Skocz do zawartości

Apple TV+


Gość umek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zrealizować kod z Media Expert do darmowych 2 miesięcy Apple Music i się okazało, że jest to niemożliwe.Pojawił się komunikat :

Ta oferta jest dostępna wyłącznie dla nowych

subskrybentów.Wcześniej bez problemu zrealizowałem kod 3 miesięczny do Apple TV…Z tego samego paragonu oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że od początku istnienia serwisu nie zauważyłem, aby usunęli jakiś tytuł. Biblioteka cały czas rośnie. Obecnie mają 202 tytuły. Przy dodawaniu średnio po 2 tytuły na tydzień za 7 lat przekroczą bazę 1000 produkcji. Obecnie jak ktoś chce zacząć przygodę z ATV+ i chce poświęcić czas na obejrzenie wszystkiego potrzebuje ponad pół roku. Pod warunkiem, że nie pracuje i nie uczy się oraz nie ma innych zobowiązań. Wstaje rano i ogląda przez 10-12h do wieczora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subskrybuję wszystkie serwisy w gospodarstwie domowym, ale osobiście korzystam ostatnio tylko z TV+, mam do niej dostęp od początku jej działalności (pakiet Apple One), ale już dawno przestałem mieć czas na oglądanie każdej nowej produkcji. Ostatnio wciągnęły mnie Lekcje Chemii z Brie Larson. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekcje Chemii zaskoczyły mnie w 3 odcinku, gdy nagle narratorem opowieści został pies. Po "Silosie" i "W tłumie" kolejny serial od Apple, który wpiszę do mojego rocznego Top 10 za 2023.
Śmieszne i nieco melodramatyczne są "Nocne rozmowy". Ten sitcom chyba powstał w głowach menadżerów jak w filmowy sposób zachęcić do korzystania ze sprzętu Apple. Dziewczyna i chłopak przez cały odcinek ze sobą gadają przez iPhone’a. W tle korzystają z MacBooka i nie wiem, czy gdzieś nie było iWatcha. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, od kilku dni podczas oglądania drugiego sezonu Inwazji mam częste spadki jakości (obraz momentami wygląda jak SD) w innych aplikacjach streamingowych nie mam tego problemu, internet 1Gb/150Mb, sieć nie jest obciążona, aplikacja na TV Sony. Nigdy wcześniej na Apple TV+ nie miałem takiego problemu. Cy ktoś z Was spotkał się z tym przypadkiem ostatnio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od grudnia (dla mnie, a w sumie to dla nowych od już) wzrost ceny pakietu One - indywidualnego do 39,99 zł/mc, rodzinnego do 49,99 zł/mc. Trochę dziwi podwyżka, biorąc pod uwagę fakt, że nie tak dawno jedna już miała miejsce, też o 5 zł.
EDIT: kurczę ostatnia podwyżka była rok temu ale wtedy USD było po 5 zł…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powolne podgrzewanie żaby. Tytułów mają więcej niż rok temu. Przy okazji premier nowych urządzeń teraz będą podnosić abonament co roku.

Apple One w USA podnieśli o 3$, czyli więcej niż o 5 zł u nas. Apple One kosztuje obecnie 19,95$. Jakby mieli odwzorować cenę 1:1 na podstawie kursu walutowego, w rzeczywistości powinien ten pakiet kosztować powyżej 80 zł. 
Cena samego ATV+ - 9,99$ w USA. U nas powinno być w takim razie powyżej 40 zł, a jest za 34,99 zł.

 

Pocieszę, że w przyszłości znowu możemy płacić po dwie dyszki, ale już w euro. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...