Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Nie zadziała, z tego co widzę ariva nie ma wejścia na moduł CI, więc odpada.

Chyba że inea nie paruje kart z modułem, ale niestety nie jestem w stanie tego sprawdzić, może któryś z kolegów pomoże.

Poza tym w tej cenie +/- idzie już dostać sprzęt na linuxie. Obczaj Opticum Odin Twin. Idzie już dostać za 340zl

 

Jezeli jesteś z Poznania i potrzebujesz pomocy pisz PW

Mogą być, ale nie muszą.

 

Ja mam na Linuxie i działa bez problemu.

Wziąłeś od nich moduł CAM z kartą i sama kartę wlozyles do czytnika kart?

Czyli nie paruja? :)

Edytowane przez korni007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosząc się do naszej kablówki z dużym prawdopodobieństwem zadziała moduł CI+ karta w dekoderze niezależnym z funkcją DVB-C odczytując CI nie mylić z CI+.

Karta + ich dekoder 50:50 (mój na pewno tak), czyli nie mogę karty przełożyć w inny dekoder, ale znam przypadki, że karta z modułu (INEA) przełożona do innego modułu (INEA) zadziałała jak i w module, który dostępny jest od nc+ Smart+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to że inea też nie paruje kart. Tak jak mówiłem chyba tylko UPC z operatorów kablowych paruje karty.

Resztę operatorow nie stac na parowanie kart bo koszta są gigantyczne. Na dobrą sprawę można by ale.... By doj***Li takie ceny że klientów by więcej nie na oczy nie zobaczyli. Słowem mówiąc - inwestycja nieoplacalna choc dziwie sie ze dostawcy treści nie mają żadnych obiekcji.

Edytowane przez korni007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jeśli jesteśmy przy Inea Online TV, to mam taki problem. Na telefonie i tablecie wszystko działa poprawnie. Na stacjonarnym PC również (na IE oczywiście). Natomiast na dwóch laptopach na których sprawdzałem, jedyny program który się uruchamia to WKT. Na reszcie, po wybraniu, pojawia się czarny ekran. Oczywiście dzwoniłem do Inei z prośbą

o pomoc, ale niestety jej nie uzyskałem. Macie może pomysł co z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem ale jeśli nie znacie się to serio nie piszcie. Takie głupoty aż bolą w oczy.

 

Przede wszystkim jedno włókno może w sobie mieć właśnie te 3 długości fali, dla uploadu, downloadu i DVB-C.

 

Na jednym włóknie można podłączyć później poprzez splittery itp w teorii do 128 ONT a w praktyce do 64. I każdy klient może mieć 2/1 gbit Internet. Jednak nikt nie podłączy jednego włókna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych powiatach prace już trwają? Jeśli tak to w jakich miejscowościach w powiecie Ostrowskim i Ostrzeszowskim?

 Ja dzwoniłem do nich. Gość powiedział, że spotkanie informacyjne będzie w maju. Podłączenie netu sierpień wrzesień. Zadzwońcie to się dokładnie dowiecie. 61 223 09 99  to ich numer . Mieszkam w gminie Kraszewice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...