Skocz do zawartości

Apple TV+


Gość umek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mycanal i nc+ to nie do końca to samo.Na to nie licz.Fajnie by było,owszem ale wątpię.Tu Apple raczej dla siebie dziś stawia..

 

Przekaz dla zainteresowanych live już od wczoraj https://www.apple.com/apple-events/livestream/

no to mamy +...Apple News +:)

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apple może daje tyłka, jeśli chodzi o brak innowacji, z których byli bardzo znany czy w przypadku różnych kwestii związanymi ze swoimi produktami, ale w prezentacje, reklamy oraz zwiastuny to potrafią do dziś.

 

 

 

 

Jestem ciekaw co z tego wszystkiego wyjdzie. Budżetu im nie brakuje, bo według doniesień mieliby przeznaczyć przynajmniej $2 miliardy na produkcję własnych treści. Oby cena była adekwatna do ilości, oby jakość obrazu była lepsza od tego co oferuje Netflix, oby nie było problemów z tłumaczeniem (skoro to ma być w 100+ krajach) oraz oby nie było problemów z dostępnością wśród platform (jak Android czy konsole Sony i Microsoftu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to, że wokół marki utworzył się kult.. to śmiało można założyć, że "będący na czasie" przerzucą modę "na Netflixa", na "Apple TV+" 

Mnie zastanawia  jedno (bo nie czytałem dogłębnie artykułów): skoro  serwis ma byc również dostępny dla użytkowników Androida/Windowsa/XBOXa/PS, to czy posiadacze sprzętów mobilnych Apple czy też Apple TV będę  mieli jakieś zniżki? 

 

Edytowane przez nieczęstygość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apple TV+ ma być chyba dostępne w ramach aplikacji Apple TV, a zapowiedziano, że ta aplikacja będzie dostępna na wymienionych powyżej telewizorach i przystawkach.

 

25 minut temu, Pawop napisał:

Jak dla mnie z dużej chmury mały deszcz. Aplikacja z której dostęp jest do innych serwisów firm trzecich i trochę własnej produkcji w ramach Apple TV+. Pewnie poza stanami będzie mocno ograniczona.

Sam pomysł z Apple TV jest dobry, bo jest właśnie dostęp do kilku serwisów w jednym miejscu. Ale czy w Polsce dogadają się z IPLĄ, Playerem czy nc+ w przypadku nowego myCANAL (jak to było we Francji)? Zobaczymy. Na pewno Europa Zachodnia zyska, w tym Niemcy czy Wielka Brytania, w których takich usług nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz.Netflix nie ma z tym nic wspólnego.Oni nie chcą być części aplikacji.Nic ponadto.Serwis streamingowy ma być dostępny w ponad 100 krajach tak jak właśnie Netflix..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, umek napisał:

Nie rozumiesz.Netflix nie ma z tym nic wspólnego.Oni nie chcą być części aplikacji.

Przecież właśnie to napisałem, czytaj ze zrozumieniem.

Z tego co widziałem, to apka ma być dostępna w ponad 100 krajach, a nie ATV+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...