Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Znowu klatkuje mecz na Euro 2, odpaliłem ten sam przez Cyfrę na C+ Family i tam jest cały czas płynnie, tylko że źródłem sygnału nie jest Wasza kablówka. To samo było podczas Widzew-Lech i jest to samo podczas Piast-Legia. Obraz się dławi i staje w miejscu.

Oglądałem dzisiaj mecz na nc+ na Eurosport 2 i było dokładnie to, o czym piszesz, więc to nie jest błąd po stronie Inei tylko Eurosportu. Zresztą w temacie o Eurosporcie też ktoś już o tym pisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu klatkuje mecz na Euro 2, odpaliłem ten sam przez Cyfrę na C+ Family i tam jest cały czas płynnie, tylko że źródłem sygnału nie jest Wasza kablówka. To samo było podczas Widzew-Lech i jest to samo podczas Piast-Legia. Obraz się dławi i staje w miejscu.

Oglądałem dzisiaj mecz na nc+ na Eurosport 2 i było dokładnie to, o czym piszesz, więc to nie jest błąd po stronie Inei tylko Eurosportu. Zresztą w temacie o Eurosporcie też ktoś już o tym pisał.

Dobra, to napiszę wprost. Przerzuciłem się na stream p2p z C+ Family HD którego źródłem jest ... zupełnie nie wiem kto i ani razu obraz mi się nie zatrzymał, stałe 50fps. Jakość porównywalna, ale świadczy to o tym, że nie w każdym rejonie/regionie itp takie zjawisko występowało, bądź miało miejsce tylko na przekazie z Eurosportu, tam to się dzieje z resztą kolejny raz. Tym razem zacinek już nie zniosłem, w telewizji za którą płacę, chciałem oglądać legalnie, ale tego kanału się nie da :)

Canal na tym meczu nie zacinał, przynajmniej ten który oglądałem, na nim obraz nie stawał, na 99% był to przekaz z talerza. Ten cyrk jest co najmniej trzeci tydzień z rzędu, poniedziałkowe mecze w Eurosporcie możecie sobie odpuścić, bo działają gorzej, niż transmisja prosto z sieci, jakby ktoś wciskał co chwila na pilocie pauzę.

 

Eurosport ma poważne problemy z przekazem naszej ligi i wychodzi na to że nie jest to wina bezpośrednio C+ skoro u nich nic nie zacinało, specjalnie się przełączyłem sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa ipv6? Można już z nich korzystać?

Od nich? Nie.

Jak ci bardzo zależy na ipv6 to możesz skorzystać z tunela. https://tunnelbroker.net/

 

Pytanie "od nich?" bardzo wymowne... już 2 lata temu deklarowali, że pracują nad tematem, i chociaż niczego nie obiecywali to 2 lata w branży IT to kawał czasu... Szkoda, trzeba czekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michał @ForzaMilan

Wasze uwagi co do TV przekazane do DTV. Z Eurosportem tak jak piszecie nic specjalnie nie poradzimy.

 

Jak wygląda sprawa ipv6? Można już z nich korzystać?

 

W tej chwili nic nowego do przekazania. A do czego potrzebne w tym przypadku ipv6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy odbiorcy sygnału Eurosportu, czy to Wy, czy telewizje sat, mają ten sam problem, więc może któraś z Was im to zgłosi, skoro od nich coś bierzecie, a nie działa prawidłowo.

Te same mecze nadawane na C+ równolegle działają prawidłowo i płynnie. Na Euro2 zacina się obraz, a dźwięk "leci" dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także jestem zainteresowany tematem softu do ADB z PVR... po początkowym okresie jako takiego działania teraz "nowy soft" nie daje rady... strasznie wolny... a poruszanie się po EPG to jest MASAKRA! Nie reaguje na polecenia pilota kilka lub kilkanaście sekund... a potem nagle wykona wszystko co zostało na pilocie wduszone... nerwicy można dostać... wczytywnie danych do epg też wolno działa. INEA proszę zróbcie coś z tym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to prawie cały pakiet sportowy INEA można sobie wsadzić wiecie gdzie :)

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-no ... 1,381.html

Chcąc nie chcąc zostaje opcja talerz.

 

INEA dostanie mocno rykoszetem, jak Polsat Sport, Sport Extra i Eurosporty nie dostaną nic z naszej ligi. Nie ze swojej winy, ale jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@INEA

W przypadku wyboru zestawu usług, w skład którego wchodzi usługa stacjonarnego

dostępu do sieci Internet Abonent przyjmuje do wiadomości, że udostępniony przez

Dostawcę usług router Wi-Fi może być wykorzystywany przez Dostawcę usług do

świadczenia usługi Hotspot. Router w ustawieniach fabrycznych automatycznie tworzy

dodatkowy SSID udostępniający łącze w celu umożliwienia podmiotom trzecim

korzystania z usługi bezprzewodowego dostępu do sieci Internet typu Hotspot INEA.

Powyższe nie ma wpływu na zakres ani jakość usługi dostępu do sieci Internet

świadczonej przez Dostawcę usług na rzecz Abonenta na podstawie Umowy abonenckiej.

Wprowadzicie te hotspoty? Bo na chwilę obecną to martwy wpis w umowie, a zwykłych/dedykowanych hotspotów jest mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INEA dostanie mocno rykoszetem, jak Polsat Sport, Sport Extra i Eurosporty nie dostaną nic z naszej ligi. Nie ze swojej winy, ale jednak.

Musieli by mi chyba dopłacać za oglądanie żałosnej gry naszej ligi piłkarskiej. To powinno iść w jakimś kanale z dramatami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co tam będą nadawać? Każdy trening F1 i każdego tenisa do którego mają prawa? :)

Mocny cios od nc+ dla konkurencji, w tym dla kablówek.

Albo będzie się dało wybrać sam pakiet sport+family, bez opcji film, jak o canal+ chodzi(tak jak w nc+) albo trzymanie telewizji z INEA nie ma sensu.

Na pewno wyjdzie sporo drożej, niż w talerzu, tym bardziej, że Polsat Sport przestanie cokolwiek od lata oferować, tam wcześniej nigdy nic nie mieli, więc ten sport który jest w Super HD w INEA stanie się bezużyteczny.

Jeszcze śmieszniej zaczyna wyglądać dokładka SportExtra HD za 19,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Inea przy przedłużaniu umowy proponuje jakieś ciekawe promocje, czy tylko to co jest na stronie tylko? Pytam, bo zostały mi 3 miesiące i nic nie mają dla mnie, a że ceny się nie zmieniły, to w sumie niech sobie przejdzie na czas nieokreślony, będę mógł zawsze zrezygnować. Jak to u Was było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pakiet Sport Extra HD jeszcze byłby do zaakceptowania za taką cene , jakby znalazły się w nim Extreme i Sportklub. No i pakiet jest dopiero od pakietu za 54.90 a więc + 19.90 = 74.80zł. Troszkę nieprzemyślane , bo za 79.90 ( czy teraz już 83?) można mieć ten Sport + 30 innych kanałów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.................

Mocny cios od nc+ dla konkurencji, w tym dla kablówek.

Albo będzie się dało wybrać sam pakiet sport+family, bez opcji film, jak o canal+ chodzi(tak jak w nc+) albo trzymanie telewizji z INEA nie ma sensu.

Na pewno wyjdzie sporo drożej, niż w talerzu, tym bardziej, że Polsat Sport przestanie cokolwiek od lata oferować, tam wcześniej nigdy nic nie mieli, więc ten sport który jest w Super HD w INEA stanie się bezużyteczny.

............

Tyle że nc+ chce uruchomić 3 kanały sportowe to w INEI bedą pewnie za kilka lat, a cena pakietu będzie taka sama - wysoka.

Najlepsze że INEA dalej brnie w swoją teorię super Oferty TV. Chyba że może wynegocjują jakieś konkretne warunki i jednak nowe kanały się pojawią i nie mówimy tu o dublach w wersji SD i HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć kanały premium z Ekstraklasą mają wystartować ale dopiero od sezonu 15/16, wtedy pewnie kablówki dostaną mocno po tyłku,bo pamiętam ile czasu zajęło u nas wdrażanie dodatkowych canal plusów, teraz dostanie cyfrowy polsat i po częsci kablówki już też, przez nieatrakcyjność polsatów sport i eurosportów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć kanały premium z Ekstraklasą mają wystartować ale dopiero od sezonu 15/16, wtedy pewnie kablówki dostaną mocno po tyłku,bo pamiętam ile czasu zajęło u nas wdrażanie dodatkowych canal plusów, teraz dostanie cyfrowy polsat i po częsci kablówki już też, przez nieatrakcyjność polsatów sport i eurosportów.

 

Nasza kablówka już wcześniej dostała po tyłku najpierw od CP a ostatnio także NC+.

 

Chyba że jeszcze jakieś niespodzianki nam zrobi, bo jak narazie kiepsko. Odpowiedzi na FB wkoło takie same.

 

 

EPG zaczęli poprawiać, ale na RTK poszli na skróty http://zapodaj.net/bc4246971b24a.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy nie jest tak ze jak przejdzie Ci umowa na czas nieokreślony to wskoczą Ci standardowe nie promocyjne ceny ?? czyli ceny kosmiczne , jak się mylę poprawcie mnie

 

Wydaje mi się, że już tak nie mogą zrobić - umowa powinna przechodzić na czas nieokreślony na tych samych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, wszystkim się tylko wydaje, bo szanowna inea.pl zabiera głos tylko wtedy, gdy jest jej to na rękę.

Jak chodzi o ważne sprawy, to chowają głowę w piasek. Chore to jest, bo na infolinii są sprzeczne informacje.

Ale cóż, jaka firma taki kontakt z klientami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...