Skocz do zawartości

Apple TV+


Gość umek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
W dniu 4.04.2024 o 12:50, 2PaC napisał(a):

Jeden kod na jedno konto...

A to nie jest tak, że jak kończy się ci subskrypcja z tego konta i masz potem nieaktywne usługi i znowu coś kupisz z ME to można drugi raz skorzystać z promocji?

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie z różnych ale z tej samej nie przyjmie, U siebie  po raz któryś tam z rządu doładowuję sobie po 2-3 miesiące i jak trafię na powtórzoną ofertę widać komunikat o wykorzystaniu promocji. . 

Wystarczy  poszukać darmowych doładowań na 2-3 miesiące w google,  5 minut masz doładowane na 3 miesiące. 

 

Właśnie doładowałem. 

 

Bez-tytu-u.png

Edytowane przez Ktosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.04.2024 o 15:10, Delta21 napisał(a):

Sprawdziłam - działa :)

Skończyła mi się subskrypcja. Odpaliłam xboxa, dla pewności usunęłam i ponownie zainstalowałam apkę, pojawiło się info możliwości skorzystania z 3 miesięcznego okresu darmowego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie da się utworzyć profili takich jak znamy z innych aplikacji. Można podpiąć 5 innych użytkowników do rodziny. Na pewno trzeba mieć do tego urządzenie Apple i każdy musi mieć konto iCloud. Trzeba mieć też subskrypcję rodzinną. Wtedy na przykład w aplikacji na TV są do wyboru profile.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mrjacob990 napisał(a):

Na pewno trzeba mieć do tego urządzenie Apple i każdy musi mieć konto iCloud.

Nie trzeba mieć urządzenia Apple żeby korzystać z usługi Apple One jako osoba w rodzinie.

Mam 3 użytkowników z ios i 2 z androidem.

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wrzucam tu wpis ,który zamieściłem 2 dni temu w temacie sprzętowym 😔
 

Dzięki darmowej promocji ( 7 dni) trochę pooglądałem i na tym koniec.

 

Już teraz wiem, czemu platforma nie cieszy się popularnością
- nie ze względu na ofertę programową ale brak polskiego lektora.
Kiedyś jak nie było wyboru, to się czytało - teraz człowiek jest wygodny i sam chce decydować,
czy woli lektora czy napisy z oryginalną ścieżką.
Widać Apple traktuje tą działalność po macoszemu - szkoda

Edytowane przez Myk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie przez brak aplikacji na telefonach z Androidem i przez brak krajowych produkcji? A może przez brak reklam? Czy w Polsce pojawiały się billbordy lub reklamy w tv zachęcające do subskrypcji? Na reklamy HBO Max, Netflixa, Disney+ i SkyShowtime ciągle natrafiam. Reklamy polskiej AppleTV+ nigdzie jeszcze nie widziałem.

 

Znajomość j.angielskiego wzrasta wśród młodszych odbiorców, więc brak lektora nie powinna stanowić oporu. Zdawalność matury z j. angielskiego w zeszłym roku wynosiła 97,5% i jest to najczęściej wybierany język obcy. Chyba, że ktoś jest ze starszego pokolenia mającego problemy z czytaniem napisów i mający w szkole głównie j. rosyjski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat lektora wałkowany kilkukrotnie.. lektor zabija dźwięk w filmie, który jest na mega wysokim poziomie w Apple TV.. cała praca nad dźwiękiem idzie wtedy do kosza..  więc lektora nie ma i nie będzie w usłudze Apple TV.. jeśli ktoś potrzebuje lektora to nie potrzebuje już tej jakości którą oferuje Apple TV.. w ostateczności można włączyć czytanie napisów, ale to już w ogóle katorga.. 

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko danie wyboru widzom jest najlepszym wyjściem. Sam preferuję napisy ale rozumiem, że ktoś chce mieć możliwość wyboru. 

1 minutę temu, swordfish napisał(a):

Nie kojarzę pokazów "Napoleona" z lektorem w kinie.

W kinie o chyba w ogóle nie ma filmów z lektorem. Albo napisy albo dubbing. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mingo napisał(a):

Mimo wszystko danie wyboru widzom jest najlepszym wyjściem. Sam preferuję napisy ale rozumiem, że ktoś chce mieć możliwość wyboru. 

Ale to nie kwestia wyboru.. traci się jakość i przekaz filmu.. do tego dochodzą ogromne nakłady pracy przy dźwięku w filmie..

 

Prosty przykład.. słuchałeś kiedyś muzyki z lektorem?? Czy w ogóle komuś przyszło do głowy słuchać obcojęzycznych wykonawców z lektorem? Dlatego w Apple, gdzie jakość jest pierwszorzędna nie będzie lektora.. 

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, escapers napisał(a):

Ale to nie kwestia wyboru.. traci się jakość i przekaz filmu.. do tego dochodzą ogromne nakłady pracy przy dźwięku w filmie..

Utwory muzyczne też potrzebują sporych nakładów pracy a niektórzy słuchają ich w słuchawkach za 30 zł, gdzie nie słyszą połowy dźwięków. Zabronić im? 

 

Nikt nikomu nie każde oglądać z lektorem, to jest WYBÓR. Ja czy ty wolimy słyszeć oryginalny dźwięk, ktoś inny na to nie zwraca uwagi (myślę, że spośród ogolądających filmy to jakieś 10-20% zwraca uwagę na oryginalny dźwięk, reszta zwyczajnie włącza i ogląda) i woli lektora. 

12 minut temu, escapers napisał(a):

Prosty przykład.. słuchałeś kiedyś muzyki z lektorem?? Czy w ogóle komuś przyszło do głowy słuchać obcojęzycznych wykonawców z lektorem? Dlatego w Apple, gdzie jakość jest pierwszorzędna nie będzie lektora.. 

Przykład z czapy. Lektor na muzyce to jakaś abstrakcja, na filmach kiedyś się sprawdził (czasy PRLu) i tak już zostało dla pokolenia osób 50+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mingo słuchanie w kiepskich słuchawkach muzyki a słuchanie jej z lektorem to naprawdę dwa światy.. da się słuchać muzyki z lektorem? Takie jest pytanie.. i to ma się do lektora w filmie.. a nie kiepskie słuchawki.. 

 

I to samo się dotyczy filmów.. Apple TV stawia wysoki priorytet na dźwięk nie tylko na jego jakość, ale również też na przekaz.. to jest dopełnienie filmu.. ogromny nakład pracy jest na to kładziony.. 

 

Przecież ścieżki dźwiękowe są nagradzane i biorą udział nawet w oskarach.. więc tutaj nie ma kwestii wyboru.. niestety tworzenie filmu to jest sztuka i nie tylko dla obrazu ale również dla dźwięku.. film z lektorem traci to.. i jest brakiem szacunku dla twórców.. więc to nie kwestia wyboru.. jeśli ktoś potrzebuje lektora to ma możliwość włączenia sobie czytania napisów.. taki ma wybór.. 

 

Poczytaj co taki  Nolan.. Spielberg.. czy Ridley.. myśli o lektorze.. gdy tworzą swoje dzieła.. 

Edytowane przez escapers
  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne co kto myśli. Ważne pod kogo jest podwieszony jak powiedział klasyk :)  To jest taka sama kwestia wyboru jak np. pić whisky. Z lodem czy z colą. Każdy pije jak chce. Podobnie niech każdy ogląda jak chce. Apple nie daje takiego wyboru.

  • Popieram 1
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu Apple nie godzi się na niszczenie jego dzieł.. w Apple TV filmy które chcesz kupić możesz kupić z lektorem.. ale nie filmy Apple'a.. to jest zniszczenie tego co tworzyli i pracy którą w te dzieła włożyli.. więc lektora nie będzie.. potrzebujesz lektora to masz innych dostawców.. możesz tam słuchać jak ktoś Ci czyta film.. 

 

Ciekawe tylko dlaczego np. Spotify nie daje takiego wyboru dla utworów muzycznych.. 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...