Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie również dzwonili z propozycją umowy bo jak pisałem już wcześniej złożyłem wypowiedzenie w BOK ze wszystkich usług. Zaproponowali mi 12 miesięczną umowę, super HD + cały pakiet Canal+ z dekoderem nagrywarką, multiroom hd, internet 100 Mb/s i telefon stacjonarny za 174,9. Nie skorzystałem z tego bo mam już podpisaną umowę z NC+ więc zapytałem o sam internet to zaproponowano mi 50 Mb/s przy umowie na 12 miesięcy za 59,9 zł lub za 39,9 przy 15 Mb/s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sierpniu ubieglego roku podpisalem umowe na 4-Pak + tablet za 1zł czy w zwiazku ze zmianami od 1 kwietnia moge rowniez wypowiedziec umowe dotyczaca calego 4-paku bez ponoszenia kar umownych?

 

Tak, możesz. Też podpisywałem umowę na czteropak z tabletem tyle, że we wrześniu i mam już zlożoną rezygnację ze wszystkich usług w punkcie BOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzisiaj byłem w Inei zrezygnować z usług :) Pani w BOA zszokowana moją decyzją próbowała mi wmówić że nie mogę zrezygnować z 4-paku, mogę jedynie zrezygnować z TV w tym 4paku. Sprowadziłem ją na ziemie i zaczęły się propozycje. Oczywiście muszę wziąć coś zeby coś mieć do czasu przeprowadzki (koniec tego roku). Pytam panią czy mogę podpisać umowę na najtańszy internet i TV na czas nieokreślony tak żeby móc w każdym momencie zrezygnować z ich usług. Zaprzeczyła mówiąc ze Inea już nie stosuje takich praktyk. Tylko nie wiem czy jej wierzyć bo wg niej z 4paku też nie mogłem zrezygnować. Jak to jest chłopaki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja im wysłałem wypowiedzenie listownie. Odebrali 3 marca i do dziś nawet nie wprowadzili do systemu.

Inea się przeprowadza do nowej siedziby od początku marca, więc pewnie nie mają czasu się takimi [beep]ołami zajmować :mrgreen:

Panowie dzisiaj byłem w Inei zrezygnować z usług :) Pani w BOA zszokowana moją decyzją próbowała mi wmówić że nie mogę zrezygnować z 4-paku, mogę jedynie zrezygnować z TV w tym 4paku. Sprowadziłem ją na ziemie i zaczęły się propozycje. Oczywiście muszę wziąć coś zeby coś mieć do czasu przeprowadzki (koniec tego roku). Pytam panią czy mogę podpisać umowę na najtańszy internet i TV na czas nieokreślony tak żeby móc w każdym momencie zrezygnować z ich usług. Zaprzeczyła mówiąc ze Inea już nie stosuje takich praktyk. Tylko nie wiem czy jej wierzyć bo wg niej z 4paku też nie mogłem zrezygnować. Jak to jest chłopaki?

Nawet jakbyś się uparł, to ceny są z kosmosu. Poszukaj znajomego studenta to będziesz mógł podpisać umowę na 6 miesięcy :) Poza tym nie jest tak, że jak teraz nie zrezygnujesz z 4-paku to umowa przejdzie na czas nieokreślony? Zagmatwane jest to wszystko, zazwyczaj się orientuję w takich sprawach, ale tu się gubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@INEA czy macie zamiar poprawić skopaną ostatnią aktualizację softu do dekodera z nagrywarką bo po EPG to już w ogóle poruszać się nie da. Jeżeli nie to czy nie będzie problemu z wymianą na ten nowy mniejszy z nagrywarką. Teraz aby wyświetlić następne programy w EPG po bieżącym to trzeba się w relanium zaopatrzyć!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem znów piksele. Ale że mamy sygnał POWER TV w wersji HD to już mi ręce opadły, takie piksle że nie dało się oglądać zresztą na kilku innych kanałach także. Co ciekawe wersja SD na satelicie była poprawna.

 

Coraz częściej pojawiają się takie sytuacje, nie wiem czym to jest podyktowane?

 

Wspólnie z technikami sieci INEA pracujemy nad poprawą jakości kanałów Power TV i Power TV HD. Będziemy się starali w nadchodzącym tygodniu przejść na dosył H264 HD wyższej jakości. Poprawimy też dosył SD (wzrośnie bitrate MPEG2 SD). Wdrażamy właśnie dodatkowe enkodery.

 

Prosimy o kilka dni cierpliwości na poprawienie tych kwestii technicznych i dziękujemy za zainteresowanie naszym kanałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@INEA czy macie zamiar poprawić skopaną ostatnią aktualizację softu do dekodera z nagrywarką bo po EPG to już w ogóle poruszać się nie da. Jeżeli nie to czy nie będzie problemu z wymianą na ten nowy mniejszy z nagrywarką. Teraz aby wyświetlić następne programy w EPG po bieżącym to trzeba się w relanium zaopatrzyć!!!

 

Też mam ten problem.... a relanium to już mi się kończy :lol2:

Po update oprogramowania strasznie EPG zwolniło... czy ktoś wogóle jakieś testy tego robił zanim to wypuszczono? :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie już co najmniej od dwóch tygodni EPG wczytuje się na niektórych istotnych kanałach (większości?) tylko na aktualny program co leci i powiedzmy na następne dwa, a dalej się urywa i przeskakuje na późniejsze dni ... i weź tu sobie zaplanuj nagranie według czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Inea mogłby się wypowiedzieć oficjalnie na teamt zawierania umów na czas nieokreślony? Chodzi o to ze babeczka w BOA mowiła ze nie ma takiej mozliwosci (chodzi o TV + Internet bez 2paku) chociaz nie wiem czy jej ufac z tego wzgledu ze chciała mi wmówić ze nie moge zrezygnować z dotychczasowych usług a mogę. Dwa to to, że siostra brała neta od was niedawno na umowę na czas nieokreślony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...