Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś musi bronić ja zawsze bronie słabszego. Czemu mam nie bronić jak atakujesz stacje i bezpośrednio mnie. Jak nie masz nic nowego do powiedzenia o tej stacji to nie pisz nic. Bo już nie moge czytać ciągle tych samych słów. Cofnij sobie do pierwszych stron i wtedy zobaczysz, że wszystko jest realizowane co pisał właściciel przed startem. 

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, dvbtowiec napisał:

Ale to nie ja piszę o "sianie", zatem wstrzymam się od dalszej polemiki, bo tamta wypowiedź Cię dyskwalifikuje do poważnej rozmowy.

Z tobą nie ma żadnej dyskusji bo ty wiesz wszystko lepiej. Jedyne co potrafisz to krytykować. Nie podoba ci się nie oglądaj nie musisz. No i tracisz mój czas bo musze rozmawiać z osobą do której nic nie dochodzi. Bo ma swoje wyrobione zdanie na starcie.

8 minut temu, Jax napisał:

Jakość tego kanału jest fatalna.

Możesz sprecyzować w jakim sensie.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Fan WWE Superstars napisał:

Z tobą nie ma żadnej dyskusji bo ty wiesz wszystko lepiej.

Ostatnie zdanie w tym temacie - patrz dyskusja o zawartości koncesji. Poczułeś się osobiście urażony że nie miałeś racji. Przykro mi że tak wyszło. Nic na to nie poradzę że urzędnicy nie wpisali w koncesji słowa kabaret :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to co nadaje nadawca wygląda na to, że miałem racje. Poprostu wkurzam się bo uważam, że to jest jałowa dyskusja. Bo ty swoje a ja swoje a prawda jak zwykle jest pośrodku. Najlepiej wogóle nie wchodzić w dyskusje z osobami krytykującymi stacje bo oni piszą tylko po to aby pisać.

 

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Fan WWE Superstars napisał:

 

 

A skąd wiesz czy ten co udostępnia im program kabaretowy nie życzy sobie emisji w dobrych godzinach.

To jest hit😂😂chyba nic głupszego na tym forum nie widziałem hahaha

Nie no panowie dajcie spokój,to MUSI być pracownik MWE bo nie wierzę że ktoś bez korzyści zrobiłby z siebie takiego...😂😂😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Fan WWE Superstars napisał:

Patrząc na to co nadaje nadawca wygląda na to, że miałem racje.

To wybór nadawcy co uznaje za programy rozrywkowe, ale nie ma niczego takiego w koncesji że to muszą być kabarety - tak twierdziłeś ! Zatem nie upieraj się tym, bo trochę się zabawnie zaczyna robić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wypowiem się o jakości emisji Świętej Wojny, bo oglądam na sat, ale niedługo zobaczę na NTC. Spodziewałem się tego, ucięta końcówka, nawet muzykę odpowiednio wyciszyli. Dobrze, że odcinki są emitowane po sobie. Puszczają odcinki po kolei, byleby wszystkie. Odcinki przycinane do proporcji panoramicznych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z twierdzeniem że Betacam SP to trochę lepszy VHS, bo z Bety jak ma się dobry sprzęt to idzie bardzo ładny obraz wyciągnąć co widać było przy emisji początkowych odcinków ŚW w Polo TV. Cały czas emitowane w TV Miodowe Lata też były kręcone na becie i poza lekkimi dropami jakość nie jest najgorsza ;) Krzywdę to robicie przycinaniem archiwalnych seriali do 16:9 i to jest dopiero nieemisyjne...

Edytowane przez Ferdek
  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ferdek napisał:

Krzywdę to robicie przycinaniem archiwalnych seriali do 16:9 i to jest dopiero nieemisyjne...

 

Nie wierzę. Ludzie światli i świadomi tak nie robią. To musi być jakaś dywersja.

 

Jak mówią byli pracownicy w archiwum TVP swego czasu panował kompletny [beep], walające się taśmy, niepodpisane materiały, braki. Na pewno wiele treści zginęło bezpowrotnie z powodu głupoty i niegospodarności. Trochę jak w Polskim Radiu, z którego ginęły taśmy matki. To jest nasze dziedzictwo i nasze zbiory narodowe, które kiszą się i niszczeją w murach TVP. Zamiast wydać nawet te setki milionów na stworzenie wielkiego zespołu ludzi, który wszystko to uporządkuje, zgra, zarchiwizuje i upubliczni w sieci dla przyszłych pokoleń.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wie jakie dzisiaj filmy polecą w paśmie wieczornym? Strasznie mnie irytuje opis w programie tv "film fabularny". Tym bardziej że ostatnio leciała prawdziwa perełka horroru. Czy ktoś wie gdzie znajdę dokładny opis programu czy to amatorszczyzna jak 20 lat temu? Kiedy w końcu program Antena HD będzie w gazetach z programem tv!? #PowerTV proszę o odpowiedź....

Edytowane przez exmartino
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Na satelicie od dawna nie można uzyskać aktualnego EPG "Film fabularny" to stała pozycja programowa na każdym kanale tego nadawcy.

 

13 godzin temu, Ferdek napisał:

Krzywdę to robicie przycinaniem archiwalnych seriali do 16:9 i to jest dopiero nieemisyjne...

 

Jak to może wyglądać

buffy-0c1220056b86912e473236c6ae,0,920,0

 

Nieco lepiej niż rozciągnięte sylwetki, ale ile kadru wylatuje

Edytowane przez dvbtowiec
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Ferdek napisał:

Krzywdę to robicie przycinaniem archiwalnych seriali do 16:9 i to jest dopiero nieemisyjne...

 

Przez takie cenzurowanie ingerowanie w materiał rezygnuję z oglądania "Świętej wojny" i to już drugi serial po "Tata, a Marcin Powiedział".  @PowerTV  te dwa seriale niestety omijam, natomiast wczoraj trochę oglądałem kabaret i o dziwo w 4:3 tak jak był nagrany. Więcej konsekwencji i całość emitujcie w formacie jak był nagrany nie ingerujcie w proporcje na ekranie, kto chce może sobie ustawić ręcznie 16:9.

 

  @PowerTV  No i usuńcie dopisek "HD" w sygnale z satelity i tak jest mało widoczny 🤓

Edytowane przez Sentence
Usunięto część zdublowanego postu.
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ustawiony "oryginalny" i nie planuje ręcznie zmieniać na 4:3 to już nie jest to samo. Brakuje fragmentu z góry i dołu ekranu przy tym powiększeniu do 16:10. Dlatego to pewnego rodzaju cenzura treści nie ekranie. Nawet teraz jest kabaret w 4:3 i tu nadawca jest niekonsekwentny nie zmieniając formatu.

 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, maks27 napisał:

Mam ustawiony "oryginalny" i nie planuje ręcznie zmieniać na 4:3 to już nie jest to samo. Brakuje fragmentu z góry i dołu ekranu przy tym powiększeniu do 16:10. Dlatego to pewnego rodzaju cenzura treści nie ekranie. Nawet teraz jest kabaret w 4:3 i tu nadawca jest niekonsekwentny nie zmieniając formatu.

 

Fakt, część jest ucięta, teraz spojrzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ręcznej zmianie 16/9 na 4/3 także ucięta jest część z boków. Z tej części, która wcześniej była tylko całościowo rozciągnięta. A więc obraz jest już obcięty nie tylko z góry i z dołu, ale z każdej strony, a to co zostaje, jest sztucznie rozciągnięte. Czy takie cuda chcemy oglądać? NIE.

5 godzin temu, dvbtowiec napisał:

Jak to może wyglądać

buffy-0c1220056b86912e473236c6ae,0,920,0

 

Nieco lepiej niż rozciągnięte sylwetki, ale ile kadru wylatuje

Jeśli 4/3 najpierw przerabiane jest sztucznie na 16/9 to obcięty jest obraz na górze i na dole przy rozciągnięciu na boki. Jeśli później ten sztuczny 16/9 ustawimy na 4/3 to dodatkowo obcięte są boki. Czyli ile tracimy obrazu? Z każdej strony.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...