Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

2 lata temu jak podłączali u mnie światło, też tylko intek praktycznie był. Z ADB coś ściemniało ze nie są dostosowane. Podczas przedłużania umowy uparłem się na ADB (ten mniejszy z dyskiem) i go dostałem - jakoś problemów nie ma. Intek miał zwieche średnio 3 razy w tygodniu. Co do routera- nie wiem co chcecie od huawei. Ten akurat bezawaryjnie od początku działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie usług online tv Horizon GO i INEA Online TV - dramat! U "nich" poza siecią ilość dostępnych kanałów: 94 u "nas" 16. Ta usługa w INEA została wprowadzona tylko dlatego, że konkurencja też coś takiego ma i tyle. Już samo podejście INEA do online tv jest dziwne. Zamiast co jakiś czas udoskonalać ofertę programową to porzucają taki fajny projekt - szkoda.

https://www.upc.pl/pdf/wykaz_programow_horizon_go.pdf?t=1502347611427?t=1517304514868

https://www.inea.pl/download//files/do_pobrania/27.02/Lista_programow_Online_TV_01-2017.pdf

Żeby nie było wątpliwości, nie mam dostępu do UPC także nie wiem jak to "chodzi", porównałem tylko listy kanałów. To jakie kanały są dostępne zależy też oczywiście od posiadanego pakietu tv.

Edytowane przez korek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Przepraszam nie sprawdziłem tego :oops:. Tak czy inaczej nie wygląda to dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jak w przypadku światłowodu realizowany jest multiroom?

A drugie, przeglądając stronę inei dostrzegłem dekoder technisat sd, czy jest jeszcze coś realizowane w inei, w tej technice? 

 

edit_180130

co do drugiego pytania, doprecyzuje, czy w inei jest wydawany technisat sd jako jedyny?

Edytowane przez leckow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam za jakimś wynalazkiem typu multiroom po wifi. W obecnych czasach prowadzić dodatkowe kable po to by mieć na piętrze TV to jakieś pośmiewisko...

Z doświadczenia powiem że dla osób niemających wiedzy technicznej wygląda to fajnie, jednak w praktyce TV po wifi to loteria. Zbyt dużo czynników wpływa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed wejściem nowej oferty (tej ultra) dzwoniłem do DUK zaproponowano mi 69,99 zł. W poniedziałek za przejście z Super HD na Ultra zaproponowali mi 79,99 zł + 3 miesiące za 0zł. Oczywiście nie zgodziłem się. Czyżbym wtopił nie przyjmując wcześniejszej oferty? Jak to jest możliwe, że dają to samo co na ich stronie? Myślałem, że pójdzie łatwiej przejście z Super HD na Ultra. Obniżenie miesięcznego abonamentu tylko o 3zł? Chyba mam zły numer do DUK :/ lub kiepski ze mnie "negocjator".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia powiem że dla osób niemających wiedzy technicznej wygląda to fajnie, jednak w praktyce TV po wifi to loteria. Zbyt dużo czynników wpływa.

Czyli nie ma szans na pogodzenie tego wszystkiego w jedno? Technicznie sygnału z koncentryku nie da się chyba dobrze przesłać bezprzewodowo...

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu. Na forum jest odrębny dział techniczny, a w nim poszczególne wątki dotyczące danych modeli dekoderów kablowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed wejściem nowej oferty (tej ultra) dzwoniłem do DUK zaproponowano mi 69,99 zł. W poniedziałek za przejście z Super HD na Ultra zaproponowali mi 79,99 zł + 3 miesiące za 0zł. Oczywiście nie zgodziłem się. Czyżbym wtopił nie przyjmując wcześniejszej oferty? Jak to jest możliwe, że dają to samo co na ich stronie? Myślałem, że pójdzie łatwiej przejście z Super HD na Ultra. Obniżenie miesięcznego abonamentu tylko o 3zł? Chyba mam zły numer do DUK :/ lub kiepski ze mnie "negocjator".

Nie wiem jak teraz przy nowym pakiecie Ultra, ale wcześniej przy Super HD czy Ekstra można było dostać przedłużenie nawet od 49zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...