosz10, myślę, że większość seniorów zerknie na 1 lub 2 odc. z sentymentu i odpuszcza. Widzę to po swoich rodzicach chociażby, którzy nie są chętni do tego, aby oglądać stare produkcje i to w jeszcze w takiej kiepskiej jakości. Co innego, gdyby to jeszcze zostało rekonstruowane cyfrowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeżeli żaden senior nie ogląda tej stacji. No to powinni też się skupiać na innej grupie wiekowej i to robią. Teraz oglądam "Drogi śmierci" program nawet spoko, ale monotonny bo ciągle to samo. Więc pewnie po kilku może kilkunastu odcinkach się znudzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...