Skocz do zawartości

Apple TV+


Gość umek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję się ogarnąć.I jeśli z czegoś rezygnuję bo mam powód to nie skreślam tego jak Ty z Apple TV+:)

Dla Twojej wiadomości z opłacania abonamentu BBC zrezygnowało już kilkaset tysięcy osób.

Włącznie ze mną...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie skreśliłem, bo w przeciwieństwie do Ciebie jestem otwartym człowiekiem :).

To, że zapowiedź ich polityki mnie i 95% komentatorów śmieszy to inna sprawa, ale Apple stać na takie zachcianki nawet jak są nieopłacalne - vide radio Beats1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki miłośnik penisów tam jest u steru inaczej nie będzie. Ale mam nadzieje ze już wkrótce odejdzie.

Mam wrażenie ze ten proces się już rozpoczął.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, umek napisał:

To weźmie Netflixa.Proste?
Zachowujecie się jak rozwydrzone  dzieciaki którym ktoś coś każe oddać a nie normalni ludzie zyskujący dostęp do kolejnego serwisu.

Serwisu jeszcze nie ma, a już przed startem dowiadujemy się o ograniczeniach w charakterze ich treści. To raczej mało zachęcające.

 

Mogę się założyć, że skoro nie będzie (lub będą, ale w minimum) scen seksu lub innych zbliżeń pomiędzy osobami hetero, to z pewnością będą się chwalić wątkami par homo czy jakimiś opowiastkami jak to ktoś odkrył w sobie inną płeć. Ot taka nierówna równość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz rację, ja tego tak czy inaczej raczej nie wezmę bo mam już wystarczająco dużo serwisów tv a czasu na to nie ma ale weź pod uwagę że dzisiejsze zwłaszcza takie [beep]ie społeczeństwa jak brytyjskie czy amerykańskie kupią to bez mrugnięcia okiem i to dla nich jest on tworzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jak czytam, że ATV+ ma być konkurencją dla Netflixa to śmiać mi się chce. Ostatni artykuł na Bankierze pokazuje, że ludzie nie wiedzą o czym piszą, a piszą po to, żeby coś się pojawiło. ATV+ ma być zbiorem własnych produkcji, a niektórzy mylą to z ATV i myślą, że wszystko będzie razem za jeden abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie 40 zł za kilka oryginalnych seriali. Trochę drogo, ale może nadrobią jakością. Generalnie traktuje to jako ciekawostkę, bo pewnie i tak nie znajdę czasu, żeby to wszytko obejrzeć. Z trudem ogarniam najciekawsze rzeczy na Netflixie, HBO i Amazonie.

https://www.serialowa.pl/223451/apple-tv-plus-cena-oferta-data-start/

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10$ nie oznacza, że u nas będzie po 40 zł. Może być po 44,99 lub 49,99. Polska to bogaty kraj, trzeba z nas doić ile wlezie.

 

Z tą ceną jako nowa usługa nie poszaleją. Chyba Amazon ich kasuje na dzień dobry.  4K, bogatsza biblioteka, zapowiedź serialu "Władca pierścieni" i tylko 26 zł.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Apple TV Plus to start platformy w Polsce jak i 150 innych krajach to listopad 2019 czyli całkiem niedaleko pewnie szczegóły dotyczące dokładnego dnia listopada tego roku poznamy już 10 września na prezentacji firmy Apple.

Jeżeli chodzi o HBO Max z Warner Media to w październiku 2 tygodnie przed startem Disney Plus ma odbyć się ich konferencja na tą chwilę pewne jest że wystartują w okolicach marca i kwietnia 2020 roku w Stanach Zjednoczonych co do Europy nie wiadomo póki co nic ale być może w październiku dowiemy się nieco więcej o ewentualnej światowej ekspansji.

My Canale+ póki co niewiele wiadomo ale jak coś to też raczej pod koniec roku będzie pewne info na ten temat.

Premiera Disney Plus w Polsce to też wielka niewiadoma bo pytanie czy wejdzie do nas razem z krajami Europy Zachodniej do marca kwietnia 2020 roku ponieważ polska leży w Europie Środkowej i w Unii Europejskiej jak by nie było czy też razem z krajami Europy Wschodniej co do której wdrażanie rozpocznie się już w październiku 2020 roku i ma potrwać planowo rok ale biorąc pod uwagę wielkość polski i bliskość co do Europy Zachodniej to myślę że w najbardziej pesymistycznym terminie właśnie październik lub listopad 2020 roku będzie najbardziej realny. Co prawda ekspansja na świat ma planowo zakończyć się pod koniec 2021 roku więc w najgorszym wypadku listopad 2021 roku. Natomiast wyczytałem w jednym z artykułów w serwisie naekranie.pl że ich redaktorka miała pytać włodarzy Disneya nie pamiętam czy mężczyznę czy kobietę aczkolwiek ktoś z tego grona zapewnił ją według jej wersji że w 2021 roku z pewnością nie bo byłoby to późno i na pewno premiera w Polsce będzie dużo wcześniej aczkolwiek konkretna data nie padła.

A wy jak myślicie ??

Oto cytat znalazłem ten artykuł: ,,Wiadomo, że 12 listopada platforma wystartuje w USA, Kanadzie i Holandii, tydzień później w Australii i Nowej Zelandii. Kiedy wspomniałam, że plotki mówią o polskim debiucie w 2021 roku, Mayer pokręcił głową. Zapewniał, że nastąpi to „niedługo” i że „polityka firmy pokazuje, że ekspansja na inne kraje nie będzie zbyt odsunięta w czasie od amerykańskiego debiutu”. Oby, bo w obliczu roku czekania na gorące tytuły może skończyć się na piractwie."

Co o tym myślicie ??

Mam nadzieję że będzie to szybciej niż później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Pawop napisał:

Disney+ prawdopodobnie w 2021 roku będzie w Polsce, a ATV+ będzie miało, jak dobrze pójdzie, kilkadziesiąt produkcji na początku. Jest się czego bać.

Jest jest patrząc na to co się dzieje w świecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kiedy serwis wystartuje w Polsce?HBO Max?
My canale+?
Disney+ w 2021 r
Są jeszcze zapowiedzi kolejnych usług streamingowych?
 
My już mamy coś na wzór HBO Max, w zasadzie brakuje tylko originalsów i zmiany nazwy serwisu. W HBO Go są produkcje WB, Studia T (produkuje dla TNT i TBS), seriale CN czy produkcje firm trzecich.
MyCanal+ może pojawić się na przełomie roku.
Nie jest też powiedziane, że każdy kolejny zagraniczny serwis pojawi się w Polsce. Na razie pewne jest ATV+ i D+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...