Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

WSS buduje węzły szkieletowe. Później Inea i inni będą musieli wybudować sieć dostępową (czyli od węzła do domu).

Po pierwsze nie wiem czy WSS opublikował już cennik za ile będzie udostępniać łącza (włókna). Także wg mnie najszybciej w przyszłym roku można liczyć na podłączenie do sieci.

 

Inea bezpośrednio nie buduję przyłącz do klienta tylko spółki córki np. Webtouch.pl

Pierwsze gotowe przyłącza i rozpoczęcie świadczenia usług planowane jest na listopad tego roku.

Oferta ramowa dla operatorów już jest dawno pozytywnie zaopiniowana przez UKE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dostawca /inea/ nie ma z tym problemu, jeszcze niedawno pisal, trzeba się porozumieć z bok i ip publiczny przydzielany jest natychmiast.

 

Fikcja. Ja do dziś się nie doczekałem.

Czyli jesteś kolejną osobą po mnie która też czeka w nieskończoność. U mnie leci drugi miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSS buduje węzły szkieletowe. Później Inea i inni będą musieli wybudować sieć dostępową (czyli od węzła do domu).

Po pierwsze nie wiem czy WSS opublikował już cennik za ile będzie udostępniać łącza (włókna). Także wg mnie najszybciej w przyszłym roku można liczyć na podłączenie do sieci.

No właśnie do tej pory tak było, ale tutaj z tego co mi wiadomo w części miejscowości (pewnie w tych oznaczonych 1-2) to WSS buduje przyłącza do domów.

Inea.Pl będzie jakieś odświeżenie aplikacji inea onlein tv czy juz sobie daliście z.nią spokój loga stacji są nieaktualne nie ma wszystkich kanałów

Nie jestem Inea.pl, ale też się tym interesowałem i odświeżenie będzie niedługo, ale dokładnej daty nie jestem w stanie Ci podać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michalx1974

Dzięki za wrzucenie programu ChanSort, rewelacyjnie tworzy się listę kanałów TV, co więcej można zmienić (poprawić nazwę kanału oraz całość wydrukować) tego mi bardzo brakowało.

Działa zarówno na Samsungu F6770 jak i H5600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy 9 marca gdzie nowe duble kanałów w HD????Edusat Hd.....

Dlaczego na stronie internetowej brak jest loga tv republika w SD? Inea.pl wstydzisz się tego dubla? Kiedy inea zacznie pozbywać się tych dubli np canal + :brawo:

Inea tłumaczy się ze nie ma miejsca na nowe kanały ale nic z tym nie robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie, informatycy tez ludzie, muszą poranną kawkę wypić, dzień jakoś zacząć w pracy, a później klikną enter i duble się pojawią.. Oczyszczanie list kanałów klonami SD pewnie nie tak prędko. Z działań jakie widać to wszystko idzie w kierunku zwalniania miejsca kosztem póki co analogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

English Club to zupełna pomyłka, reszta w porządku, rzecz jasna wyłącznie to moja opinia. Teraz pora na usuwanie klonów SD.

 

English Club to kwintesencja programu edukacyjnego i jak ktoś nie ma potrzeby, to jest dla niego bezużyteczny. W kategorii edukacja to najlepsza rzecz jaka się przydarzyła telewizji od czasu bloku Telewizja Edukacyjna w TVP. Jako nauczyciel tego języka nie mogę się tej stacji nachwalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tlumaczenie sie inei ze nie wszyscy maja telewizory HD jest smieszne , za chwile i polsat i nc+ beda eliminowac duble ... INEA obudz sie juz dawno to winnaś nam zrobic , dobry krok to to, ze nie daja juz dekoderow SD do cyfrowej tv i bedzie promocja cyfrowej tv HD , by wymieniac klientom ... zobaczymy co z tego wyniknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, za miesiąc kończy mi się umowa, chciałbym taniej czy ktoś wypowiadał umowę i dostał korzystniejszą ofertę? Dzwonią z DUK? ile można ugrać posiadam pakiet za 159 chciałbym zejsc do 100, 120 prosze o informację.

 

Czy mozna modyfikowac pakiety? Np Super HD i internet 70 i tel 60 za 100 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...