Skocz do zawartości

Apple TV+


Gość umek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
2 godziny temu, czytnik napisał:

Czy to prawda że na Apple TV jest bardzo mało filmów z lektorem lub dubbingiem polskim?

Jeśli mówimy o usłudze TV+ to prawda, dubbingowane są tylko pozycje dla dzieci. Reszta ma tylko polskie napisy. Pewnie to standardowo kwestia olewania przez Apple polskiego rynku, albo przyjętych założeń, bo inne wersje językowe to dubbingi, do tego przeważnie w Dolby Atmos. Nie widziałem jeszcze filmu z polskim lektorem/dubbingiem w Dolby Atmos.

 

Natomiast w sklepie wewnątrz apki TV produkcje są z polską ścieżką dźwiękową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że w niektórych bajkach jak dadzą dubbing polski, to już nie ma polskich napisów. Albo oglądasz po polsku, albo po angielsku bez napisów polskich. Denerwujące przy produkcjach aktorskich. Jeśli widzisz afroamerykanina na ekranie, to chcesz, aby gadał po angielsku niż sztucznie i nienaturalnie odzywał się z podłożonym głosem polskiego aktora. 

Dodatkowo polskie napisy przydają się dla niesłyszących.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tyrla napisał:

Aktywowałem 2 miesiące za darmo poprzez voucher z Groupon. Co polecacie obejrzeć ? Obejrzałem "Ted Lasso", "After Party", i film "Coda".

Jeśli podobał Ci się "Ted Lasso", to tak jak pisał @Conan koniecznie obejrzyj "Warto się starać". Mnie najbardziej podobały się też "Pachinko", "Prehistoryczna planeta", I sezon "For All Mankind".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, tyrla napisał:

Aktywowałem 2 miesiące za darmo poprzez voucher z Groupon. Co polecacie obejrzeć ? Obejrzałem "Ted Lasso", "After Party", i film "Coda".

"Łabędzi śpiew", "Cherry", "Misja Greyhood", "Bankier", "Wybrzeże moskitów", "Czarny ptak", "Histroria lisey" i najlepsza pozycja "W obronie syna"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, tyrla napisał:

Aktywowałem 2 miesiące za darmo poprzez voucher z Groupon. Co polecacie obejrzeć ? Obejrzałem "Ted Lasso", "After Party", i film "Coda".

Dziwię się, że jeszcze nikt nie polecił serialu Rozdzielenie (Severance), czy Ostatnich dni Ptolemeusza Greya (The Last Days of Ptolemy Grey). Rozdzielenie jest moim #1 obejrzanym w tym roku.

 

Ogólnie na ten moment jest mała szansa, że w TV+ trafi się na paździerz, ale niestety z każdą kolejną premierą ryzyko rośnie (patrz Spod powierzchni).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twórca  „Breaking Bad”, czyli Vince Gilligan zabiera się już za kolejny projekt, który powstanie dla platformy streamingowej Apple TV+. W serialu główną rolę zagra Rhea Seehorn, z którą Gilligan pracował przez ostatnie lata przy serialu „Zadzwoń do Saula”.

Apple wygrało walkę o prawa do nowego serialu Gilligana, do którego o prawa do jego pokazywania walczyły najpopularniejsze serwisy streamingowe. Na etapie licytacji swoją ofertę miało przedstawić około 8 sieci i platform. Ostatecznie bitwę wygrała platforma Apple TV+, która zleciła od razu realizację dwóch sezonów. Produkcja nie ma jeszcze oficjalnego tytułu, a szczegóły na temat fabuły pozostają ukryte. Nie wiemy też, ile odcinków będzie liczył każdy sezon, ale budżet każdego epizodu ma wynosić od 13,5 do 15 mln dolarów.

 

https://variety.com/2022/tv/news/vince-gilligan-apple-series-rhea-seehorn-1235380950/

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Fingernails” to nowe zapowiadane widowisko science fiction Apple TV+. Obok Jessie Buckley („Men”) i Riza Ahmeda („Gwiezdne wojny: Łotr 1”) pojawi się Jeremy Allen White. Aktora możecie znać przede wszystkim z ról w takich produkcjach jak „Shameless. Niepokorni”, czy „The Bear”. Film zabierze widzów w nieodległą przyszłość, w której ludzkość wynalazła test sprawdzający, czy pary są naprawdę zakochane. Główną bohaterką historii będzie Anna (Buckley), która wspólnie ze swoim długoletnim partnerem (w tej roli pojawi się Jeremy Allen White) postanawia przejść test w jednym z instytutów zajmujących się badaniem poziomu zakochania. Bohaterka podchodzi jednak sceptycznie do pozytywnego wyniku i zaczyna interesować się metodami naukowymi stojącymi za testami. W końcu zatrudnia się w instytucie miłości jako asystentka Trevora (Ahmeda), tajemniczego instruktora oddanego swojej pracy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem ze znalezieniem ciekawych produkcji na Apple. Tak trochę bez przekonania oglądam serial "Siostry na zabój". @Conan czy @spotify macie jakieś propozycje? Oglądałem "Rozdzielenie", "Teda Lasso", "Prehistoryczną planetę", "Czarny ptak", "For All Mankind", "W obronie syna", "Pachinko", "Ostatnie dni Ptolemeusza", "Servant", "Kulawe konie", "Warto się starać" i pojedyncze odcinki "See" oraz "The Morning Show", ale te dwie ostatnie pozycje to nie moja bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...