Skocz do zawartości

Apple TV+


Gość umek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie apki Apple+, tylko Apple TV, w skład której wchodzi Apple+. Apple TV to przede wszystkim wypożyczalnia/sklep z filmami.
Ale po co? Przecie ten serwis to jakaś komedia....rok po starcie i wszystko można w tydzień obejrzeć..
Microsoft i Sony:

Ej, umek nie używa, zwijamy się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawop napisał:

3-4 produkcje bym stamtąd obejrzał i wziąłbym darmowy okres.
 

I tyle wystarczy.. Dałem im rok który u mnie mija pod koniec miesiąca i od pół roku obejrzałem tylko Teheran..

Apple TV to urządzenie a nie sklep z filmami...Apple TV+ to serwis z ich oryginalnymi produkcjami kolego @all999

 

Serwis jest tak dobry ze za darmo go dodają na rok i wciskają w swoje pakiety..chyba też po to powstał by móc potem go sprzedawać w pakietach z muzyką itp.


Osobiście go broniłem tu dość twardo ale nie ma czego...serialiki wrzucają które przepadają bez echa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, all999 napisał:

Nie apki Apple+, tylko Apple TV, w skład której wchodzi Apple+.

Oczywiście, plusik z rozbiegu.

 

 

2 godziny temu, all999 napisał:

Apple TV to przede wszystkim wypożyczalnia/sklep z filmami.

Jasne, wszyscy z pewnością będa wypożyczać filmy , które mają w tej samej jakości i cenie od lat w MS Store, zamiast oglądać kontent oryginalny, którego brakowało :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z serwisu Apple TV+ na stosunkowo nowych telewizorach Samsunga (2018 i 2020 r.). Zauważyłem problem z odtwarzaniem treści wideo z napisami (nie wyświetlają się, mimo wyboru opcji) na sieci Vectry (lan i wifi). Po udostępnieniu neta z komórki (Plus, T-mobile), problem znika. Czy ktoś miał (ma) podobny problem? 

Edytowane przez dawid_bydgoszcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Series X|S, jak już. Nie ma czegoś takiego jak Xbox Series. Co jest dosyć wyraźnie widoczne przy praktycznie każdych materiałach udostępnianych przez Microsoft czy wydawców/deweloperów third-party. Xbox Series S|X również jest nie do końca poprawnym, dokładnym zapisem. Tak gwoli ścisłości. Albo Xbox*, albo Xbox Series X|S.

 

PS4 i PS5 również dostaną dostęp do Apple TV.

 

* Microsoft spokesperson stated that a fourth generation of Xbox hardware will be branded simply as "Xbox" with no subtitle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był jeden z powodów. Generalnie Netflixa, APV, YouTube, HBO oglądam przez PS4, bo mój telewizor jest tylko Smartem z nazwy i chciałem to spiąć jednym pudłem, a konsolkę oszczędzać na granie. :D

 

Jeszcze mi na łeb nie padło, żeby dla jednej usługi brać Apple TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kiler napisał:

To był jeden z powodów. Generalnie Netflixa, APV, YouTube, HBO oglądam przez PS4, bo mój telewizor jest tylko Smartem z nazwy i chciałem to spiąć jednym pudłem, a konsolkę oszczędzać na granie. :D

 

Jeszcze mi na łeb nie padło, żeby dla jednej usługi brać Apple TV.

Są tańsze i tak samo dobre opcje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Emil.1603 napisał:

Series X|S, jak już. Nie ma czegoś takiego jak Xbox Series. Co jest dosyć wyraźnie widoczne przy praktycznie każdych materiałach udostępnianych przez Microsoft czy wydawców/deweloperów third-party. Xbox Series S|X również jest nie do końca poprawnym, dokładnym zapisem. Tak gwoli ścisłości. Albo Xbox*, albo Xbox Series X|S.

Xbox to był w 2001 roku. Poprzednia generacja to Xbox One (bez dopisku + S/X), obecna Xbox Series (S/X).

Marketingowy bełkot mnie nie interesuje :)

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest marketingowy bełkot, a faktyczne nazewnictwo nowych konsol. To że Xbox był w 2001 roku, to nie znaczy że po blisko 20 lat nie mogli wrócić do tego wrócić. Tym bardziej, że dzisiaj to jest już ogólnogamingowy brand obejmujący nie tylko konsole, ale i też różne inne miejsca. Natomiast konsole to Xbox Series X, Xbox Series S lub wspólnie Xbox Series X|S. Nie inaczej.

 

Czy w przypadku takich samochodzików masz Teslę czy Teslę Model? Nie wydaje mi się, aby to drugiej gdziekolwiek i jakkolwiek funkcjonowało. Jest po prostu Tesla, która ma pod sobą różne modele. Najprostsze porównanie. Tak też będzie w Gen 9. Po prostu Xbox, który dzieli się na Series X i Series S. A te dwa człony są dosłownie tym czym same literki X i S były dla Xbox One.

 

Proste jak nie powiem co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest marketingowy bełkot, któremu się Ty podajesz, bo nad tym jak faktycznie mają się nazywać konsole nawet Microsoft nie panuje i na swoich oficjalnych stronach używa trzech różnych zapisów w jednym miejscu.

xboxseri.png

Mi się podoba jeden, Tobie drugi :)

 

 

A w przypadku Tesli masz zarówno typoszereg Model (S3XY), który dzieli większość rozwiązań między sobą, jak i odrębnego Roadstera, Cybertrucka i inne wynalazki bez tego dopisku.

Ale to już zupełnie poza tematem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przetestowałem dziś w końcu apkę na Xboxie One S.

Obsługa padem jest średnio wygodna (wywołanie wersji językowych jest jak coś pod prawą gałką analogową ;)), załadowanie wybranego materiału to jakieś 5 sekund czekania, w dodatku dwa razy w ciągu godziny na jakieś pół sekundy zniknął mi obraz.

Znając Apple i ich podejście do "doświadczenia" dziwne, że nie dopracowali tego lepiej.

Obraz w 4K, ale HDRu mi nie załapało. Nie wiem czy to nie kwestia ustawień konsoli/kabla HDMI bo pamiętam, że jakieś przejścia już z tym miałem, jak jeszcze czasami w coś grałem.

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...