Skocz do zawartości

Problemy z odbiorem i sprzętem w platformie CANAL+


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam najnowsze softy ściągam zawsze na telefon, z którego przenoszę go na kartę pamięci microSD, którą później wkładam do przejściowki USB i po chwili nowy soft już śmiga w jednym z moich tunerków. Nie rozumiem co w tym trudnego? Przecież nie trzeba mieć  nick @SatExpert żeby umieć zrobić taką banalnie prostą rzecz. :/

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby było przez wifi to dopiero miałbyś problem to rozgryść na Twoich wypasionych hiper biper iPadach, iPhone i innych smarkfonach na androidzie. Uwierz mi?

Weź się chłopie w garść. Mieć taki sprzęt w domu i  być bezradny jak niemowlę ??. I to nie jest sprzęt dla laika.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kacperek14 napisał:

Co mam się brać w garść? Wszystko umiem obsługiwać, projekt z nc+ zakończony i ja się upieram że to z ich winy. A cryptobox zostanie dekoderem do supertenis hd na drugi telewizor i tyle

 

Masz crytoboxa a nie umiesz sobie poradzić z prostymi sprawami. Jak nie ogarniasz trzeba było brać dekoder a nie teraz wymyślasz. Napisz wprost jak wcześniej sugerowano, że nie chcesz mieć NC+ i temat zamknięty a nie ciągniesz jakie to NC+ jest złe bo karty zabezpiecza o czym już wiadomo od bardzo dawna.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiecie że mam 14 dni żeby oddać umowę i wolałem to zrobić dzisiaj. Czekalbym z tydzień na przesyłkę takiego kabla z allegro, jeszcze wydatek na pendrive jeśli dysk który mam by nie dzialal w tej roli. I potem znow by coś nie działało nawet po tej aktualizacji softu i zostalbym z umową na dwa lata a wystarczy że już od kwietnia place za nic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, kacperek14 napisał:

Nie rozumiecie że mam 14 dni żeby oddać umowę i wolałem to zrobić dzisiaj. Czekalbym z tydzień na przesyłkę takiego kabla z allegro, jeszcze wydatek na pendrive jeśli dysk który mam by nie dzialal w tej roli. I potem znow by coś nie działało nawet po tej aktualizacji softu i zostalbym z umową na dwa lata a wystarczy że już od kwietnia place za nic. 

Dobra, to rozwiąż tą umowę w pierony - mam lepszy pomysł: rozejrzyj się w necie za modułem CI+ z legacy - nCam HD (po TNK HD lub n na kartę) i z niego przejdź na abonament. :) Ten moduł podejdzie do twoich tunerów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę, to jest rozwiązanie, przemyślę to :) najcenniejsza rada ze wszystkich bo połowie forum się wydaje że to takie proste te akcje z tymi pendrivami i mnie hejtuja. Ciekawe jakie mielibyście miny jakby ten kabelek wam nie zadziałał a nc+ by powiedziało że już za późno na zerwanie umowy i 24 m opłat za nic.

 

Ircios, nie mam takich znajomych, których mógłbym o to prosić, mogę jechać do sklepu elektronicznego i kupować komputer z pendrive ale dla takiej głupoty i braku pewności czy zadziała taki wydatek nie ma sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh tak ciężko to zrozumieć że nie mam nikogo kogo mogę prosić o takie rzeczy? Tak jak napisał Ircios, nie mam znajomych którzy mi to dadzą, mam pytać przypadkowych ludzi na ulicy? A rozwiązanie z kabelkiem byłoby dobre gdybym nie musiał czekać na przesyłki, bo groziło mi zostanie z umową na dwa lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...