Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, radier napisał:

Pisz konkretnie co i o której na tym TVP Sport oglądałeś bo ogólny komunikat, że tragedia jest żaden.

tour de Pologne. I oczywiście na innych kanałach jak już kiedyś pisałem jakość pozostawia wiele do życzenia, a już jakość inea stadion to dopiero porażka, moje dwudziestoletnie nagrania na kasetach VHS to w porównaniu z tym kanałem wyglądają jak HD. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 3 dekodery hiway i na każdym inne przesuniecie czasowe na wszytskich 3 jednoczesnie nie gra to samo opuznienie to mały pikuś dzis tvp 1 hd pikselowało na wyscigach kolarzy hd to nie bylo napewno 

Najgorsze w tym calym hiway jest to czy podłaczysz po kablu czy po wifi obraz jest taki sam.....badziewny jaakość nie idzie z ceną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to samo jest w Telewizji Światłowodowej. Kilka sekund opóźnienia, a funkcje catchup, oglądaj od początku działają jak najbardziej prawidłowo.

 

Poza tym teraz z ciekawości podłączyłem dwa dekodery obok siebie do dwóch telewizorów, żeby sprawdzić czy jest różnica w tym co nadaja. Na obu dekoderach i tych samych kanałach leci jednocześnie to samo bez żadnego opóźnienia.

 

Korzystałem z kilka Operatorów w różnych miejscach zamieszkania w naszym mieście i zdecydowanie nie spodziewałem się że najmniejszy z nich zaproponuje najlepszą jakościowo telewizję. Niech chce siać tu jakiejś reklamy, ale jeśli macie możliwość wzięcia internetu i telewizji TVŚ od jakiegoś małego Operatora to korzystajcie. W moim wypadku korzystam z Systemii.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest jakaś sprzeczność w tym co piszesz, skoro telewizja jest po światłowodzie to z definicji małego operatora nie powinno być stać na inwestycje w infrastrukturę.

Na Baraniaka tak wygląda jakby Oksylion obsługiwał tylko biurowce i jakiś domek z jednej strony osiedla a z drugiej już nie? To na czym on ma zarabiać skoro nie zależy mu na większej liczbie zadowolonych klientów?

A to że usługa jest konkurencyjna do INEA jak to ktoś tu napisa to oczywiste - WSZYSTKO jest konkkurencją dla INEA, na tym polega gospodarka wolnorynkowa, tam gdzie nie ma monopolu tam jest konkurencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest jakaś sprzeczność w tym co piszesz, skoro telewizja jest po światłowodzie to z definicji małego operatora nie powinno być stać na inwestycje w infrastrukturę.
Na Baraniaka tak wygląda jakby Oksylion obsługiwał tylko biurowce i jakiś domek z jednej strony osiedla a z drugiej już nie? To na czym on ma zarabiać skoro nie zależy mu na większej liczbie zadowolonych klientów?

A to że usługa jest konkurencyjna do INEA jak to ktoś tu napisa to oczywiste - WSZYSTKO jest konkkurencją dla INEA, na tym polega gospodarka wolnorynkowa, tam gdzie nie ma monopolu tam jest konkurencja.
Uwierz mi, że mali Operatorzy często mają swoją infrastrukturę światłowodową, korzystają choćby z unijnych dofinansowań.Tej usługi nie ma w takich dużych miastach jak Poznań, ale w mniejszych gdzie molochom telekomunikacji nie opłacało się wchodzić a mały Operator lokalny ma swoją infrastrukturę.
Oxylion owszem ma siedzibę w Poznaniu, ale świadczy usługi w innych miejscowościach z tego co pamiętam w dolnośląskim i opolskim chyba. Na Baraniaka świadczy usługi tylko dlatego, że miał tam kiedyś siedzibę.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2019 o 22:27, radier napisał:

Mnie tam PSP wisi bo z LM już wyrosłem, a z szybkiego neta korzystam codziennie.

 

Jak komuś zależy to większość Smart TV ma Iple, a tam są nawet transmisje w 4K. Wystarczy chcieć.

 

 

Nie bardzo rozumiem dlaczego moja wypowiedź została usunięta. 

No cóż twoja odpowiedź jest bardzo uzasadniona, poważna i merytorycznie wyjaśnia, biorąc zdanie inea że nie ma psp

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szybkie pytanie. 

 

Kończy mi się umowa - obecnie mam:

1. 650/650 po FO

2. tv pakiet pełen bez dodatków (bez C+/hbo/itp.)

3. telefon - nie podłączony/nie używam

4. zewnętrzne IP

5. osobny AP TPlink ND1043 (przydaje się bo robi za dodatkowy AP na parterze)

6. dodatkowy multiroom (bez nagrywarki)

7. podstawowy dekoder tv również bez nagrywarki

 

za całość płacę zabójcze 79,90 :)

 

Jest sens przedłużać czy wisieć na tym co mam - na czas nieokreślony? Taniej już się chyba nie da, a w sumie mam wszystko co chcę. Widzę, że narzekacie na ten nowy HiWay więc technologicznie również chyba lepiej pozostać przy tym co mam?

Macie jakieś sugestie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, 

W ostatnim czasie moja umowa przeszła na czas nieokreślony. W obecnej chwili posiadam:

- Dekoder ABD z nagrywarka

- multiroom 

- Internet 60 mbit 

- Pakiet Canal Plus z C+ na zyczenie

- Pakiet HBO 

- dawny pakiet Ultra HD 

Płacę 170 zł/mc 

Jest coś jeszcze do ugrania czy to zostawić? 

I drugie pytanie: czy Wam też nie działa Inea Vod? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.08.2019 o 15:10, Jumajeej napisał:

Witam serdecznie. Czy ktoś z Was sprawował dekoder ADB 2670WF z tv Samsung ? Dokladniej chodzi o korzystanie z jednego pilot ( rzecz jasna od tv) .

 

Kombinowałem trochę i niestety nie udało się. :(

 

Jeszcze odnośnie jakości HiWay, oglądałem dzisiaj kilka programów na CP w jakości HD. Moim zdaniem jakość jest dużo lepsza niż w HiWay.

Edytowane przez mrSpectro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.08.2019 o 15:10, Jumajeej napisał:

Witam serdecznie. Czy ktoś z Was sprawował dekoder ADB 2670WF z tv Samsung ? Dokladniej chodzi o korzystanie z jednego pilot ( rzecz jasna od tv) .

 

Jak miałem hiway próbowałem skonfigurować w samsung tizen ale bezskutecznie. Tego dekodera nie ma w bazie a że sprzęt jest niszowy to o kompatybilność musi zadbać inea.  Pisałem w tej sprawie ale oczywiście zlali temat.

 

Jak chcesz mieć obsługę jednym pilotem hiway + funkcje smart tv to tylko jakiś uniwersalny - np. logitech harmony zostaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, paweuku napisał:

Połączenie po kablu , plik testowy prędkość pobierania dochodzi do 10MB/s zaś średnia ok 7 MB/s

Przecież tutaj serwery chyba nie wyrabiają. Steam - 40 MB/s, ta strona max 20 MB/s.

10 godzin temu, paweuku napisał:

Ktoś wie może jak w Huawei EG8245Q utworzyć/dodać nowy port dla programów p2p? Mam światło 1Gb/s a pobieranie na poziomie max 7 Mb/s, wczoraj załatwiłem sobie IP publiczne ale do prędkości nic to niestety nie wniosło. 

Może masz kartę sieciową max 100 Mb/s? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...