Skocz do zawartości

Co z tym Canal+?


szewol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@padziero, sklepy jeden dzień zamknięte, a ty w taki szał wpadasz :woot: . Zachowujesz się jakby miałybyć zamknięte conamniej przez tydzień. No, ale tak, w końcu zamknęli jedyną rozrywkę dla ludzi - centra handlowe oraz inne sklepy. I co oni biedni dziś będą robić :?: . Przecież innego sposobu spędzania czasu wolnego nie znają :> . Sorry za OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez jaj. Żałoba żałobą, ale żeby Adrenaliny 2 nie puścić, to już jest przegięcie. Może w ogóle powyłączajmy wszystko, niech wszystkie stacje przestaną puszczać cokolwiek, bo po co? Paranoja, ładna mi premium TV, ciekawe jak się z tego wyplączą, w końcu premiery trzeba będzie przesuwać..

Może po prostu będzie kolejna emisja tego filmu po dniach żałoby. Nie róbmy z tego takiego problemu. Ja też nie jestem za żałobami ale to jest wyjątkowa sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie moderator tylko nie "chytrusom" płacę więc wymagam.

Ciekawe co "żaba"na to jak zapłacę za 3 tygodnie ,też w związku z żałobą.

 

A masz określoną liczbę premier filmowych lub sportowych w danym miesiącu w umowie że tak miauczysz na forum ?

Ogarnij się .

Premiery będą "puszczone" w innym terminie a że mecz oglądnąłeś bez komentarza to się napinasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry komentarz podnosi znacznie jakość przekazu meczu, szczególnie gdy robią go fachowcy tak jak to ma miejsce w c+.

ekstraklase, premierleague, la liga umieja komentowac. za to fachowcy od serie a sa zalosni. lipinski moze i wiedze ma ale sposob komentarza przyprawia w najlepszym przypadku o sen. pan milko natomiast to najgorszy komentator w historii telewizji. plecie glupoty jak wielu innych a do tego jest asluchalny. dziwie sie ze jeszcze c+ nie zalaly petycje od polskjich fanow calcio. dlatego np mecz fiorentina-inter na braku polskiego komentarza tylko zyskal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pan milko natomiast to najgorszy komentator w historii telewizji. plecie glupoty jak wielu innych a do tego jest asluchalny. dziwie sie ze jeszcze c+ nie zalaly petycje od polskjich fanow calcio

Oraz fanów żużla, gdyż podczas GP gada takie bzdury, że się w głowie nie mieści. Podobnie jak Piotr Olkowicz. Ale ten drugi to syn jakiegoś tam viceprezia z pzpn-u, więc nie do ruszenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tez nie ma komentarza na c+sport - w końcu to kanał premium to za co ja płace?

Niech zapomną ,że im zapłacę .

Zrobili promocję do niczego i jeszcze nie wywiązują się z umowy.

Dość tego.

Ps.sorka ale mnie poniosło "żaba"robi co chce a my(abonenci)nie przeciwdziałamy.Jutro do nich dzwonię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma komentarza i nie będzie do zakończenia żałoby narodowej. I nie ma się na nich co denerwować, bo każdy kanał sportowy w Polsce (oprócz Sportklubów) nie komentuje wydarzeń prezentowanych na antenie. I nie ma tu nic do rzeczy, że nie ma komentarza, bo masz obraz, czyli kanał odbierasz. Co innego, gdyby zawiesili emisję tych stacji, ale tak się nie stało i nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma komentarza i nie będzie do zakończenia żałoby narodowej. I nie ma się na nich co denerwować, bo każdy kanał sportowy w Polsce (oprócz Sportklubów) nie komentuje wydarzeń prezentowanych na antenie. I nie ma tu nic do rzeczy, że nie ma komentarza, bo masz obraz, czyli kanał odbierasz. Co innego, gdyby zawiesili emisję tych stacji, ale tak się nie stało i nie stanie.

 

Poliż sobie lizaka przez papierek, niby masz lizaka zapłaciłeś za niego ale smaku nie czujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro do nich dzwonię.

 

Haha! Tak, dzwoń :lol2: Konsultant na pewno po Twoim telefonie sprowadzi ekipę komentatorów żeby Ci mecze komentowali wbrew decyzji zarządu firmy. Potem tylko powie z zażenowaniem reszcie pracujących jaki to "wymagający abonent" zadzwonił podczas żałoby narodowej domagać się tego za co płaci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, czy w związku z tym, że mam wykupiony karnet do Gymasionu i w powodu żałoby narodowej zamknęli mi wszystkie kluby w niedzielę i nie mogłem sobie poćwiczyć, a przez cały tydzień żałoby odwołane sa wszystkie zajęcia ruchowe podczas których używana jest muzyka, to też mam domagać się zwrotu pieniędzy które wydalem na karnet?

 

Jezeli ktos ma taki tupet zeby w takich sytuacjach dopominac sie kilku zlotych rekompensaty to krzyz im na droge. Cyfra woli na pewno miec do czynienia z ulamkiem procenta takich kilentow niz z kilkunastoma procentami abonentow ktorzy mieliby im za zle za to ze ramowka nie zostala zmieniona i ze podczas meczow pilkarskich jest zastosowany pelen werwy i ekspresji komentarz. Spokojnego tygodnia wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś zauważył gdzieś jaką reklamę na którymś kanale (powiedzmy) ogólnie dostępnym, jakąś reklamę...

minuta reklamy ile kosztuje? no nie złotówki a raczej dziesiątki/setki tysięcy złotych...

...a ten tu bezczelnie o jakieś srebrniki imputuje... tupet - to słowo nad wyraz delikatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płacę i też wymagam. Szacunku dla Mojego Kraju. Widocznie jest więcej takich ludzi - abonentów - jak ja i dlatego mecze są bez komentarza. I to włąśnie jest okazanie szacunku i respektowanie żałoby.

 

 

czarny1 pokaż że jesteś facet z jajami. Pokaż że jesteś mężczyzną i złóż pozew przeciwko Canal+ do sądu o odszkodowanie za brak komentarza do meczów piłkarskich.

Piszesz jakieś bzdury jako ktoś anonimowy. Tu nikt nie zna prawdziwych twoich danych. Jesteś twardy na odległość i jako ktoś nieznany z imienia i nazwiska.

Czekam na pozew. A dowiem się z mediów czy coś takiego wpłynęło. To na pewno zainteresuje media w naszym kraju. Tylko czy starczy ci odwagi?

Wątpie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...