Skocz do zawartości

Apple TV+


Gość umek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Apple TV+, jak sama nazwa wskazuje, to takie autorskie i płatne rozszerzenie do całego Apple TV, które też przy okazji poszerzy swój zasięg o nowe urządzenia oraz kraje i regiony. Tak samo Apple News i Apple News+. Apple News zbiera różne treści z różnych stron, ale płatny kontent z różnych dużych magazynów będzie już zebrany w płatnej subskrypcji.

 

Jeśli można się tym sugerować, to jest dostępna polska strona Apple TV+, która wprost mówi o premierze tej jesieni. A jak nic się nie zmieniło, to lokalne strony Apple'a zawsze wymieniały to co jest lub będzie dostępne w danym kraju i nic ponadto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to bezsensowna konferencja, by pól roku przed premierą oznajmiać, że coś będzie ale na razie nic nie mówimy. Tyle to wiedzieliśmy już w zeszłym roku. Taka konferencja powinna bezpośrednio przed premiera z ogłoszeniem wszystkich szczegółów. Na razie Apple chciało podtrzymać zainteresowanie by nikt o ich planowanej platformie nie zapomniał.

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sięgnięto po mocnych twórców, którzy mają na koncie bogaty dorobek blockbusterów i uznanych filmów artystycznych. 

Jak na razie nie ma zapowiedzi nowych tytułów, a te są najważniejsze. Jakie będą ich treści własne? Na razie czytam o sitcomach Jennifer Aniston (próba grania na powtórce "Friends"?), remaku "Amazing Stories" od Spielberga (krótkie filmy telewizyjne z pogranicza SF i horroru) i o zaangażowanych dokumentach w słusznej sprawie od Opry Winfrey (produkcje typu jaki okropny los spotkał Afroamerykaninów w historii USA). 

Na razie wiemy, że Netflix nie będzie współpracował z Apple, czyli nawet mogą być nie obecni w segregatorze treści. Brak Netflixa w aplikacji Apple? 

I już widzę jak nasz TVN Player czy IPLA zgadzają się na łączenie swoich platform do jednej wspólnej aplikacji.

Apple z apetytem na naszą kasę chce nam zastąpić Kodi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rasheed konferencja przede wszystkim zapowiedziała nowe serwisy i Apple TV+ jest jednym z nich.

@swordfish kto mówił ze pozostała cześć serwisu w ogóle zawita do Polski skoro nawet dziś nie ma tej aplikacji w Polsce?Wiesz w ogóle jak działa ta aplikacja?nie bardzo prawda...to ze nie ma tam netflixa niczego nie zmienia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak działa aplikacja Apple, ale wiem jak funkcjonuje Android Smart TV na odbiorniku telewizyjnym. Jeden pilot i wygodny wybór aplikacji z poziomu menu telewizora. HBO GO, Netflix, APV, Player, IPLA - wszystko działa u mnie bez zacięcia. Przełączam się między bibliotekami VOD. 

Apple chce nam teraz powiedzieć, że u nich będzie "wszystko" jak w hipermarkecie. A co ze współpracą z YouTube Premium? O tym cisza, a tam też są produkcje własne, np. "Cobra Kai". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ że oni dopiero zaczynają,jeszcze nawet na oczy tego nie widzieliśmy poza kilkoma zwykłymi screenami z demo.

Ja nigdy takich aplikacji nie używam..I nie Apple nie chce powiedzieć że u n ich będzie wszystko...obejrzyj co o tym mówią od początku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, umek napisał:

Rozumiem.Nie ma to jak krytykować coś...czego nawet nie ma:)

Ale taka prawda. Pokazali nazwę, logo, ładne zwiastuny kilka ogólników o usłudze, parę znanych osób z wielkimi PR-owymi słowami i nic poza tym. Zero konkretów. Nawet teasera jakiejś z nadchodzących produkcji.

 

A jak zamierzasz wymądrzać się o Apple przy każdej możliwej okazji do odpisania komuś nabijając sobie przy tym posty, to lepiej sobie już odpuść ;)

 

3 godziny temu, swordfish napisał:

Nie wiem jak działa aplikacja Apple, ale wiem jak funkcjonuje Android Smart TV na odbiorniku telewizyjnym. Jeden pilot i wygodny wybór aplikacji z poziomu menu telewizora. HBO GO, Netflix, APV, Player, IPLA - wszystko działa u mnie bez zacięcia. Przełączam się między bibliotekami VOD. 

Apple chce nam teraz powiedzieć, że u nich będzie "wszystko" jak w hipermarkecie. A co ze współpracą z YouTube Premium? O tym cisza, a tam też są produkcje własne, np. "Cobra Kai". 

To i tak cud, że Netflix jest dostępny na tvOS. W całym Apple TV tego nie będzie z oczywistych względów, a YouTube Premium to taki [beep]ryk, że szkoda tracić na to czasu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co mieli Ci pokazać?;)I kto sobie nabija posty w niemal każdym temacie na tym forum to z nas dwóch Ty doskonale to wiesz..

 

A co do teaserów...na to przyjdzie czas.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi forumowiczu.A czy Netflix podawał cokolwiek gdy miał pół roku do startu?Ba...powiem Ci że jak ruszali to było to tak słabe jak teatr w TVP a wiem bo mam od początku.Żebym pozostał dali mi 6mc za pół ceny..bo tam zwyczajnie nie było nic.Krytykujesz coś...czego jeszcze nie ma.Daj sobie na luz...przecież nie musisz ani tego kupić ani nawet poznać.Przecież opinię już masz jak na każdy możliwy na tym forum temat:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba znamy inną definicję teasera w takim razie. Nie jestem fanem Apple, ale bądźmy obiektywni proszę, bo teraz to takie czepiania się na siłę. Rozumiem, że wszyscy inni podają wszystkie informacje na tacy wiele miesięcy wcześniej ...

 

Z mojej strony EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, umek napisał:

Drogi forumowiczu.A czy Netflix podawał cokolwiek gdy miał pół roku do startu?Ba...powiem Ci że jak ruszali to było to tak słabe jak teatr w TVP a wiem bo mam od początku.Żebym pozostał dali mi 6mc za pół ceny..bo tam zwyczajnie nie było nic.Krytykujesz coś...czego jeszcze nie ma.Daj sobie na luz...przecież nie musisz ani tego kupić ani nawet poznać.Przecież opinię już masz jak na każdy możliwy na tym forum temat:rolleyes:

Drogi obrońco i miłośniku wszystkiego co z Apple jest związane… Nie porównuj tego do Netfliksa, bo jak oni z tym startowali to byli świeżakami w temacie. Apple wchodzi na rynek ze swoją usługą, na którym mamy już gigantów, którzy też zdążyli się zadomowić i zdobyć jakiś kawałek (Amazon, HBO, Hulu i wiele innych).

 

Nie krytykuję czegoś czego jeszcze nie ma, a jedynie oceniam to co nam pokazano (i nie pokazano). A to jest różnica. Szczególnie, że przed samym Special Eventem podawano całą masę produkcji, które są tworzone dla serwisu Apple'a. Zrobią kolejny Special Event, to będę się do niego odnosić. Proste.

 

I naprawdę nie mogli niczego już oficjalnie pokazać u siebie? Krótkie zwiastuny? Cokolwiek… Co też jest kolejnym przykładem tego, że nie zależy porównywać tego do startu Netfliksa, bo oni zaczynali z pojedynczymi produkcjami, które w dodatku sprzedawali zewnętrznym dystrybutorom i telewizjom (nc+ w Polsce na przykład), bo nie mieli takiego zasięgu. Za to Apple leci od razu na grubo pod względem gatunków i ilości, więc osobiście uważam, że śmiało mogli coś z tego już pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego nie bronię,obroni się i jak do tej pory broni się samo wyśmienicie.Tylko jak zwykle znajdzie się jakiś pacjent narzekający ze mu zwiastunu nie 

 pokazali wiec usługa leży i kwiczy....

 

W ogóle dyskusja na ten temat zwyczajnie nie ma sensu bo nie masz choć jednego sensownego argumentu by poprzeć swoją tezę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apple Music, którego sam używam niestety ma prawie połowe mniej subskrybentów niż Spotify (mimo świetnego Beats 1, autorskich mixów itd), więc tutaj też bym nie spodziewał się fajerwerków. Ale na liście Antyweb jest parę rzeczy, które z chęcią obejrze :).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spodziewam się że to będzie kolejny krok w celu zabicia tradycyjnej tv jak i jakiejś większej platformy Apple.Pytanie na ile będą chcieli by stał się ten serwis ważnym graczem na rynku a na ile dodatkiem do np Apple Music czy serwisu z grami,wiadomościami.

Zastanawiam się czy stworzą właśnie takie pakiety

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...