Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, za miesiąc kończy mi się umowa, chciałbym taniej czy ktoś wypowiadał umowę i dostał korzystniejszą ofertę? Dzwonią z DUK? ile można ugrać posiadam pakiet za 159 chciałbym zejsc do 100, 120 prosze o informację.

 

Czy mozna modyfikowac pakiety? Np Super HD i internet 70 i tel 60 za 100 zł ?

Złóż rezygnację, wiele osób z tego forum dostało jakieś super oferty w zeszłym miesiącu, ciężko stwierdzić, czy to zmiana na stałe czy tylko w lutym były takie promocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy z 16 na 17 marca nastąpi zmiana pozycji niektórych kanałów moduły cam trzeba będzie od nowa kanałów szukać co za bałagan panuje w tej firmie

 

Daleki jestem od bronienia INEI ale w tym przypadku, jest to pewnie potrzebna zmiana, robią porządki, uwalniają częstotliwości, zmieniają układy pakietów, dlatego muszą pewnie pozmieniać częstotliwości kanałów. W moim przypadku na szczęście mam Samsungi i program Chansort do układania list na kompie. Tak więc jakoś to przeżyję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz mnie ponaglać, odpowiadam, masz ....mieć nadzieje, ale nie ip.

 

Od lat proszę o to, by mój ip przydzielany dynamicznie nie był na czarnych listach barracudy, czy spamhaus /blokada na wysylce/

Bym oprócz ton spamu w mojej skrzynce, mogl wyslac maila, z klienta poczty.

Tony spamu, to znaczne obciazenie sieci /to jakby wozenie pasazerow na gape/, spadek szybkości, ale inea mnie nie słyszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadzieja matką głupich jak zawsze w INEA.
hmmm i kto to mówi? :>

Podziwiam wytrwałość w oczekiwaniu i wytrwałość w ponaglaniu.

Może Inea ma przy opcji zahaczenia "IP zewnętrzne" opis "Pilne", "W miarę możliwości" i "Klient z anielską cierpliwością". :shock:

Może czas najwyższy skrobnąć do UKE? Skoro tyle już ich ponaglasz to chyba widać, że abonent potrzebuje IP nie w celach rozrywki. Spróbuj teraz ponaglić za pomocą UKE, podpisując umowę miałeś dostępne IP zewnętrzne, teraz bez uprzedzenia utrudniają Ci korzystanie z internetu.

 

 

...

Tony spamu, to znaczne obciazenie sieci /to jakby wozenie pasazerow na gape/, spadek szybkości, ale inea mnie nie słyszy.

Z tym spamem to nie powiedziałbym, że jest tak źle.

No może jestem szczęściarz, ale aż tyle obecnie nie dochodzi. Kiedyś faktycznie tworzenie reguł "do kosza" było wręcz nachalne, ale już się uspokoiło. Pocztę Inea używam praktycznie niezmiennie, tj. dla Inei i starych kontaktów. Może jak się używa tu i ówdzie adresu to spam leci, ale czy to wina Inea? Ja wolę własną regułę i przejrzeć kosz niż rozwikływać zagadkę nieotrzymania maila np. z rejestracji bo "Sprawdź filtr spamu w skrzynce e-mailowej.". Tym bardziej, że notuję różne i nawet spore opóźnienia z dostarczenie do skrzynki e-maila Inei.

 

 

 

...

W moim przypadku na szczęście mam Samsungi i program Chansort do układania list na kompie. Tak więc jakoś to przeżyję :)

W przypadku LG jest/był TllEdit5.1, do rocznika 2012/13 wiem, że działa.

Swoją drogą niezależnie od chimeryczności np. Inea producenci TV powinni udostępniać możliwość edycji listy, po co SmartTV jak podstawowa funkcja to padaka. Ja bym był zadowolony jakby dało się zmieniać ustawienia TV w ... Notatniku. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kilka dni istotne zmiany w częstotliwościach a INEA nie raczy podać jakie kanału ulegną zmianie, michalx1974 a nie masz już może nowych częstotliwości?

 

 

Niestety żadnych informacji nie udało mi się uzyskać. Podobno ma być zmiana modulacji. Ale pewnie także niektóre częstotliwości też się zmienią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy orientuje się ktoś jaki jest obecnie koszt zmiany dekodera na moduł CAM w INEI? Moja obecna umowa to internet 50mb/s + standard hd.

Niestety różne wersje słyszę od różnych konsultantów, w cennikach takiej informacji znaleźć nie mogę, a dodzwonić się na infolinię inea to czasami niestety jest niewykonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...