Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeciez tnk sd wg.mnie juz jest na wymarciu.Obecnie przy rozbudowanej tv naziemnej nawet te kanaly bezplatne to zadna atrakcja.A jak juz placic to lepiej podobna sume ale za duzo wiecej kanalow np.smart hd czy nnk.Wyjatkiem jest tnk sd odbierana za granica,nic nie place a mam te kilka kanalow po polsku.Pomijam sytuacje ze ktos w Polsce nie ma zasiegu do dvbt bo to juz chyba duzy wyjatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to ciekawe, bo rzadko kiedy podmieniane są numery uprawnień :)

numery są zamieniane głównie wtedy, jak zmieniana jest oferta, w tym przypadku może chodzić o dodanie TV PULS do pakietu bez opłat :)

 

EDIT:

Jakoś mi się numer nie chce zmienić, a również mam pakiet bez opłat z zmienionym CAID-em ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

Mam problem z uprawnieniami. Do tej pory wystarczylo wlaczyc przez pare minut TVN i juz znowu swiecily wszystkie programy z TNK SD. Od wczoraj wieczorem probuje i probuje ale mam ciagle czarny ekran. To samo mam w sumie z karta Smart HD+, ale w tym przypadku brak nowych uprawnien gwarantuje mi do tej pory wszystkie programy, chochiaz mialem zaplacone tylko do poczatku stycznia. Juz tak latwo nie da sie zlapac nowych uprawnien, czy moze cos z moim sprzetem jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak myślałem. Moduł jest w dekoderze ale wbudowany i żadnego nr seryjnego z niego nie odczytam a oni za moduł chcą 200zl. Tylko po co mi drugi moduł Conax jak jest już jeden.

To wolę wziąć abonament w Cyfrowy Polsat za 39zl a moduł dostanę za 1zl i zostaje na swoim dekoderze.

Ta promocja to chyba jest tylko po to żeby się pozbyć starych dekoderów po dwa razy wyższej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...