Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Jedno trzeba im dodać, że zmiany nazw kanałów z nowymi logo dość szybko reagują.

 

 

Szkoda że dalej nic nie działają z ofertą TV, brakuje jeszcze kilku kanałów. Mogli by poszerzyć o brakujące kanały z oferty C+, nowe regionalne (w końcu są dostępni w wielu województwach), brak innych kanałów 4k ( teraz są 2)

Radio - pakiet bardzo ograniczony.

I oczywiście aplikacje na dekoderze (tylko YT).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki bardzo za odpowiedź 
na miedzi też mam bardzo długo taki sam adres - zmienia się tylko jak mają jakąś większą awarię czyli przez ostatnie kilka lat zmieniło się 2x 

jakiś doradca twierdził że na światłowodzie może mi się zmieniać nawet co 2 miesiące dlatego pytam czy to prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja z 25.04 na FB o włączeniu programu Nickelodeon Ukraine Pluto TV. Jest na 546 MHz, kanał 682 w rozdzielczości SD.

Również zobaczyłem że dodali znacznik HD do dwóch programów: TVE i CNBC. Ja mam je zakodowane na module cam. To są programy ze starych pakietów (brak w obecnej ofercie), tylko dla kogo to zrobili (dla vipów?) nie rozumiem. W związku ze zmianą TV naziemnej mogliby podmienić kilka programów na HD: Wydarzenia24, SuperPolsat, TV6, TvpABC, Trwam itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wie ktoś może czym jest spowodowana awaria usługi dostępu do sieci internet w sieci Inea? Chodzi tutaj o odcinek ulicy Kościuszki w Poznaniu pomiędzy ulicami św.Marcin i Fredry. Od ponad 30 godzin usługa jest niedostępna a jedyne co zgłasza się na infolinii Inea (61 222 22 22) to bot Aleks, który już nawet nie informuje obecnie o przybliżonym czasie usunięcia awarii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że pojawiła się w Hiway kolejna wersja EURONEWS dziwne że 4:3 🤔

 

 

 

Dla każdego w INEA bez dodatkowych opłat przez cały maj:

Kino Polska,

Kino TV,

Film Box ARTHOUSE,

Film Box EXTRA,

Film Box FAMILY,

Film Box PREMIUM,

Film Box ACTION
BBC Earth,

BBC FIRST,

BBC Lifestyle,

BBC BRIT

Edytowane przez michalx1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie korzystałem z Inei ale mój znajomy korzysta i z tego co on mówi internet tam jest bardzo słaby, poza tym ta firma zatrzymała się w rozwoju.

Lepiej mieć np z Playa po miedzi i wtedy będzie o wiele lepszy i tańszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, roc45 napisał:

Lepiej mieć np z Playa po miedzi i wtedy będzie o wiele lepszy i tańszy

 

Lepszy net po koncentryku z miernym uploadem, niż symetryczne światło od Inei? Nie wydaje mi się ;)

Biorąc pod uwagę, że Inea w wielu miejscach nadbudowuje swoją starą sieć HFC i buduje światłowód to raczej jakiś rozwój mają.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli chodzi o samo przejście z HFC na Światłowód to jest postęp.

Można też skorzystać z tego że po infrastrukturze Orange Światłowód działają też T-Mobile i Plus co jest bardzo dobrym rozwiązaniem i tanim bo można wziąć parę rzeczy u jednego dostawcy.

Orange ma teraz w większości miejsc swoje łącza także nie ma problemu z podłączeniem

Edytowane przez roc45
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy Wam też "mrozi" na 1-2 sekund obraz na kanałach typu: Polsat viasat, Paramount, Polsat news, TVP Info itd? Dzwięk ok. Na tych kanałach siła sygnału w granicach 90%, jakość max 22-23%. Przejrzałem kabelki i jest ok. PVR ADB. Macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...