Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.09.2021 o 22:44, dziwek napisał:

Takie same jak większość kanałów w Polsce, bo większość ma te elementy. Więc nie wiem po co to pisać. Takie samo zdanie można by napisać w prawie każdym temacie o prawie każdym kanale tv w tym dziale forum.

Nie zrozumiałeś zdaje się sensu jego wypowiedzi. Jemu chodziło o jakość techniczną kanałów na satelicie.

26 minut temu, Fan WWE Superstars napisał:

Zgadza się Antena HD robi bardzo krótkie reklamy w porównaniu do innych stacji

Najwyraźniej nie ma za dużo chętnych reklamodawców. Idą tam gdzie jest widownia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maks27 napisał:
 
 

Skoro nie dużej ilości reklam to po co przyspieszanie napisów końcowych ?

Może po to, żeby móc nadać jeszcze więcej hitowych produkcji, które zachwycają widzów w całej Polsce, jak np. kabarety, ewentualnie kabarety, no i może jeszcze kabarety. :)

  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam telewizję Puls za czasów zielonego kółeczka - mały zasięg, niszowa stacja i mało widzów. Reklamy przeważnie leków, 5-8 w bloku. To samo w kanałach Polcastu dzisiaj jest. (pomijając telezakupy itp.) Im mniejsza widownia, tym mniej reklamodawców a przez to mniejsze cenniki za reklamy. I tu zamknięte koło się kręci :) Ale oni mają tyle kanałów, że za reklamy i tak mają dużo kasy myślę porównując wkład na ramówkę :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie działa w ten sposób, że reklamodawcy nie idą do ANTENY, bo jest niska oglądalność. Broker zajmuje się wszystkim (w przypadku ANTENY - Biuro Reklamy TVP). Reklam może być mnóstwo, ale jak oglądalność będzie na poziomie zera, to nadawca nie zarabia. 

4 godziny temu, Fan WWE Superstars napisał:

Od 17 października TVP Rozrywka będzie nadawać "Świetą Wojne" od 234 odcinka więc wątpie żeby puściła te odcinki w przyszłości Antena HD jak TVP cały czas je wykorzystuje.

To zależy, czy TVP zastrzegła sobie te odcinki na wyłączność. @PowerTV może będzie rozeznany, jak sprawa wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 października "Dwa oblicza zemsty" z Marlonem Brando może w końcu mi się uda obejrzeć, bo jak ostatnio dawali to usnąłem.

Od 25 września w soboty o 10:25 będzie zapowiadany program motoryzacyjny "Motozoom"

oraz w środy o 8:00 i w piątki o 13:35 zapewnie emisje powtórkowe.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiesz że technika nadawania cyfrowo, pozwala nadawać film w kilku ścieżkach dźwiękowych, oraz z napisami wg decyzji odbiorcy. 

Każdy duży nadawca nadaje filmy z lektorem lub bez, a także z napisami lub bez. 

To odbiorca na swoim telewizorze/dekoderze decyduje jaką wersję wybrać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mówisz tu o Polskich nadawcach. Bo czytałem, że w większości kraji telewizja ma własne wymagania i np. Musi być film zdubbingowany bo tak nie zostanie pokazany a lektora co najwyżej używa się do jakiegoś dokumentu ale z rzadka. I, że Polska jest jednym z nielicznych krajów co używa lektora. 

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...