Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy w Hiway jest możliwe zaplanowanie nagrania z EPG tak aby nagrywanie było dłużej niż programu.?

Zauważyłem że obcina koniec programu, a jak jest jeden po drugim to tzw. koniec jest na początku poprzedniego programu.

Myślę że zrozumiecie o co chodzi 😏

 

Szukałem w ustawieniach,ale nie widzę czy jest opcja opuznienia zakończenia nagrywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, michalx1974 napisał:

Mam pytanie czy w Hiway jest możliwe zaplanowanie nagrania z EPG tak aby nagrywanie było dłużej niż programu.?

Zauważyłem że obcina koniec programu, a jak jest jeden po drugim to tzw. koniec jest na początku poprzedniego programu.

Myślę że zrozumiecie o co chodzi 😏

 

Szukałem w ustawieniach,ale nie widzę czy jest opcja opuznienia zakończenia nagrywania.

Niestety ten wynalazek nie przewiduje takiej możliwości. Nie ma żadnych możliwości ustawienia nagrań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, michalx1974 napisał:

Mam pytanie czy w Hiway jest możliwe zaplanowanie nagrania z EPG tak aby nagrywanie było dłużej niż programu.?

Zauważyłem że obcina koniec programu, a jak jest jeden po drugim to tzw. koniec jest na początku poprzedniego programu.

Myślę że zrozumiecie o co chodzi 😏

 

Szukałem w ustawieniach,ale nie widzę czy jest opcja opuznienia zakończenia nagrywania.

 

Ja ustawiałem na wszelki wypadek do nagrania także program po tym, który chciałem nagrać. Niestety trudniej było z nagrywaniem seryjnym. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny za sam net drogie, już lepiej z TV coś brać, na getfiber jak sprawdzam to plusa nie mam możliwości wybrać, a na stronie WP plus się chwali że wszyscy klienci inei będą mieli dostęp, zobaczymy.

Ogólnie cały czas czekam za upc, umowa przeszła na czas nieokreślony,place 45 zł za 300/300 w tym 5 zł za zewnętrzne ip
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok - mam kartę cam , pakiet Super HD PVR ( tak się to chyba nazywa) - nie skanowałem na nowo kanałów bo nie wiem czy jest sens ..

Czy coś doszło z nowych kanałów lub cos weszło za co ? Dla mającego cam  ( nie Hiway )

 

Mógłby Ktoś podpowiedzieć ? Na infolinię nie dzwonię z tym pytaniem bo sami pewnie nie wiedzą co maja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrezygnowałem z całości i do mnie dzwonili z propozycją pozostania z dwoma opcjami.
1. Po starych kablach: internet 250, Telewizja Ultra z multi za 105 zł. W tym 3 miesiące gratis. Do tego ewentualnie 2 razy SIM po 24,90 (20Gb)
2 Na światłowodzie: internet 300, tv tak samo i Wifi premium gratis. Tu multi za 15 zł. Kwota abo 129.
Przechodzę po kilkudziesięciu latach do Orange gdzie dostanę na firmę: za abo 110 zł. Światłowód 600 z funboxem 6.0, pakiet tv optymalny, telefon VoIP. Dodatkowo w moim przypadku przez przedłużenie abo komórkowego zapłacę 43 zl (35 GB) i tu otrzymam dodatkowo jeszcze jeden numer gratis (też 35 GB)
Niby oferty podobne, ale przetestuje pomarańczowych.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W INEA NIC, a u konkurencji :

TVP Dokument i TVP Kobieta poszerzą zasięg o sieci kablowe Multimedia Polska i Vectra.

Operatorzy udostępnią oba nowe kanały tematyczne Telewizji Polskiej we wtorek 30 marca. Wśród największych sieci kablowych TVP Dokument (nadaje od 19 listopada 2020 roku) i TVP Kobieta (nadaje od 8 marca 2021 roku) oferują już UPC Polska i Toya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, adamb1981 napisał:

W INEA NIC, a u konkurencji :

TVP Dokument i TVP Kobieta poszerzą zasięg o sieci kablowe Multimedia Polska i Vectra.

Operatorzy udostępnią oba nowe kanały tematyczne Telewizji Polskiej we wtorek 30 marca. Wśród największych sieci kablowych TVP Dokument (nadaje od 19 listopada 2020 roku) i TVP Kobieta (nadaje od 8 marca 2021 roku) oferują już UPC Polska i Toya.

@adamb1981 a skąd masz to info ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...