Skocz do zawartości

Bieżące wpadki w polskich stacjach telewizyjnych


Gość WYGA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nietypowo wytknę małą wpadkę Cinemax / HBO. Oglądałem dziś film "Wielki dom" na Cinemaxie 2 i gdy wyświetliły się już napisy końcowe lektor Maciej Gudowski dwa razy z rzędu powtórzył kto był lektorem i kto odpowiada za tłumaczenie z brazylijskiego na polski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Podczas napisów końcowych serialu ''Barwy szczęścia'' w TVP2, lektor poinformował widzów że ''Sonda 2'' będzie o godz. 20:50 a nie o 21:50.

 

EDIT: W trakcie zapowiedzi filmu ''Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz'' na TVP2, pokazano sceny z filmu ''Nie lubię poniedziałku''.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mnie też przypomniała się wpadka, nie wrzucę jednak zrzutu na dowód, bo mam problemy ze znalezieniem źródła: przed Wielkanocą na TVP3 Warszawa pojawiła się nowa reklama Centrum Handlowego Land z Wałbrzyskiej, gdzie wyraz "handlowe” znajdujący się na kuli ziemskiej napisano przez "ch", jednakże po kilku dniach się skapnęli i poprawili ten błąd ortograficzny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przed chwilą w dzisiejszym odcinku teleturnieju "Kocham Cię Polsko" na TVP 2 śpiewała Patrycja Markowska. Jak wiemy w tej edycji programu, na żywo są emitowane wypowiedzi widzów z serwisu facebook i twitter na temat bieżących wydarzeń w odcinku. Nie byłoby w tym wszystkim nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że w trakcie występu wspomnianej wokalistki na ekranie pojawił się komentarz "lubie Patrycje" użytkownika twittera "ruchaj[beep]ki". Nick tej osoby został wyświetlony. Szykuje się gigantyczna afera, gdyż nie było jeszcze 22.00, program był od 12 lat i w ogóle ustawa zakazuje emisji głosowej i pisemnej wulgaryzmow w tv. Ciekawe czy jutro w powtórce programu dalej będzie widniała ta wpadka?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili w Polsacie jest wpadka, bo nie włączyli logotypu ekranowego, a jest tylko głupie oznaczenie wiekowe, którego moim zdaniem musi zostać zmieniona ustawa medialna, która powinna skrócić czas trwania wyświetlania oznaczenia wiekowego z całego czasu trwania do 30 sekund.

6lbH78k.jpg
EDIT:
Przed chwilą włączono logo Polsatu

Edytowane przez Pepek94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...