Skocz do zawartości

Problemy z odbiorem i sprzętem w platformie CANAL+


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.


Dekoder 4k. 

Od dzisiaj gdy wyłączam dekoder i włączam ponownie włącza się zawsze na kanale Planete + i ekran ma z napisem i reklamą co teraz jest oglądane. Muszę kliknąć OK zamknij ekran znika i wtedy zmienić kanał.

 

Zawsze było , że jak włączam dekoder to się włącza na kanale na którym wyłączyłem. A tutaj zawsze na tym Planete się włącza z reklama np teraz "Polska z Góry i napisane kiedy i jakie odcinki idą"

 

Coś się przestawiło w opcjach czy NC+ coś zmieniło ? 

 

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, przemek1234 napisał:

 Da się ją odpalić na E2, jeśli ma się dostęp do takich danych i wprowadzi je do configa.
 

Rozumiem że takich danych pubilic nie ma i w praktyce musze schować swój tuner do szafy a wyciągnąć z niej gniota Pace którego posiadam os operatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy może ktoś poratuje namiarami na sprawdzonego fachowca (Poznań), który potrafi (szybko, rzeczowo i odpłatnie) doradzić, podpowiedzieć w rozwiązaniu i ostatecznie przywrócić jasność na ekranie?

w skrócie - 1x cameleon w splitterze (jako multiroom z "macierzystej" lokalizacji), puszczony na 2x Ariva102e i gasną kanały w zastraszającym tempie.

na lokalizacji "macierzystej" turboBox +/PVR ADB 5720SX a w nim Conax i tam jest OK.

umowa jedna, już na nieokreślonym, nie wypowiedziana jeszcze - Extra+ z CANAL+ i multiroom standard.

nie wiedziałem za bardzo, gdzie to zamieścić, proszę o łagodny wymiar kary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, PawelTSW napisał:

Nie uruchomisz tej karty dla tych ariv bez dekodera z enigmą2, to już było. 

ok, dzięki za wskazówki, na popularnym portalu aukcyjnym są do kupienia takie dekodery z enigma2, ale i tak sam sobie z tym nie poradzę, będę potrzebował pomocy fachowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mad dog napisał:

ok, dzięki za wskazówki, na popularnym portalu aukcyjnym są do kupienia takie dekodery z enigma2, ale i tak sam sobie z tym nie poradzę, będę potrzebował pomocy fachowca.

Pamiętaj, że to zabawa i nikt nie obiecuje, że będzie działać dłużej niż kilka miesięcy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder Ultrabox + Inverto unicable II

 

Zmieniłem konwerter ze zwykłego na Unicable II i w ustawieniach mam kanał od 9 do 16 z czego około 78% pokazuje kanał 9, 14, 16 a inne 0%, czy trzeba korygować  antenę po zmianie konwertera czy jest źle zaprogramowany ?

Edytowane przez Muki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

Wydaję mi się, że moje pytanie jest adekwatne do tematu, jednak gdyby nie, WIELKIE sorry :)

Otóż przymierzam się do innego rozwiązania, jednak proszę o podpowiedź:

Mój zestaw od operatora to :

2xkarta Cameleon

2 tunery archeo - SAGEMCOM

 

Jeden z tunerów (padnięty) spoczywał spokojnie w szafie. Na ten przejściowy okres chciałbym go wymienić i tutaj pytanie:

Czy przy wymianie tego uszkodzonego tunera zawiną mi od razu drugi sprawny tuner z kartą, czy tylko ten uszkodzony zestaw?

 

z góry dzięki za podpowiedź

pozdr

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...