Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

@Falcon   To nie o to chodzi, czy ktoś coś oglądał na danym kanale, czy nie .
Ja myślę, że @mati1987ntma na myśli to, że Inea pod względem  ceny  pakietów  TV, w porównaniu  do konkurencji wypada  bardzo drogo. Operator chwali się nadchodzącą technologią  zwaną 4K,  a kanałów, które są dostępne w średnich pakietach u większości operatorów - w  Inei  brak, nie tylko w jakości  HD. 
Nie ma się czemu dziwić, że  są tutaj ludzie, w tym też ja,  którzy mówią otwarcie, że   oferta mogłaby być  o wiele lepsza. 

Jeżeli  nic się w tej kwestii nie zmieni, jeśli pozyskane  kanały w  w/w technologii, będą również pakietyzowane  jako opcja premium-   ludzie stracą zainteresowanie  ofertą.

Skoro pytasz, ile razy  jeszcze to napiszę- to ja zadam tobie pytanie, ile  czasu jeszcze poświęcisz na uszczypliwości? Zapewniam cię, że  sobie   żadnych sygnatur  nie muszę ustawiać.  Ponieważ  ja, mając świadomość, iż  nie mam  nic w danej chwili do powiedzenia- po prostu się nie odzywam . A jeśli już to robię-  to nie po to, aby  być dla kogoś niezbyt uprzejmym.

To w niczym nikomu nie imponuje :) 

Skoro kilka osób podziela  zdanie na dany temat-  oznacza to, że   to nie jest coś wyimaginowanego.  :) 

Edytowane przez aadacho250
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przejścia kanału Kino TV SD na HD to Inea nie może go podmienić bo w pakietach SD jest on gwarantowany i gdyby był tylko w HD to ci abonenci musieliby otrzymać inny kanał albo mieliby możliwość rozwiązania umowy gdyż niemieli by już możliwości dostępu do tego kanału.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile czekaliście za podłączeniem światłowodu? Kabel leży od jakiegoś września 2018, a z informacji Inea wynika, że "podłączenie w ciągu, kilku kolejnych miesięcy"...

+zero informacji na stronie po wpisaniu adresu "NIESTETY, OBECNIE NIE JESTEŚ W ZASIĘGU USŁUG INEA, ALE CIĄGLE SIĘ ROZWIJAMY."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaTyy :ja  nie czekałem długo,  chyba   pięć miesięcy. Najlepiej  pytaj do skutku   na infolinii, stroną się nie sugeruj. Jest aktualizowana z opóźnieniem.
 Mam  rodzinę, która mieszka na wsi, w Wielkopolsce . Jej j nazwa również nie jest ujęta  na stronie, a mimo to- usługi Inea, od   ponad roku są tam dostępne w technologi światłowodowej :) 
Nowy pakiet z bajkami dla dzieci także nie pojawił się  na stronie. 
Za trzy dni minie miesiąc od ostatniego dnia ,, okna otwartego '' z  tymi kanałami.
 

Edytowane przez aadacho250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, aadacho250 napisał:

@MaTyy :ja  nie czekałem długo,  chyba   pięć miesięcy. Najlepiej  pytaj do skutku   na infolinii, stroną się nie sugeruj. Jest aktualizowana z opóźnieniem.
 Mam  rodzinę, która mieszka na wsi, w Wielkopolsce . Jej j nazwa również nie jest ujęta  na stronie, a mimo to- usługi Inea, od   ponad roku są tam dostępne w technologi światłowodowej :) 
Nowy pakiet z bajkami dla dzieci także nie pojawił się  na stronie. 
Za trzy dni minie miesiąc od ostatniego dnia ,, okna otwartego '' z  tymi kanałami.
 

To niezła Inea XD Jak można przez taki długi czas nie aktualizować strony... Co do podłączenia to będę musiał zadzwonić chyba i dopytać co i jak :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Obecnie umowę z INEA mam na internet 150/150 (180/180) do końca marca place 69,99 zł.

Wypowiedzenie wysłane, sam zadzwoniłem do DUK, powiedziałem że interesuje mnie tylko internet 300/300, pierwsza oferta 49,90 zł, ale chyba na 12 miesięcy(nie dosłyszałem), ja zaoferowałem 39,90 zl, miła pani się zgodzila, ale umowa na 24 miesiące.

Zgodziłem się.

 

Ogólnie internet mają świetny, cena też spoko, jeżeli natomiast chodzi o tv, to jest to jakieś niepozorumienie ta ich oferta.

W NC+ place 30 zł za comfort+ 2 tunery + Multiroom (2 x cameleon).

Jedyny plus ich tv jest taki że idzie po kablu, ja mam antenę na dachu i czasami jak zawieje to muszę włazić na dach, takie uroki czaszy.

 

PS.

Jeśli kończy wam się umowa, podstawa to wysłać wypowiedzenie i nie godzić się na ich pierwsze oferty, trochę ich przeczekać, wiem coś o tym bo od 15 lat tak robię z nc+ a tu jest podobnie.

 

Życzę wszystkim udanych negocjacji.

 

Pozdro 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, gigablue napisał:

Dzisiaj będąc na Piątkowie, widziałem informacje o rozpoczynającej się budowie instalacji sieci Vectra w blokach na osiedlu Chrobrego.

 

Vectra po przejęciu Echostaru chyba chce trochę namieszać w Poznaniu.

Cieszy mnie to ? dlatego, że w mojej lokalizacji jest Echostar ?

@andi

Podejrzewam, że oferta będzie dotyczyła sprzętu. Odnośnie oferty programowej - cudów się nie spodziewam, biorąc pod uwagę ostatnie dwa lata ?

Edytowane przez aadacho250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...