Skocz do zawartości

Apple TV+


Gość umek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nadal dostajesz więcej za to 25 zł niż w przypadkach, które wymieniłem wyżej.

Kiedyś, żeby obejrzeć legalnie sezon świeżego serialu, którego nie było w TV musiałeś kupić boxset DVD za 100-150 zł (teraz zresztą też, tylko świeże seriale najpierw są w SVOD ;)).
Teraz dostajesz za 25 zł kilka razy więcej i nagle robi się dużo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Ci pisałem...Polska nie jest ich głównym rynkiem ...a to że na start masz kilka pozycji nie znaczy ze za pół roku nie będzie ich 30.Ale jak to @Pawop uwielbia skakać po kanałach bo wtedy wydaje mu się że ma mnóstwo rzeczy do oglądania a jak pisze @bugmenot nadal za 25 zł dostaniesz kilka seriali ..mało?
 

Seriale w 4K.Dolby Atmos ..najwyższa możliwa jakość ale i tak źle...;)


 

W zwiastunach pojawiły się różne wersje językowe w tym polskie napisy a sama aplikacja wyglada fenomenalnie;)

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już powiedziałem mi to wisi, dostanę na rok za darmo jak 99% ludzi którzy to będą oglądać.Apple doskonale o tym wie i stad taka a nie inna oferta.Nie podoba się nikt nie zmusza.Po roku oferta będzie zupełnie inna i wtedy będę się zastanawiał czy wziąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@umek super wszystko fajnie hiper extra. Tylko nie napiszesz że srajfon to taki przereklamowany i przeceniony telefon że ten twój WiOłDi jest wliczone w ten bubel? :) 

Po naszej rozmowie zaczytałem fora... oj powiem ci chłopie że Apple ma naprawdę przerąbane. Nikt już o tym "czymś" dobrze nie mówi.

BubelTV+ to nic innego jak ratunek dla firmy... dajmy coś bara*** a może dalej bydo kupować... hahaah :)  Czyli dalej po swojemu "przepłać i czuj się że masz złoto w dłoni..." :rofl:

Pozdrawiam i dobrej nocy... :) 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie zwiastuny produkcji Apple Tv Plus są już w Polskiej wersji jezykowej z polskimi napisami co dobrze rokuje.

Wiecie może czy bedzie też lektor czy tylko same napisy po starcie platformy ??

APPLE TV PLUS to najwyższa jakość i wspaniałe produkcje własne.

Nie wiem dlaczego wam sie ten serwis nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiastuny seriali, które pojawią się prawdopodobnie w grudniu.

https://www.serialowa.pl/227610/servant-serial-apple-tv-plus-zwiastun/

https://www.serialowa.pl/227624/truth-be-told-apple-tv-plus-teaser/

 

Z produkcji, które wystartują 1 listopada wraz ze startem serwisu najlepiej zapowiada się "For All Mankind". Będzie to główny powód dla którego zamierzam wypróbować Apple TV+.

 

Edytowane przez Conan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmowo nieźle zaczynają. "The Banker" ma duży potencjał biorąc pod uwagę scenariusz i obsadę. Trudno powiedzieć jak będzie z wykonaniem, ale na papierze wygląda jak tytuł, który może nawet namieszać w sezonie nagród. "Hala" z kolei była pokazywana w Sundance i choć niczego nie wygrała to ma dobre recenzje. Na 2020 rok jest na pewno planowany "On the Rocks" studia A24 w reżyserii Sofii Cappoli.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...