Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

... w nc+ mam wiecej i to za polowe ceny gdzie w inei nie bedziecie miec tego nigdy , ...

Najwyraźniej monopol im służy, za wzór mają siebie. :chair:

Co do "nigdy" nie byłbym pewien, rynek mediów może i w pewnym sensie stabilny, ale wszystko może się zmienić. Problem raczej wynika z podejścia kablówek do potrzeb klientów i tego, co kształtuje ich ofertę. Mnie zastanawia, dlaczego w zachwycie nad własną ofertą programową zapominają, że "z powietrza" można złapać lepszy pakiet programów. Tak słabi negocjatorzy, czy to wynik dominacji w blokowiskach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z oferty programowej raczej nie usuną, ale bywało juz róznie. Liczę że nam podmienią na wyzszą rozdzielczosć.

 

 

Z tego co dowiedziałem się od naszego kochanego operatora te dwa kanały nadal będą dostępne w wersji SD

Z oferty programowej raczej nie usuną, ale bywało juz róznie. Liczę że nam podmienią na wyzszą rozdzielczosć.

 

 

Z tego co dowiedziałem się od naszego kochanego operatora te dwa kanały nadal będą dostępne w wersji SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez znaczka HD :?:

Po co tyle zachodu dla wschodu. :facepalm:

To tak jakby w legalny sposób mieli zmienić Pal na Secam ... aby było lepiej trzeba sknocić, a następnie stwierdzić OFF bo przestarzałe.

 

Lepiej aby marketing przygotował promocję "Bądź IN i oglądaj dwa nowe programy w HD * "

* - tylko w INEA super promocja, wersja HD bez znaczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norma czy nie, ale po co to całe zamieszanie z nową/wyższą jakością przekazu.

Najwyraźniej widać, że brak wyznacznika HD to tak naprawdę sprzyjanie szarej strefie kablówek. Nadawcy raczej powinno już zależeć, aby ich program nie był downscalingowany do SD. Skoro dają przyzwolenie na to, może w cichej umowie na okres przejściowy, to niech nie zdziwią się, że w Wielkopolsce będą postrzegani jako nadawca z minionej epoki ... "i to ma być HD :lol2: ".

Gdyby dali to HD nawet tyci to ludzie zorientowaliby się, kto kogo robi w bambuko. Przynajmniej ja nie widzę innego sposobu na szybkie zakończenie stagnacji w Inea.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat BBC był już poruszany. Kanały będą nadal w INEA w wersji SD.

 

 

Eleven w nc+ od nowego roku będzie płatne ciekawe ile inea wynegocjuje

 

 

Spodziewam się około 15-20zł/ miesięcznie. Co ciekawe coś tam chyba w Eleven nie do końca śmiga skoro tylko 7 operatorów w kraju ma te kanały. Poza tym tam ostatnio też ostro namieszało się w kadrach... Może to dobry znak.;)

 

http://media2.pl/media/128541-Nowy-szef-dystrybucji-kanalow-Eleven-Sports.html

Edytowane przez gigablue
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TCM przeszedł rebranding na TNT ktory nadawany jest w wersji 24h i Cartoon Network rowniez jest w wersji 24h - nie ma wersji łączonej. Ciekawe czy jutro Inea przełączy BBC Earth i BBC Brit na wersję HD.

to wiem ze rembrandingowal sie ... ale pytam czy na wersji SD cn od godz 21 macie tnt czy calodobowy CN , bo nie widzialem tnt sd na liscie kanalow w inei 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W City-Net Poznań mamy CN i TNT łączone, ale tylko w SD.

 

Info ze strony operatora:

 

Od 6 października kanał Cartoon Network/TCM zmienia się w 24 godzinny kanał Cartoon Network.
Program TNT HD, który zastąpi dotychczasowy TCM, wprowadzony zostanie w najbliższym czasie do pakietów Start XL i Start Box.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od paru ładnych lat obydwa kanaly sa juz oddzielne a operatorzy wciaz na wlasna reke lacza te stacje ... żenada 

 

apropo inei skoro usuneli wam TNT(tcm) to sprawdzcie czy mieliscie kanal w umowie bo jesli tak to mozecie uciekac z tej nowobogackiej kablowki o jakosci MPEG2 :P  nadawca kanalu nie usunal a INEA wam go nie zapewnia ... straszne :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...