Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, dvbtowiec napisał:

Powtórki odgrzewanych kotletów już mnie nie przyciągają

To zależy od gustu współczesne seriale nie mają takiego klimatu jak te starsze. Co do odgrzewanych kotletów to ludzie lubią klasyki bo prawie każda stacja wraca do dawnych seriali.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kabarety to z tym mogę się po części zgodzić. Bo są troche niekonsekwentni stare filmy, stare seriale to czemu nie kabarety z dawnych lat. Oczywiście łatwo powiedzieć trudniej zrobić. Zastanawiam się czy bedą jakieś nowe skecze od dzisiaj czy znowu to samo. Bo zapowiadali niby, że latem bedą dużo kręcić kabarerów.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dvbtowiec napisał:

To ciekwe dlaczego nie ma ich więcej na tym kanale, tylko ciągle ramówkę wypełniają kabarety. 

Patrząc na ramówkę kanałów tego nadawcy to chyba nie trudno się domyślić, bo te stacje wszystkie wyglądają jak robione na silę na kolanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to liczyłem, że akurat do tego kanału to pan Winnicki przyłoży się bardziej niż do reszty kanałów z jego słynnego portfolio. Niestety jest to robione tak jak dotychczas. Najtańszy kontent, który można zdobyć za darmo albo za skrzynkę jabłek, obraz 0.001 Mb/s, fonia 64 kbps, super ultra mega wydajny enkoder, który zrobi z tego obraz 4K i czekanie na zyski z reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak lepsi są od Nowa TV która też zaczynała od "Mody na sukces". Jedyne co mają lepsze od Antena HD to pasmo filmowe po 21. A tak to same paradokumenty z polsatu.

A propo filmów to od 10 września bedą dwa filmy tygodniowo w piątki o 23:25 i w soboty o 00:20 Sherlock Holmes.

10 września "Django, zabij... Jeśli żyje, strzelaj!" 23:25

11 września "Sherlock Holmes: Głos terroru" 00:20

17 września "Szarada" 23:25

18 września "Sherlock Holmes: Tajna broń" 00:20

24 września "Wojny Drapieżców" 23:25

25 września "Sherlock Holmes: Kobieta w zieleni" 00:20

Niestety wszystkie te filmy już były wcześniej emitowane na Antena HD. Ale licze, że w październiku pan właściciel nas mile zaskoczy ;)

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lombardy, wyprzedaże magazynowe i inne dokumenty aukcyjne już się tłumaczą ;)

Mamy już co puszczać, więc teraz swoją uwagę kierujemy na produkcje oryginalne: własne serie kabaretowe oraz seriale. Wszystko ma być w pozytywnym nastroju, bo to telewizja rozrywkowa dla starszego pokolenia.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie bląd w spocie reklamowym "Mody na sukces" wizualnie jest poprawnie 10:35 ale lektor już zapowiada o 16:35.

5 minut temu, vigoo napisał:

Otóż w październiku przewidziane są po raz 10 i 11 powtórki tych samych filmów o Sherlocku. :D

Prosze o źródło. W sobote pewnie tak, ale w piątki Sherlocka nie ma. Widze, że wiadomość wyssana z palca.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Fan WWE Superstars napisał:
 
 
 
 

To zależy od gustu współczesne seriale nie mają takiego klimatu jak te starsze. Co do odgrzewanych kotletów to ludzie lubią klasyki bo prawie każda stacja wraca do dawnych seriali.

Sam się ostatnio złapałem na tym, że oglądając odcinek serialu sprzed lat zaciekawiłem się i stwierdziłem, że jest to zaskakująco wciągające. Tyle, że dla mnie w zasadzie była to premiera, bo gdy był premierowo emitowany, miałem kilka latek, a powtórek, akurat przynajmniej w tych stacjach, do których mam dostep, nie uświadczyłem. Zaznaczam, że nie chodzi o żaden z seriali emitowanych w Antena TV.

Edytowane przez pavl6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Fan WWE Superstars napisał:

Macie bląd w spocie reklamowym "Mody na sukces" wizualnie jest poprawnie 10:35 ale lektor już zapowiada o 16:35.

Prosze o źródło. W sobote pewnie tak, ale w piątki Sherlocka nie ma. Widze, że wiadomość wyssana z palca.

Czytasz, czytasz i nie rozumiesz. To nie są daty, ale mogę się z Tobą założyć, że w październiku po raz kolejny będą powtarzane te same filmy po raz enty. Tak wygląda model biznesowy tego "koncernu medialnego" i czas się z tym pogodzić. Nie ważne co, ważne by jak najniższym kosztem a najlepiej za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi tylko, że nie pisz jak nie wiesz tylko to są twoje domysły. Nie pisałem nic o datach tylko pytam się o źródło. A nie masz źródła to nie pisz wole poczekać. Bo jak się okaże, że w październiku dadzą jakiś film nieemitowany na tej stacji to odszczekasz wątpie. To kolega niżej pisał o datach wiec to ty  czytasz i nie zrozumiesz. Ja tylko zacytowałem słowa odnoszące się do filmów w październiku a reszte sami sobie dośpiewaliście. 

Akurat Sherlocki są słabe wiec dobrze, że w soboty (późniejsza godzina) dają za to w piątek są lepsze filmy i licze, że w październiku będzie podobnie. Jak pisałem wcześniej licze na miłą niespodzianke. A co wy myślicie to już nie mój problem. 

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie były moje domysły. To była ironia i sarkazm wobec tego co reprezentuje ten nadawca, ale nie załapaleś. Można wierzyć w zapowiedzi Power Tv i równie dobrze można wierzyć w Świętego Mikołaja. W zapowiedziach zmieniają się tylko nazwy miesięcy. Już wkrótce, już we wrześniu, już w październiku a na ekranie w kółko to samo i już nikt się na to nie nabiera. No prawie nikt...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ci wypomnę gdy ty nie będziesz miał racji, a właściwie już bym mógł, bo ani jedna twoja "przepowiednia" tegoż jaki to cudowny kanał będzie się nie sprawdziła. I nie pisz, że trzeba poczekać, bo piszesz te brednie od kilku miesięcy i nie masz absolutnie żadnych argumentów.

Edytowane przez mcl1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od momentu gdy wyszukałem ten kanał w dekoderze polsatu, jeszcze niczego tam nie ogladałem. Gdyby jeszcze te kabarety w ramówce były z lat świetności, a nie te niezbyt zabawne z ostatnich lat, to może bym to ogladał. Obecnie równie niszowy "Red Carpet TV" przy Antenie wydaje sie ambitną stacją, nadając wieczorami masę starych, czy też nawet zapomnianych produkcji filmowych, w dodatku jeszcze w jakości HD.

Edytowane przez Solderowy123
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka przepowiednia co ty za głupoty piszesz. Na wszystko trzeba poczekać co ty myślisz, że po zakupie czegoś to od razu jest gotowe do emisji. Obecnie się tłumaczą Lombardy i inne programy. A jesień jest długa. Jak ktoś ma zbyt wygórowane oczekiwania od stacji która raczkuje to będzie wiecznie niezadowolony. Co wy myślicie, że stacja dorówna innym stacjom z większym stażem w kilkamiesięcy na to trzeba poczekać a wy chcielibyście żeby wszystko było na już.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...