Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

... jak podaje inea :lol2::lol2:

 

dekodery pvr hd sa najbardziej odleglym terminem jesli chodzi o odbior VOD wlasnie na tym sprzecie

 

lepiej " dostosowane " sa zwykle ADB bo one dzialaja od dzis

 

adb hd po 21 grudnia

adb hd pvr prawdopodobnie w styczniu

 

nowe kanaly ktore mialy wejsc do oferty w grudniu CISZA nikt nic nagle nie wie :lol::lol:

 

 

SMIECH na sali

 

DZIEKUJEMY CI INEA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem specjalnie po nowy dekoder ,który będzie obsługiwał vod. Do wyboru miałem ADB-5810CD czyli bez nagrywarki,i ten adb z nagrywarką. Mówię wezmę już ten "lepszy" no i wziąłem :-)

 

Takie rzeczy to tylko w inei .

 

Pewnie za jakiś czas wypuszczą nowy soft do dekodera z pvr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są jaja, o usłudze VOD mówiło się od wielu miesięcy, były przeprowadzane testy, itd.a tu nagle łaskawie wprowadzają usługę ....... dla wybranej grupy abonentów (dekodery ADB5810CD) a Ci co płacą wyższe rachunki muszą obejść się smakiem (ADB PVR) bo podobno dostawca dekoderów nie zdążył z nowym softem !!!!!!! to się nadaje do kabaretu Tey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli świeta bez ani jednego nowego programu może to lepiej ze niebedziemy mieli wszyscy VOD(usterki zawieszanie sie obrazu) inea zapadła w sen zimowy w wybudzi sie albo nie dopiero na wiosne gdzieś mają ludzi piszą coś a tak naprawde nic nierobią ten nowy kanał to jakaś pomyłka nagrali 5 min materiału i puszczają od rana do nocy to jest chore po diabeł to wprowadzili czy to ma być śmieszne WESOŁYCH Świąt ale nie tobie abonamencie INEI :read::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego narzekacie na to ze VOD bedziemy miec pózniej w PVR -ach .....

 

Dla mnie to nie ma zadnego znaczenia bo od złodziei nie chce tego co mi będą chcieli na siłe wepchnąć byle tylko wiecej zapłacić

Po co mi te VOD skoro nie dośc ze trzeba płacic wymyślone sumy za film to jeszcze starocie które już dawno obejrzałem i to w lepszej jakośći i bez Polskiego lektora którego to NIE CIERPIE w filmach ( co innego dubbing ale najlepiej w bajkach )

 

Chyba narzekacie tylko po to by narzekac - by w końcu ten guzik na pilocie był aktywny :)

 

Co innego gdyby zrobili jakies super pakiety np 50 filmów za 10 zł miesięcznie ale nie .... nie w INEA

 

Lepiej by się wzieli za poprawe jakości kanałów bo pixeele , zakłócenia w obrazie sa pare razy na godzine

 

Mogli by tez dac drugi dekoder HD w multiroom be ten to zwykły analog lub mogliby zrobic tak ze ci co mają dekoder wbudowany w TV dostają karte która mogą sparowac z telewizorem i nie potrzebny byłby zaden dekoder ....

 

to tyle co mogliby a czego nie zrobią bo to INEA

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o gadkę "Skoro ten Router ma DMZ, to nie ma różnicy".

 

Oczywiście, że jest różnica. Router to router. Jeżeli korzystasz z własnego sprzętu to bierz modem, który jest skonstruowany do obsługi jednego klienta, a nie kilkunastu.Pomijam ewentualne dodatkowe zużycie prądu, dluższy start-up, zwisy, bo to zależy akurat od routera.

 

Co do konfiguracji DMZ. Wyobraźcie sobie, że niektórzy ludzie mają problemy z konfiguracją pojedynczego routera. A wytłumaczyć laikowi, że ma dwa routery i dwie sieci wewnętrzne w domu (3 rodzaje IP) to nie jest łatwe zadanie. Do tego dochodzi przepinanie kompa, żeby dostać się do konfiguracji routera A, ustawienie stałego IP routera B w sieci A itp. itd.

 

Więc jak ktoś ma wybór to brać zwykły modem. Oczywiście tamto drugie też będzie działało jak należy, ale będzie więcej niepotrzebnego [beep]ia się. Inna sprawa, że taka konfiguracja zajmuje mniej niż napisanie tego posta. Ale zawsze coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...