Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Mam proste pytanie dla osób, które to już przerabiały. Czy zwykła karta SD z Telewizji na Kartę z ważnością do 2016 roku zagra w tym dekoderze

w taki sposób, że spowoduje możliwość oglądania kanałów Religia.TV i Puls 2? Proszę tylko o sprawdzone odpowiedzi. Pilne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam proste pytanie dla osób, które to już przerabiały. Czy zwykła karta SD z Telewizji na Kartę z ważnością do 2016 roku zagra w tym dekoderze

w taki sposób, że spowoduje możliwość oglądania kanałów Religia.TV i Puls 2? Proszę tylko o sprawdzone odpowiedzi. Pilne.

Tak, na bank będzie działać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ty myślisz, że jesteś sprytniejszy ode mnie? Otóż nie! Czekam na kogoś, kto potwierdzi tak! Te kanały, o które pytam, odbieram na tej karcie za darmo przy użyciu dekodera DVB-S2, MPEG 4 i Conax. Czy wystarczająco wyjaśniłem.

Do odbioru kanałów Religia.TV i Puls 2 wymagany jest odbiornik satelitarny zgodny z DVB-S2, MPEG 4 i Conax.

Tyle teoria. A rzeczywiście, jak to jest w praktyce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przecież karta do Smart HD+ i TNK SD jest taka sama [...]

No nie wiem, czy do końca taka sama... :roll: Z wyglądu może tak, ale od strony technicznej już niekoniecznie.

Obecnie większość kart TnK SD działa jeszcze w systemie Conax z CAID B00, natomiast karty Smart HD+ działają już na Conax B01. I niektóre (zwłaszcza starsze) tunery mogą sobie z tym nie radzić, mimo iż obsługują system Conax. Prosty przykład: mój stary tuner, Ferguson AF-7318UCI, którego obecnie używa moja babcia z kartą TnK SD, nie obsługuje już mojej karty Smart HD+. Kiedyś to sprawdziłem. Żaden kanał z oferty TnK przez moją kartę w tym starym Fergusonie się nie zdekodował. Natomiast karta TnK SD od mojej babci działa w tym tunerze poprawnie. Karta ta jest z CAID B00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe, że dołączenie Polsatu (CAID B01) tak mogło namieszać? Przecież to było jakiś czas temu a problem wykwitł teraz?

Wydaje się to trochę dziwne. Ale skoro tak informujecie...

Dziś może też wyjaśni się moja sprawa z kanałami Religia.TV i Puls 2. Czekam na to z niecierpliwością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, warunkiem otrzymania dostępu do kanału Polsat do oferty TNK SD, była zmiana CAID na 0B01, nawet nadal na stronie TNK SD widnieje informacja, że włączenie kanału Polsat nastąpi na życzenie klienta, taka "mini migracja". Ale gdy w grudniu dodano do kanału Polsat CAID 0B00, to powinien on działać na starszych dekoderach typu Ferguson AF-7318.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...