Skocz do zawartości

Apple TV+


Gość umek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Więc o czym tu rozmawiać? Skoro nie od dziś wiadomo że na torrencie masz więcej?


Nie bardzo rozumiem sens Twojego kłapania...nie chcesz nie oglądaj..nie wykupuj abonamentu...nie udzielaj się ...chyba że to jakaś misja mająca na celu poprawę samopoczucia....

 

 

Tymczasem..nowa propozycja Apple  

 

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, tracer10 napisał:

Ja widziałem tylko "See" i jak wsio, co tam jest, ma poziom tegoż to nie dziw, że za darmo rozdają użytkownikom Apple.

See ? "nie widziałem" natomiast nie zgodzę się, że poziom treści jest niski. Bardzo podobał mi się dokument "Królowa Słoni". Fajna jest seria o niezwykłych domach - wszystko oczywiście w bardzo wysokim bitrate. Podobał mi się serial "Mystic Quest", tak samo jak film "Bankier". Szczerze polecam.

 

Czy 25 zł to wygórowana cena? Niech każdy oceni sam. Z drugiej strony telewizja satelitarna za 100, czy więcej złociszy to też nie jest mało. Każdy wybiera według własnych upodobań i potrzeb. :)

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajnie niektórzy myślą, że Apple TV+ będzie kolejnym Netflixem. Nie będzie nigdy. Gdyby chcieli nim być to zwyczajnie by go kupili.

Jest to jeden z wielu serwisów, który można, ale nie trzeba abonować. Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, umek napisał:

Zwyczajnie niektórzy myślą, że Apple TV+ będzie kolejnym Netflixem. Nie będzie nigdy.

Nie wrzucaj mnie do niektórych, ja tylko zapytałem o kontent w odniesieniu do 7 dni free.

I tak masz rację, Apple TV+ nigdy nie będzie Netflixem. Nie ta liga.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby...nie bardzo...nie ma takiej gotówki..więc tok myślenia niezbyt realistyczny. Oczywiście że pisząc że Apple mogłoby kupić Netflixa to nad wymiar bo raz nie musi dwa nie potrzebuje trzy ich serwis powstał na zupełnie innych zasadach...

Kolejna rzecz...nie oszukujmy się Netflix większość swoich inwestycji dokonuje za pomocą pożyczek...gdyby Apple chciało mieć taki serwis już by miało...w ogóle nie rozumiem takiego toku myślenia..

 

Kiedyś miały wychodzić iPhone killery mimo iż żaden producent nie chciał tworzyć takiego urządzenia.. teraz jakiś nawiedzony pisze że Apple TV+ to nie ta liga...tak bo przecież Netflix tworzy same cudne produkcje ..

 

Jest to część serwisów, które oferują wraz z Arcade, Music i News...świetnie złożone w całość pewnie niedługo będą oferowane w pakiecie..

 

Wracając do ,Apple podpisało umowę z producentem odpowiedzialnym za "Defending Jacob" , który to okazał się mieć rekordową widownię w serwisie Apple TV+.

Tu więcej: https://deadline.com/2020/06/defending-jacob-showrunner-mark-bomback-overall-deal-apple-1202973390/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Całkiem przyzwoita oferta dla właścicieli jabłkowych urządzeń.

Wcześniej 25 zł za dostęp do skromnej biblioteki Apple TV+ wydawało się ekstrawagancją.

Teraz w połączeniu z usługą streamingu muzyki i rozszerzoną pojemnością chmury ma to sens.

Tym bardziej, że cena skrojona pod polskiego klienta. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po roku biblioteka Apple TV+ już nie jest taka skromna. Ponad 20 seriali i kilka filmów. Jakby chciał ktoś teraz wszystko obejrzeć i poświęcał na to 2-3 h dziennie, zajęłoby to 2 miesiące. A cały czas dochodzą nowości.

Czy Apple przedłuża promocję rok gratisu dostępu do ATV+ dla tegorocznych nowości? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mój TV nie wyszukuje Apple TV to ściągnąć apk? Zadziała?

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...