Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zadzwoniłem w sprawie kanałów Premium:

- umowy na 12 miesięcy

- 8*C+ -6 m-cy bez opłat. 6 m-cy za 44,90.

-3*HBO, -6 m-cy bez opłat. 6 m-cy za 24,90

-3xCinemax -6 m-cy bez opłat. 6 m-cy za 9.,90.

Chyba sie skuszę na Cinemax skoro chyba i tak mało płacę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zastanawiam się nad przejściem z Orange Światłowód na Inea, cena jest niezwykle zachęcająca. Mam jednak pytanie odnośnie telezwizji.

Nigdzie nie mogę znaleźć listy kanałów któe można cofać i nagrywać. Na stronie Inea tylko informacja, że na wybranych kanałach. Posiada ktoś taką listę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ładuj się w SYF jakim jest TELEWIZJA od INEA !! 

Kanały które możesz nagrywać to garść , oferta bardzo słabo rozwijana , awaryjna . 

Cena za ten [beep] jest zachęcająca i nic więcej !! Później zostaniesz z ręką w nocniku . Zostaw orange !

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, co do jakości, to od jakiegoś czasu obserwuję w DVB-C RFoF (uszczegóławiam, bo nie wiem, czy jest jakaś różnica między zwykłem koncentrykiem a RFoF), że np. na TVN Turbo HD obraz jest mocniej skompresowany, widoczne są makrobloki przy napisach, logotypie i dynamicznych scenach. Podobnie jest na TVN 7, jak leciał tam wyjątkowo konkurs pucharu świata to obraz był, moim zdaniem, słabiutki, na streamie na Playerze to lepiej wyglądało. Myślałem, że WBD tak dokręciło parametry na satelicie, ale jakoś nigdzie nie widziałem narzekania. Eurosporty (szczególnie 2) też nie grzeszą jakością przekazu.

A dziś to w ogóle skakałem po kanałach i trafiłem na, ostatnio sławną, Republikę, gdzie jak pokazali skrót jakiegoś meczu to cały ekran wypełniła zupa makroblokowa, która ustąpiła dopiero gdy pojawiła się gadająca głowa. Nie wiem skąd oni biorą sygnał i czym go przetwarzają, ale robią to bardzo źle. Na TVP3 Poznań (pomijam, że nadal tylko w SD) też pasek z informacjami co chwilę przycinał jakby zjadało połowę klatek.

Edytowane przez norbitor2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, patryszq napisał(a):

Nie ładuj się w SYF jakim jest TELEWIZJA od INEA !! 

Kanały które możesz nagrywać to garść , oferta bardzo słabo rozwijana , awaryjna . 

Cena za ten [beep] jest zachęcająca i nic więcej !! Później zostaniesz z ręką w nocniku . Zostaw orange !

Których konkretnie nie możesz nagrywać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam obecnie telewizje pakiet ultra w tym canal + select i dwa multiroomy hd. Do tego internet fiber 100mb. Miesiecznie place 139,70zł. Umowa na czas nie określony. Jest mozliwosc zmniejszenia miesiecznej oplaty jesli zrezygnuje z dwoch multiroomow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie o Multiroom jak zrezygnujesz to Ci zmniejszą cenę, choć ostatnio INEA wciska Hiway wszystkim gdzie się da.

 

Musisz spróbować i zadzwonić do nich .

 

Albo sprawdź przez aplikację INEI możesz zrezygnować on-line z multiroomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zaobserwowałem to jedyny kanał którego nie można nagrywać to Novelas+. Cofać audycje do początku można na każdym kanale oprócz Novelas+. Także tak wygląda ta "garść" kanałów ;)

Edytowane przez Kirk
Hamuj się z wycieczkami osobistymi.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was TELEWIZJA STK też się zacięła na Hiway i DVB-C?

Jestem u rodziców, jak wrócę do domu to sprawdzę. Ale potwierdzam, że ostatnio jest gorsza jakość sygnału. Mam dosyć często "mrożenia i klatkowania" obrazu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem u rodziców, jak wrócę do domu to sprawdzę. Ale potwierdzam, że ostatnio jest gorsza jakość sygnału. Mam dosyć często "mrożenia i klatkowania" obrazu.

Wczoraj sprawdziłem, żadnego problemu z STK HD. Co prawda dźwięk audio na niskim poziomie ale na tym kanale to raczej codzienność
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.05.2024 o 10:54, patryszq napisał(a):

Nie ładuj się w SYF jakim jest TELEWIZJA od INEA !! 

Kanały które możesz nagrywać to garść , oferta bardzo słabo rozwijana , awaryjna . 

Cena za ten [beep] jest zachęcająca i nic więcej !! Później zostaniesz z ręką w nocniku . Zostaw orange !

Witam,

Jestem z Raszyna i zastanawiam się nad przejściem do INEI i ich TV mi się podoba ze względu na ilość paczek, które mogę sobie sam konfigurować. Możesz rozwinąć dlaczego w Twojej opinii jest, aż tak źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.05.2024 o 21:12, Raszyniak napisał(a):

Witam,

Jestem z Raszyna i zastanawiam się nad przejściem do INEI i ich TV mi się podoba ze względu na ilość paczek, które mogę sobie sam konfigurować. Możesz rozwinąć dlaczego w Twojej opinii jest, aż tak źle?

Hej, wątpię że doczekasz się odpowiedzi od tej osoby. Moim zdaniem stabilność przy starcie hiway była faktycznej słaba, teraz jest dużo lepiej. Spróbuj, zawsze masz 14 dni na odstąpienie od umowy.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2024 o 16:14, Kapo napisał(a):

Z tego co zaobserwowałem to jedyny kanał którego nie można nagrywać to Novelas+. Cofać audycje do początku można na każdym kanale oprócz Novelas+.

Potwierdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo mam stary dekoder znaczy umowa nie jest na mnie ale ten dekoder to ma pewnie z 10 lat od Inei czy cos. No i ja mam tylko upowaznienie do działania jakby w sprawach roznych w Inei. Czy mogą mi wymienić dekoder na coś nowszego jezeli maja i nie wchodzi w pakiet HiWay czy musi byc własciciel który nie zyje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz użytkować umowę kogoś kto już nie żyje ?? Musisz przede wszystkim jechać do punktu i wyjaśnić sprawę , umowa może być tylko na osobę zameldowaną w miejscu zamieszkania , wątpię byś mógł ją przepisać na siebie , więc jeśli nie jesteś tam zameldowany to zapewne nie masz praw do lokalu , a tym bardziej do umowy.

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, patryszq napisał(a):

Jak możesz użytkować umowę kogoś kto już nie żyje ?? Musisz przede wszystkim jechać do punktu i wyjaśnić sprawę , umowa może być tylko na osobę zameldowaną w miejscu zamieszkania , wątpię byś mógł ją przepisać na siebie , więc jeśli nie jesteś tam zameldowany to zapewne nie masz praw do lokalu , a tym bardziej do umowy.

Znów bzdury, nie ma obowiązku meldunku w Polsce więc Inea nic takiego nie żąda. Jedynie jak ktoś na adresie ma umowe to proszą o ukazanie prawa do lokalu tzn. dokładnie przedstawienie np. umowy najmu. Co do zgonu abonenta tu racja. Będziesz musiał zawrzeć nową umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Kiler napisał(a):

Nadal obowiązuje konieczność meldunku najpóźniej w 30 dniu przebywania w danym miejscu. 

Masz rację, przepis widmo, tak czy siak Inea meldunku na danym adresie nie żąda.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...