Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żadne wydumane informacje, tylko fakty. Cyfrowy Dom od dwóch dni nie może mi przesłać uprawnień na kartę, pomimo tego że tuner cały czas włączony na TVP1 SD, moc sygnału 100% a inne programy FTA działają. Prowadze z nimi korespondencję mailową, i nie mogą tego naprawić. Karta co prawda nie była doładowywana od kwietnia 2012 roku, ale do środy wszystkie programy z pakietu bez opłat działały. Po zmianie Caid nastała ciemność. Po za tym bardzo wiele osób ma problemy, również na doładowanych kartach - według forum nc+.

 

Przed chwilą zauważyłem że na forum nc+, wszystkie posty dotczące braku uprawnień przenoszone są do kosza. Czyli po problemie zaraz nie będzie śladu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu miałem ciemność na TNK SD, pakiet bez opłat. Napisałem do nich o wysłanie uprawnień i od tej pory zaświecił kanał Stopklatka. Wcześniej go nie było. Nie wiem jaki CAID ale ważne, że świeci.

Po przejściu na mpeg-4 pakietu za darmo z satelity już raczej nie będzie. Tylko w DVB-T. Trzeba się pogodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pod koniec ważności doładowania (było jeszcze ok. 4 dni pakietu płatnego) na karcie TnK SD zadzwoniłem do operatora celem migrowania do TNK Smart HD i pani konsultant powiedziała że jest to niemożliwe ponieważ muszę doładować kartę jeszcze o co najmniej na 1 m-c i dopiero może to przeprowadzić. Na drugi dzień spróbowałem ponownie i miły pan przeprowadził to bezproblemowo w ciągu kilku minut i nie musiałem nic doładowywać, a kanały HD z TnK Smart HD+ już działała nim skończyłem rozmowę z konsultantem.

Moje pytanie: czy ta pani konsultantka była wyjątkowo nieuprzejma nie mówiąc inaczej bardziej dosadnie o niej, czy może przepisy są takie, a pan konsultant ze zwykłej ludziej uprzejmości przeprowadził migrację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem raczej to pierwsze. Z tego co pamiętam w regulaminie jest zapis mówiący o tym, że należy mieć aktywny płatny pakiet kanałów w momencie migracji z TnK SD do Smart HD+, lecz nie jest sprecyzowane na jaki czas ten pakiet musi być jeszcze aktywny. W związku z tym teoretycznie może to być równie dobrze miesiąc, jak 4 dni, i 1 godzina. :D

 

EDIT:

Miałem rację. Poniżej fragment regulaminu migracji z TnK SD do Smart HD+:

 

II. Szczegółowe Warunki:

1. Z Promocji mogą skorzystać Użytkownicy oferty Telewizja na kartę (SD), którzy spełnią warunki określone w ust.2 poniżej.

2. Z Promocji mogą skorzystać Użytkownicy oferty Telewizja na kartę (SD), tj. Użytkownicy, którzy:

a) są Użytkownikami kart SIM do odbioru Telewizji na kartę (SD), a ich usługa jest aktywna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Migrowanie starych kart TNK SD z pakietem bez opłat ważnym do końca oferty jest nieopłacalne. Takie karty bez tunerą idą po 60 zł na allegro. Sprzedaj karty i kup nowy starter SmartHD+. W nowych starterach często można spotkać nowe karty, co jest o tyle ważne, że stare migrowane karty były problematyczne przy ostatniej promocji i technicy głowili się ponad tydzień czasu dlaczego dodatkowe kanały HD na nich nie działają.

 

Tak na marginesie, zauważyłem, że startery SmartHD+ są wycofywane ze sprzedaży. Czyżby od kwietnia wszyscy zostaną przeniesieni do NC+ na kartę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona to jedno, ale przeglądałem sklepy internetowe i SmartHD+ albo jest już niedostępne np. RTV Euro AGD, albo jest dostępne w małej ilości w innych sklepach. Temat pośrednio dotyczy też TNK SD, bo tę usługę czeka ten sam los co SmartHD+. Zresztą, żeby nie gdybać, wiele jeśli nie wszystko wyjaśni się, gdy skończy się promocyjny dostęp do kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty TNK Sd bez opłat są zabijane przez operatora.Dostają Deaktywację przynajmniej moje 2 szt tak miały.Caid 0B00 i 0B01:) dostają niby daty ale chid pokazuje ze deaktywowane.Pomaga jedynie rozmowa z BOK

Dziwne bardzo i zarazem cha.mskie :/ ja dzisiaj na szczęście (odpukać!) bez żadnego problemu złapałem na swoją kartę nowe uprawnienia :)

 

@Pytacz, u mnie tak samo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta nie dostanie uprawnień -> użytkownik zadzwoni na infolinię, która jest pod numerem premium -> NC+ zarabia na tych połączeniach.

 

[beep]kie, czy nie, ale przynosi nadawcy zysk. Po drugie takie wyłączanie kart może być związane ze zwyczajnym badaniem ilu tak naprawdę jest użytkowników pakietu darmowego i co tu z nimi zrobić, gdy DVB-S zostanie wyłączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...