Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Witaj, obecnie nie ma ogólnopolskich kanałów nadających w technologii 4K. Kanały, które pojawiły się na rynku są kanałami okazjonalnie nadającymi w 4K i są na wyłączność. My pracujemy nad wprowadzeniem technologii 4K. Będziemy o tym informować w osobnym poście.

 

 

Tak dla jasności dla INEI "ogólnopolskie" trochę dziwne sformułowanie.

 

Obecnie w kablówkach są testowo uruchomione kanały TRAVELXP 4K, FASHION TV 4K - ofertą sprzedaży zajmuje się delegata.

http://delegata.pl/dystrybucja-kanalow-telewizyjnych/

 

Oraz kanał FUNBOX 4K od SPI https://spiintl.com/

 

Dlatego kanały są dostępne na rynek Polski i są w niektórych sieciach kablowych, w oryginalnych wersjach językowych.

 

Jak na razie w Polsce dostępny jest kanał od Canal+ (CANAL + 4K)

Plany ma także TVP (TVP 4K)

 

Tak czy inaczej nie ma co liczyć na nowe w INEI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wypowiedź jakiegoś gościa z Inea jak zadałem mu pytanie za pośrednictwem mesenngera. To samo pytanie zadałem również na forum. Teraz jest odpowiedź

Czyli nie jest z Inei, ale forum nie ogarnia bo wkleja cytat jako swoją wypowiedź więc skąd mam widzieć o co mu biega?

Co mam zacytować skoro na forum tego nie ma.... Poprostu zabrakło cudzysłowia. Ot i tyle

Czyli nie jest z Inei, ale forum nie ogarnia bo wkleja cytat jako swoją wypowiedź więc skąd mam widzieć o co mu biega?

ps. raczej brakuje cytatu, a nie cudzysłowiu, jest takie coś na forum jak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kunkore

Otwórz ticket w moja inea i pewnie najpóźniej we wtorek będziesz miał odpowiedź.

 

@shark

Może ty nie masz. Wskaźnik HD na dekoderze Arion zapala się tylko na kanałach nadających w 1080. To wystarczający dowód. W IPTV nie ma modułów CAM, więc nie pokaże ci informacji z EPG telewizora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzez dekoder na tym kanale TVP Info (nr 6, 332) mam obecnie następujące dane:
rozdzielczość 720x576, format obrazu 16:9, bitrate ~3Mbit/s, kodek MPEG2
Jeżeli jakaś zmiana jest szykowana - dobrze by to ofercie programowej tv zrobiło.
Póki co, wersję tego kanału w jakości HD mam poprzez sygnał satelitarny, korzyścią byłoby oglądanie go w opcji multiroom w TV kablowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli faktycznie tak jest i INEA dzieli abonentów na "lepszych" i "gorszych" a za ten sam pakiet tylko bez wersji HD płacimy tyle samo to nadaje się to do UOKIK.

A swoją drogą jeszcze tak beznadziejnej firmy jak INEA, która nawet sama nie wie co i jak nadaje nie widziałem.

 

INEA jeśli to czytasz pragniemy Cię poinformować, że w swojej ofercie nadajecie również kanał Filmbox Extra który również jest w HD, bo mimo tyłu zgłoszeń z mojej strony nie piszecie o tym.

 

A jeszcze jedno od 6 lutego nadajecie TVP HD!!!!!!!!! To tak dla Waszej informacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pincet

U mnie od zawsze był koncentryk Inei. Światełko kładli w zeszłym roku, a w kwietniu można było zacząć korzystać z nowej infrastruktury.

 

@andi

TVP HD normalnie widnieje na stronie inei na liście kanałów. Między inymi dlatego wybrałem ich ofertę zamiast Orange TV. Teraz w piątki o 21:35 mogę oglądać zrekonstruowaną cyfrowo Ekstradycję.

 

@shark

Nie wiem jaka korzyść może płynąć z oglądania TVP Info nawet gdyby nadawali w 8K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem u teściów gdzie mają światłowód położony w ramach WSS. Gpon Huawei, dekoder Arion jak u mnie, ale połączony koncentrykiem. Co ciekawe u nich soft na Arionie to 7.3-1rc3, a u mnie 7.5rc3.

To samo u kumpla, który korzysta z modułu CAM.

Potrzebujemy jedynie potwierdzenia od kogoś kto korzysta z IPTV jak ja.

ea680a2cbb9d45fb76eec374cd361da6.jpga122cc80691723751197f9e0a1c45dad.jpg4c87c526e975c2ee6134f8af5fe311fc.jpg

Edytowane przez radier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...