Skocz do zawartości

Apple TV+


Gość umek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, umek napisał:

Tylko jak zwykle znajdzie się jakiś pacjent narzekający ze mu zwiastunu nie pokazali wiec usługa leży i kwiczy....

Tego nie twierdzę i tego nie powiedziałem ;)

 

Weź coś zrób z tą swoją ortografią i interpunkcją, bo czasem aż oczy bolą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposób w jaki się wypowiadasz jednoznacznie świadzy o ocenie jaką tej usłudze wystawileś.Jest to aż nadto widoczne,Owszem,nie aż tak jasno się rozpisujesz jak kolega @Pawop:-D ale dziwi mnie taka postawa.Mnie taki serwis cieszy,bo i to wywrze jeszcze większą presję na świetnym już Netflixie.

 

 

Dziś kobietka w Sky News pyta czy płacąc za Sky,Netflix,Amazon ludzie zapłacą za kolejny serwis nie biorąc celowo pod uwagę że właśnie takie usługi powoli ich ugruntowaną pozycję odsuwa w zapomnienie.Dziś poszła rezygnacja ze Sky gdy znow mi uroczo zaoferowali umowę na "jedyne" osiemnaście miesięcy.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mi wmawiasz, że wystawiłem jakąś ocenę i wkładasz do ust słowa których nie powiedziałem i nie miałem na myśli, a ja nawet nie oceniłem w żaden sposób tej usługi. Oceniłem tylko niezbyt efektowne jej zaprezentowanie na konferencji. Tak ciężko Ci to odróżnić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Wszystko i tak rozbija się o cene za usługę, moim zdaniem suma powyżej 20pln nie ma szans w Polskich realiach, z marną biblioteką na początek, skusi się na początku trochę osób celem zapoznania się z usługą, a później zostaną tylko fanatycy marki i wszelakich serwisów VOD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko do nich oni kierują swoją ofertę tak jak Netflix.O bazę abonencką nie ma się co martwić nawet i w Polsce..skoro nawet i u nas kupuje się iPhony czy słuchawki za 800zł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Mocno ograniczona dostępność aplikacji, przynajmniej w chwili obecnej jeżeli chodzi o zapowiedzi, jak starsze urządzenia nie otrzymają apki oraz android (ten pewnie dostanie, bo kiedyś tam ma być na FireTv). Jeszcze jedna sprawa, zależy jak podejdą do aplikacji zewnętrznych, czy będzie to model z Amazona, gdzie możemy się zalogować do "channel" za pomocą subskrypcji u operatora, czy też będzie jak w naszym Playerze, posiadając HboGo nie możliwości zalogowania się, tylko przymusowy wykup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Jakbyś mógł dać jakiś link do tego "wszędzie" to będę wdzięczny, bo jedynie kilka urządzeń znalazłem w tych całych zapowiedziach innowacyjnego produktu, który istnieje na rynku od kilku lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Poza Samsungiem to reszta jest w "przyszłości", ze sticków był wymieniony tylko FireTv i Roku też w "przyszłości".
Prawdopodobnie nie będzie można zalogować się na własnej subskrypcji i będzie wykastrowane z live tv, czyli bieda, ale zobaczymy co będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, umek napisał:

Ograniczona w sensie jakim skoro zapowiedzieli ze będzie wszędzie...

Wszędzie? To jestem ciekaw czy będzie dedykowana aplikacja dla Windows 10 PC, Androida oraz oczywiście konsol. Według Apple'a to Twoje wszędzie ograniczać ma się jedynie do jabłkowych OS'ów, Samsung Smart TV (nie sprecyzowano nawet modeli), Amazon Fire TV, LG, Roku, Sony oraz jakiegoś VIZIO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

pobawiłem się chwilę aplikacją Apple Tv i jest mega wygodna jak i świetnie napisana,jak zawsze wizualnie zdecydowanie lepsza niż Netflixa.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawartość też już jest.

Apple wyprodukuje 8 odcinkowy serial "Lisey's story" z Julianne Moore na podstawie powieści Stephena Kinga pod tym samym tytułem.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Konto mam US zarejestrowane więc to akurat nie problem, uaktualnienie wyskoczyło ale muszę znów szybkę w Ipadzie podkleić, niestety uroki dziecka

P.S.

Szkoda że przez iTunes nie mogę zainstalować, bo z ciekawości już dzidiaj bym zobaczył

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...