Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

By musieli całkowicie zmienić nazwe a pewnie nie mają pomysłu. Bo bez dopisku HD to samo Antena głupio brzmi. Ale to tylko nazwa, ale wam przeszkadza wielki napis HD i dlatego chciecie usunąć dopisek. Ale inne stacje jakoś tak dużego loga nie mają to Antena HD też mogą zmiejszyć nie muszą mieć takie duże.

Przed chwilą przełączyłem żeby zobaczyć logo a tam kabarety i migaczke zatrudnili ciekawe. 

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By musieli całkowicie zmienić nazwe a pewnie nie mają pomysłu. Bo bez dopisku HD to samo Antena głupio brzmi. Ale to tylko nazwa, ale wam przeszkadza wielki napis HD i dlatego chciecie usunąć dopisek. Ale inne stacje jakoś tak dużego loga nie mają to Antena HD też mogą zmiejszyć nie muszą mieć takie duże.
Przed chwilą przełączyłem żeby zobaczyć logo a tam kabarety i migaczke zatrudnili ciekawe. 
człowieku czytaj ze zrozumieniem. W nazwie HD a kanał na sat nadaje w SD. Może niech zrobią kanał który będzie miał w nazwie 8K, a go będą nadawać w SD?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale sam mówisz, że na satelicie w SD.A przecież Antena HD startowała na miejsce do naziemnej telewizji czyli mają zmieniać nazwe dla satelity i tak docelowo startują do ludzi co mają tylko telewizje naziemną, a na satelicie są nie zauważalni. Nie odnosiłem się tylko do was tylko też do wcześniejszych osób którym przeszkadza za duże logo. A co do zmiany nazwy jak pisałem wcześniej bez HD brzmi beznadziejnie więc by musieli wymyśleć całkowicie nową nazwę a już znani są jako Antena HD. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Fan WWE Superstars napisał(a):

A przecież Antena HD startowała na miejsce do naziemnej telewizji czyli mają zmieniać nazwe dla satelity i tak docelowo startują do ludzi co mają tylko telewizje naziemną

Jakie to ma znaczenie. Nadawca sam dla siebie nazwę wymyślił, wiedząc że pojawi się także na satelicie gdy dostanie koncesję naziemną, aby poszerzyć sobie zasięg. Dla widzów którzy odbierają kanał wyłącznie przez satelitę dopisek HD, gdy kanał nadaje w SD jest dziwny i pierwszy w historii.

Znów usprawiedliwiasz? :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko twoja opinia. Nie usprawiedliwiam tylko pisze, że samo Antena brzmi beznadziejnie i by musieli zmienić całkowicie nazwe kanału. A co do satelity jak mają miejsce na naziemnej no to nic dziwnego, że nadają też na satelicie jak mogą. 

 

 

W dniu 8.05.2023 o 20:35, Lacroix napisał(a):

To jest kanał tworzony dla TV naziemnej dla satelity może by emisja na Filmax lub TVC. 

Zresztą zgadzam się z zdaniem tego użytkownika.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Fan WWE Superstars napisał(a):

To tylko twoja opinia.

Stwierdzam kilka razy fakt.

  1. Kanał nadaje na satelicie w SD? Nadaje - Fakt.
  2. Kanał ma w nazwie własnej słowo HD? Ma - Fakt.
  3. Nadawca sam sobie nazwę wymyślił? Sam - Fakt.
  4. Odbiorczy satelitarni czują dwuznaczność dopisku HD i kanału nadawanego w standardzie SD? Czują - Fakt.
  5. Czy na satelicie jest inny kanał który ma dopisek HD, a nadaje w SD? Moim zdaniem nie.
  6. Czy naziemnie przed refarmingiem kanały dostępne naziemnie nadające w SD (równolegle na satelicie w HD) miały w naziemnym przekazie dopisek HD? Nie - Fakt.
  7. Piszesz że bez dopisku HD samo Antena brzmi dziwnie - to właśnie opinia. Nadawca mógł wybrać dowolną nazwę, aby zarówno w emisji naziemnej jak i na satelicie widz miał dokładny obraz sytuacji jak nadaje kanał.

Nadal będziesz z tym polemizował i tłumaczył? :)

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko powiedziałem swoją opinie. To jest nazwa własna kanału i tyle w temacie, nie ma co polemizować. Znasz moją opinie nie będe się powtarzał.

Jest zmiana godzina emisji "Columbo" na życzenie widzów teraz będzie od poniedziałku do czwartku o 20:00.

Idzie ku dobremu nie będzie Kabaretów wieczorem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Fan WWE Superstars napisał(a):

To tylko twoja opinia.

Nie tylko jego - moja też. Podpisuję się pod tym, co napisał @dvbtowiec z całą stanowczością.

 

12 godzin temu, Fan WWE Superstars napisał(a):

Jest zmiana godzina emisji "Columbo" na życzenie widzów teraz będzie od poniedziałku do czwartku o 20:00.

Widzu, który pośród wielu prosiłeś o to - przedstaw się, ponieważ ja o to nie prosiłem, a ostatnio dużo jest informacji o reakcji na rzekome prośby tajemniczych widzów. Chciałbym poznać choćby jednego.

 

A poza tym mam jedno pytanie odnośnie nowego nabytku Anteny - dwa dni temu tak się złożyło, iż na TVS oraz na Antena był emitowany dokładnie ten sam odcinek "Columbo". Nie będę roztrząsał ponownie sprawy formatu emisji i wyższości jednego nad drugim. Chciałbym tym razem skupić się na polskim tłumaczeniu. Niby ten sam lektor, a jakże inne, skrajnie inne tłumaczenie. O co chodzi?!?! :woot: :> :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, A&G napisał(a):

Nie tylko jego - moja też. Podpisuję się pod tym, co napisał @dvbtowiec z całą stanowczością.

Pod czym się podpisujesz po tym, że to jest jego opinia , że Usprawiedliwiam, bo właśnie o tym  pisałem tylko, że on przekręcił kota ogonem. 

37 minut temu, A&G napisał(a):

Widzu, który pośród wielu prosiłeś o to - przedstaw się, ponieważ ja o to nie prosiłem, a ostatnio dużo jest informacji o reakcji na rzekome prośby tajemniczych widzów.

A nawet setki widzów jak ostatnio zostało określone podczas reklamy która tłumaczy decyzje o zmianie godziny emisji. Ale jak dla mnie to plus zawsze narzekaliście na kabarety wieczorem a od poniedziałku do środu nie będzie wogóle kabaretów wieczorem. W sobote i niedziele też zostały ograniczone kabarety a to był właśnie zawsze największy zarzut, że za dużo kabaretów.

14 maja o 20:00 ma być film "Polowanie"

20 maja o 22:00 "Rekin Zombie"

20 maja o 00:00 "Mad Heidi"

21 maja 20:00 "Pułapka" film z naprawde dobrą odadą między innymi Antonio Banderas.

27 maja o 22:00 "As wywiadu".

Więc jeśli chodzi o filmy to naprawde z miesiąca na miesiąc są coraz lepsze propozycje. Patrząc na filmy które był nam serwowane na początku istnieja i o dziwnych porach albo poranych albo nocnych.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.05.2023 o 23:09, Fan WWE Superstars napisał(a):

Pod czym się podpisujesz

A pod tym:

 

W dniu 12.05.2023 o 09:25, dvbtowiec napisał(a):

Jakie to ma znaczenie. Nadawca sam dla siebie nazwę wymyślił, wiedząc że pojawi się także na satelicie gdy dostanie koncesję naziemną, aby poszerzyć sobie zasięg. Dla widzów którzy odbierają kanał wyłącznie przez satelitę dopisek HD, gdy kanał nadaje w SD jest dziwny i pierwszy w historii.

Znów usprawiedliwiasz? :)

 

I pod tym:

 

W dniu 12.05.2023 o 09:48, dvbtowiec napisał(a):

Stwierdzam kilka razy fakt.

  1. Kanał nadaje na satelicie w SD? Nadaje - Fakt.
  2. Kanał ma w nazwie własnej słowo HD? Ma - Fakt.
  3. Nadawca sam sobie nazwę wymyślił? Sam - Fakt.
  4. Odbiorczy satelitarni czują dwuznaczność dopisku HD i kanału nadawanego w standardzie SD? Czują - Fakt.
  5. Czy na satelicie jest inny kanał który ma dopisek HD, a nadaje w SD? Moim zdaniem nie.
  6. Czy naziemnie przed refarmingiem kanały dostępne naziemnie nadające w SD (równolegle na satelicie w HD) miały w naziemnym przekazie dopisek HD? Nie - Fakt.
  7. Piszesz że bez dopisku HD samo Antena brzmi dziwnie - to właśnie opinia. Nadawca mógł wybrać dowolną nazwę, aby zarówno w emisji naziemnej jak i na satelicie widz miał dokładny obraz sytuacji jak nadaje kanał.

Nadal będziesz z tym polemizował i tłumaczył? :)

 

A co do emisji o 20:00, to uważam to za duży plus, co nie przeszkadza mi - parafrazując klasyka - aby ten plus, nie przesłaniał mi minusów.

 

Ja tylko chciałbym zobaczyć choćby jeden wpis w stylu - "ja o to prosiłem". Tylu nas w tym temacie wyraża swoje opinie, ale jeszcze nikt nie napisał - "posłuchali mnie", "prosiłem i stało się", "pisałem i jest". Dlatego napisałem: "Widzu, który pośród wielu prosiłeś o to - przedstaw się".

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie kpina z widza przecież zapowiadany był wielokrotnie 14 lipca film "Polowanie" a te "Poświęcenie" wczoraj było chyba. A były takie chuczne zapowiedzi, że  taka wielka premiera w Polskiej telewizji no i co poszło nie tak.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Zdecydowany brak profesjonalizmu.

6 minut temu, Fan WWE Superstars napisał(a):

No to takie rzeczy się sprawdza przed wpisanien do ramówki. A nie nagle zmienia się godzine i dzień emisji, bo film nieodpowiedni do puszczenia o tej godzinie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...