Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, michael112 napisał:

dzisiejszej nocy kanał nadal nadaje serwisy na żywo, pomimo pory nocnej.

 

co oznacza, że mamy kolejny nowy, jakże stały punkt tej oto ramówki - wiadomość z ostatniej chwili. Wydarzenia24 jako pierwszy kanał pozwalający dostarczyć "nagłówków" o każdej porzej dnia i nocy - wyznacza kolejny rozdział w historii "Wydarzeń Polsatu".

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, bartek2lp2 napisał:

Ja bym na miejscu kanału podjął decyzję o "retransmisjii" programu z Polsat News w obecnej sytuacji

 

14 minut temu, dvbtowiec napisał:

Jestem podobnego zdania. W takich momentach czytanie tzw. "nagłówków" jest dalece niewystarczające jak na kanał informacyjny.

 

Wczoraj Wydarzenia24 miały program na żywo dłużej niż Polsat News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież promocja programów z tv informacyjnych w tv głównych to wielokrotnie używana reguła, jakoś TVP INFO, Polsat News czy TVN24 nie zostały od tego zlikwidowane. Dodatkowo zauważyłem, że jakby próbowano wzmocnić Super Polsat, bo przenoszą do niego a to serial z TV4, a to teraz programy informacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, pavl6 napisał:

Przecież promocja programów z tv informacyjnych w tv głównych to wielokrotnie używana reguła, jakoś TVP INFO, Polsat News czy TVN24 nie zostały od tego zlikwidowane. 

Nie twierdzimy tak, to nadinterpretacją dyskusji przez jednego kolegę. Została już zdementowana.

Rozważamy czy kanał zostanie po przejściu na HEVC w MUX4.
Mamy widzę na forum przedstawicieli Polsatu, którzy również w tym wątku się wypowiadają, może uchylą rąbka tajemnicy ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bartek2lp2 napisał:

Ja bym na miejscu kanału podjął decyzję o "retransmisjii" programu z Polsat News w obecnej sytuacji

 

28 minut temu, Mateusz2006 napisał:

Polsat nawet serwis z wydarzeń 24 by mógł dać o 9:30 na Super Polsat w tym czasie leci powtórka serialu Nickelodeon.

Najlepiej by było gdy W24 zostało odkodowane z Hot Bird i włączenie 8 bitów zamiast 10 w MUX IV.

 

Ale po co wy chcecie dublować coś na kilku antenach? Macie takie coś jak pilot od telewizora i wystarczy zmienić kanał jak chcecie coś oglądać. Nie potrzeba żadnych retransmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kolis napisał:

Macie takie coś jak pilot od telewizora i wystarczy zmienić kanał jak chcecie coś oglądać.

Ja niestety mogę tylko fonie W24 słuchać i serwisów w Super Polsat oglądać bo Polsat nie chce załączyć 8 bitów tak jak TVP nadaje tylko w 10 bitach idzie kanał a telewizor wuja co DVB T2 ma obrazu Wydarzeń 24 nie wyświetla ale człowiek z Polsatu ma w nosie tu nas na forum.

 

 

 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dvbtowiec napisał:

Możliwe. W nocy nie oglądam telewizji.

W ciągu dnia brakuje mi pogłębionych komentarzy tego co się aktualnie dzieje.

Same nagłówki to za mało.

Sa komentarze w ramach materiałów informacyjnych . Kanał nie ma być konkurencją dla Polsatu News, a jego uzupelnieniem dla osob, które chca w danej chwili obejrzeć serwis, a stacja glowna nadaje caly blok programów publicystycznych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rozwazylbym zakup dostepu do Polsatu News. Kanal w momencie startu nie ukrywal swojego charakteru, wiec ciagle spamowanie w tym temacie, ze Wydarzenia 24 nie są Polsatem News juz jest męczące. Nie jest, bo nigdy nie miał być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widze nic niekulturalnego w mojej wypowiedzi. Rozumiem, ze dla Ciebie ten kanal niewystarczający, pisales to juz wielokrotnie mysle, ze juz kazdy sledzacy ten watek zna juz twoją opinię na temat tego kanalu. Nie jestem zadnym fanboyem kanału, przez ostatni miesiąc z powodu braku czasu w ogóle go nie ogladalem. Slabo jak na fanboya.. 

Dla mnie ten kanał spelnia to na co sie ze mną jako widzem umówił. Czyli mam dostęp do bieżących informacji, serwisu informacyjnego, były błędy, sam je wskazywałem jak nieaktualny pasek, ale teraz widze, ze jest z tym zdecydowanie lepiej. Jak trzeba to nawet dłużej nadaje tak jak dziś po północy. Jak chcę dyskusji publicystycznej czy politycznej to włączam inne kanały. Jako fan sportu muszę korzystać z wielu kanałów, bo na różnych mam interesujące mnie treści. Tak nigdy nie nastawialem się, ze jeden kanal ma zaspokoic wszelkie moje potrzeby. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...