Skocz do zawartości

Apple TV+


Gość umek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I jak tam poszukiwacze pikseli w pikselach? Czy jakość techniczna jest rewelacyjna, zadowalająca czy rozczarowująca? Czy mamy 4K UHD Hiper Mega Wow oraz Dolby Atmos IMAX Extra Digital Sound 70.1? :-)

Do tego lektor 5.1 w każdej produkcji (oprócz napisów) i pełny polski dubbing w animacjach?

I czy prawdą jest, że każdy serial wypuszczany jest po 3 odcinki na dzień dobry, kolejne w cyklach tygodniowych?

 

25 zł za 5-6 seriali na początek jest dla mnie jednak ceną zbyt wysoką. Poczekam, aż nieco im przybędzie tytułów i wtedy zainteresuję się. 

 

Która z produkcji szykuje się na kamień milowy tej usługi i ma być tym czym np. jest "Gra o tron" dla HBO czy "Stranger Things" dla Netflix?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje, że przyrost treści w bibliotece następować będzie średnio po 3 tytuły miesięcznie. 

Filmy są dopiero w zapowiedzi. Na razie mają nam starczyć seriale familijne, seriale obyczajowe, programy edukacyjne dla dzieci i talk-show Ophrey. 

 

Poszukiwacze krwi, zombiaków, straszydeł i adrenaliny proszeni są o szukanie wrażeń, gdzie indziej. Chyba, że im wystarczy postapokaliptyczne "See".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury tam piszą niepojęte, mimo że fanem tego serwisu nie jestem i raczej się to zmieni to działa bezproblemowo na chrome i normalnie można się zalogować, co do jakości jak na przeglądarkę złego słowa nie można powiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, umek napisał:

Nie, wchodzisz w aplikacje na iPhone i jeśli masz możliwość rok za darmo to zwyczajnie akceptujesz ofertę.

Zaakceptowałem ofertę na iPhone X mimo że był zakupiony w maju 2018...Sądziłem, że tylko będę mógł zarejestrować na nowo zakupionym iPhone 11 Pro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, aro napisał:

Właśnie ku mojemu zaskoczeniu działa i mam bezpłatny dostęp przez rok...

Bo to nie ma znaczenia na czym akceptujesz.Oni wiedzą jakie urządzenia masz zalogowane na swoje Apple ID.

Jestem po pierwszym odcinku "for all mankind" i zapowiada się dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg tego co pisza na Reddicie, nie tylko zupełnie nowe urządzenia dostają rok gratis, albo refurby i sprzęty wymienione na gwarancji z okresu od września też.

AT&T właśnie rzuciło Apple TV 4K 32 GB za 90$ i w cenie też jest roczna subskrypcja serwisu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, darius010 napisał:

Pewnie będzie. Ale po co. Włączyłem See i paradoksalnie oczom nie wierzę. Słabe, bardzo słabe. Ni to Zjawa, ni to The 100. Pierwszy odcinek przenudził mnie okropnie. 

 

*Piratowałem 

 

Jak ktoś ma Appla to fajnie, ale jak ktoś nie ma to usługa do zapomnienia. 

Ten gniot ma budżet -  15 mln za odcinek. Porażka.

Edytowane przez ben85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam opis See niezbyt mnie interesował, do tego poczytałem kilka opinii i wiele osób nie jest zbytnio zachwycona tym serialem, mówiąc delikatnie ;).

 

Mnie z oferty interesuje na tę chwilę tylko For All Mankind, które sobie obejrzę żeby sprawdzić czy faktycznie będzie dobre. No ale dla jednego serialu nie będę wykupywał subskrypcji :).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie jestem fanem serwisu Apple który powstaje nie wiadomo po co bo konkurencją dla Netflixa czy HBO MAX nie będzie przez co najmniej 4-5 lat  dopóki biblioteka nie urośnie, ale z oceną na dziś bym się powstrzymał zdecydowanie bo nie ma czego po prostu oceniać.

Dajmy im czas, jechać po Apple TV+ będziemy daleko później.

Oczywiście jechać po zawartości wyłącznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...